Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Ossip Zadkine beeld
Resultaat: 8.500 EUR

Bronzen sculptuur naar Ossip Zadkine. Vrouwenfiguur met waaier. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.

Patek Philippe horloge
Resultaat: 6.000 EUR

Bijzonder gouden horloge, 750/000, gemaakt uit een zakhorloge. Gemerkt Patek Phillippe & Co, Genevé. Voorzien van een geelgoud met roségouden kast voorzien van een glazen achterdeksel. Het horloge hee...

Gouden Cartier horloge
Resultaat: 3.750 EUR

Prachtige geelgouden Cartier horloge, 750/000, Tank model. Met een cremewitte wijzerplaat. Het horloge is voorzien van een origineel zwart lederen Cartier band met geelgouden Cartier horlogebandclip. ...

Twee grote Charles Dix kaarskandelaren, H 82 cm.
Resultaat: 3.750 EUR

Twee zeer grote bronzen vergulde Charles Dix kaarskandelaren met faunen en floraal decor. Circa 1830 - 1840. Afmeting: H 82 cm. !! In zéér goede staat.

Jan van der Kooi, Stilleven
Resultaat: 3.500 EUR

Groot werk van Jan van der Kooi. 1957 - . Stilleven met glas, emaille, eieren en bloemen (iris). Galerie waarde: € 20.000,= Olieverf op paneel. Afmeting: H 123 x B 121 cm. In goede staat.

Amsterdamse School pendule door Theo van Reijn
Resultaat: 3.500 EUR

Grote antieke bronzen Amsterdamse School pendule door beeldhouwer Theo van Reijn. 1884 - 1954. Met spiesbokken decor. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 29 x 30 x 18 cm. In goede originele sta...

Gouden oorijzer, 1891
Resultaat: 3.250 EUR

Uniek geelgouden Fries oorijzer, 750/000, compleet met gouden spelden en 3 gouden voorhoofdnaalden. jl.:G:1891. In goede staat, alleen 2 naalden missen een opgelegd stukje. Totaal ca 110 gram.

Antieke tabernakel bidstoel
Resultaat: 3.250 EUR

Antieke Duitse historisme tryptichon tabernakel van notenhout met intarsia en religieuze lithografieën. Circa 1880. Met twee deuren, opbergvak + bidgelegenheid. Afmeting: 210 x 120 x 60 cm. In goede s...

Twee bronzen wandplaquettes vanJan & Joël Martel
Resultaat: 3.250 EUR

Twee bronzen wandplaquettes. Jan en Joël Martel. '' The orchestra". 20e Eeuw. Afmeting: H 41 x B 17,5 x D 2,5 cm. In goede staat.

2 Colenbrander Ram kommen (groot)
Resultaat: 3.250 EUR

Twee grote antieke Ram Colenbrander Arnhem polychrome kommen. Decor 'Niets'. Letters 43 D + monogram. Afmeting: H 9 x Ø 18,2 cm. In goede staat.

Bijzondere Chinese vaas, H 33,5 cm.
Resultaat: 3.000 EUR

Bijzondere 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met tekst en figuren decor. Zes tekens bodemmerk. Minimale chip onderrand. Afmeting: H 33,5 x Ø 25 cm. In goede staat.

Bronzen figuur door P. Lecourtier
Resultaat: 2.750 EUR

19e Eeuwse bronzen sculptuur met jachthonden. Door P. Lecourtier. 1855 - 1924. Met gietstempel. Afmeting: 35 x 51 x 22 cm. In goede staat.

Chinese penselenvaas Ø 20 cm.
Resultaat: 2.750 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenvaas met spelende Chinesen in landschap decor rondom. Afmeting: H 21 x Ø 20 cm. In goede staat.

Witgouden choker met diamant & saffier
Resultaat: 2.500 EUR

Prachtige witgouden choker, 750/000, met diamant en saffier. Collier met een ronde palmierschakel in het midden voorzien van een flexibel witgouden element volledig bezet met briljant geslepen diamant...

Bronzen sculptuur naar A. Rodin, Knielende naakte vrouw
Resultaat: 2.500 EUR

Grote bronzen sculptuur naar A. Rodin. Gesigneerd + 1888. Knielende naakte vrouw. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Twee zeldzame Chinese vazen, H 46 cm.
Resultaat: 2.500 EUR

Twee grote zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte vazen met figuren in landschap decor. Beide vazen beschadigd. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.

Gouden antieke ketting
Resultaat: 2.500 EUR

Lange geelgouden ketting met hangers, 585/000. Lang koordcollier met daaraan een gouden element met filigrain, parels en kwasten. Onderaan de ketting zitten 2 musketonhaken, één met medaillon voorzien...

Twee zilveren kandelaren, 18e eeuw
Resultaat: 2.250 EUR

Stel bijzondere zilveren trompetkandelaren, Zwitserland 1765, op een grote ronde gecontourneerde zilveren voet met ribben en een zuil versierd met cannelure decor. Licht voorzien van losse bobeches. M...

Gouden ring met roosgeslepen diamant
Resultaat: 2.250 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met roosgeslepen diamanten. Ring met een zilveren dubbele rozet bezet met roosgeslepen diamanten. ø kop 16,5mm. De band van de ring is voorzien van fraaie bewerking. ø 57, ca...

Colenbrander Ram vaas
Resultaat: 2.250 EUR

Grote antieke Ram Colenbrander Arnhem polychrome vaas. Decor: 'Naaloop'. Model 3. Letters A.K.B. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Zilveren brandewijnkom
Resultaat: 2.250 EUR

Antieke Friese zilveren brandewijnkom, 833/000, ovaal model met krullen en bloemenmanden. Op de schaal staat 2 medaillons met allegorische voorstellingen. De horizontale geplaatste grepen zijn gemaakt...

Antieke Chinese Yixing trekpot Ø 15 cm.
Resultaat: 2.250 EUR

Bijzonder grote antieke Chinese Yixing trekpot in pompoen-vorm. Haarlijn deksel. Afmeting: 20 x 25,5 x Ø 15 cm. In goede staat.

Marmeren sculptuur, naar Jacques Lipchitz
Resultaat: 2.200 EUR

Groot marmeren sculptuur in Art Deco-stijl. Naar Jacques Lipchitz. Tweede helft 20e eeuw. Origineel is uit 1915 en van kalksteen. Afmeting: H 92,5 cm. In goede staat.

Memento Mori
Resultaat: 2.000 EUR

Bijzonder zilveren Memento Mori horloge met maccioniekke symbolen. Het horloge zit in een kast met de vorm van een schedel, rijkelijk versierd met graveerwerk met dubbele koppige adelaar met kroon. A...

17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 39,2 cm.
Resultaat: 2.000 EUR

Zeer grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met een decor van musicerende figuren in tuin. Haarlijn + chip. Afmeting: Ø 39,2 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen ijsbeer naar F. Pompon
Resultaat: 1.900 EUR

Grote bronzen ijsbeer in Art Deco-stijl. Naar Francois Pompon. Echter 21e eeuw. Afmeting: 99 x 47 x 20 cm. In goede staat.

Grote Familie Verte vaas, H 48 cm.
Resultaat: 1.900 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met figuren in berglandschap decor. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 27 cm.
Resultaat: 1.900 EUR

Chinees porseleinen vaas met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Zeldzame Chinese kan met tinnen deksel
Resultaat: 1.900 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen kan met tinnen deksel. Bestaande uit twee delen, beweegbaar in elkaar. Met bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Zilveren dekselbokaal, 18e eeuw Parijs
Resultaat: 1.850 EUR

Prachtige zilveren dekselvaas, 950/000, Louis XVI, op een vierkante ajourgezaagde voet met 4 gekrulde poten met palmetten. De opengewerkte vaas is voorzien van zilveren gezichten met zwanen, 2 druiven...

Vuurvergulde pendule, Man met lyra
Resultaat: 1.800 EUR

Grote Franse vuurvergulde bronzen empire pendule. Circa 1820. Man met lyra en harnas met schild. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 46 cm. In goede, ongereinigde staat.

Andy Warhol, Vlinder
Resultaat: 1.800 EUR

Andy Warhol. Screenprint. Printer Rupert Jasen Smith New York. Publisher Ronald Feldman Fine Arts Inc. New York. Edition 150. Endagered Species. Vlinder. Lithografie op papier. Afmeting: H 96 x B 96 c...

Chinese vaas met oren, H 40 cm.
Resultaat: 1.800 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met oren. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Colenbrander Ram vaas
Resultaat: 1.800 EUR

Antieke Ram Colenbrander Arnhem polychrome vaas. Decor 'druipend'. Model 29 II. Letters R.S. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Colenbrander Ram sierschotel
Resultaat: 1.800 EUR

Grote antieke Ram Colenbrander Arnhem polychrome sierschotel. Decor 'Wijd'. Letters A.R. G. Nr. 577. Afmeting: Ø 24,9 cm. In goede staat.

Witgouden creolen met diamant
Resultaat: 1.700 EUR

Elegante witgouden creolen, 585/000, met diamant. Ovale klapcreolen met aan de voorzijde in het midden een rail met 11 baquette geslepen diamanten en aan weerskanten een rij met 11 briljant geslepen d...

2 Colenbrander Ram vazen
Resultaat: 1.700 EUR

Twee antieke Ram Colenbrander Arnhem kelkvazen. Polychrome. Decor 'Spichtig'. Letters 71 D 5 B. Eén vaas bodemrand iets beschadigd. Afmeting: H 23 cm. In redelijk/goede staat.

Ingekorte Chinese vaas, H 22 cm.
Resultaat: 1.700 EUR

Ingekorte Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Ram Colenbrander vaas
Resultaat: 1.700 EUR

Grote antieke Ram Colenbrander polychrome Arnhem vaas. Decor 'Woelig'. Nr. 23 II. Met monogram. Chips onderrand. Afmeting: H 16,5 x Ø 18,2 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Hollandse staande klok, H 245 cm.
Resultaat: 1.650 EUR

18e Eeuwse Hollandse wortelnoten staande klok. Handgepolitoerd. Met datumaanduiding, maanstand, seconden, maand + dagaanduiding. Slagwerk verankerd naar gongslag. Afmeting: H 245 cm. In goede staat.

Prachtige Franse tafel-Cartelklok, H 71 cm.
Resultaat: 1.600 EUR

Prachtige, zeer grote 19e eeuwse Franse bronzen vergulde tafel-Cartelklok met bachussen en floraal decor. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 71 cm. !! In zéér goed...

Gouden ring met diamant
Resultaat: 1.600 EUR

Kapitale gouden ring, 750/000, met diamanten. Brede wikkelring met een geelgouden en een witgouden band bezet met veel kleine briljant geslepen diamanten, ca 358 stuks, totaal ca 4,20 crt VVS TW. bree...

Mysterieuze portaalklok
Resultaat: 1.500 EUR

Grote palissander empire mysterieuze portaalklok. Vuurverguld met emaille becijfering + mesophanging. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

Moderne design paspop
Resultaat: 1.500 EUR

Levensgrote moderne design pop met micro mozaïek + beschildering. Art Nouveau-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 183 cm. In goede staat.

Chinese vaas met draken, H 42 cm.
Resultaat: 1.500 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen drakenvaas met oren. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Yung Cheng kop + schotel
Resultaat: 1.500 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Yung Cheng kop en schotel. Met figuren in landschap decor. Afmeting: 4,5 x 11,5 cm. In goede staat.

2 Colenbrander Ram vazen
Resultaat: 1.500 EUR

Twee antieke Ram Colenbrander Arnhem polychrome vazen. Decor dorens. Letters V.B. B. Nr. 49. Met originele doosjes. Model 13. Afmeting: H 10 cm. In goede staat.

2 Colenbrander Ram vazen
Resultaat: 1.500 EUR

Twee antieke Ram Colenbrander Arnhem polychrome vazen. Decor 'Motief'. Model nr.: 13. Letters 39/C R. Nr. 169. Met originele doosjes. Afmeting: H 12,7 cm. In goede staat.

Vintage gouden armband
Resultaat: 1.450 EUR

Geelgouden armband, 750/000, gemaakt uit gematteerde rolex-schakels met in het midden een geelgouden plaat met geslepen rand, bezet met 3 rijen briljant geslepen diamanten, totaal 51, ca 1,00 ct. De ...

Grote 18e eeuwse zandstenen engel, (circa 1750)
Resultaat: 1.400 EUR

Grote 18e eeuwse zandstenen engel op basement. Barok. Circa 1750. Afmeting: H 164 cm. In goede staat.

Twee 17e - 18e Eeuwse Korinthische zuilen, H 180 cm.
Resultaat: 1.400 EUR

Twee grote 17e - 18e eeuwse zandstenen Korinthische zuilen. Afmeting: H 180 cm. In goede staat.

2 Colenbrander Ram vazen
Resultaat: 1.400 EUR

Twee antieke Ram Colenbrander Arnhem polychrome vazen. Decor 'Dun'. Letters AK. B. 88. Model nr. 8. Met originele doosjes. Afmeting: H 8 cm. In goede staat.

18e Eeuwse kussenkast
Resultaat: 1.350 EUR

18e Eeuwse palissander houten kussenkast met geeboniseerde tobbelijsten, halve zuilen, lades, kapitellen en dikke kussens met florale ranken. Uitneembaar. Afmeting: 215 x 190 x 75 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Haags staand horloge, H 260 cm.
Resultaat: 1.300 EUR

18e Eeuws wortelnoten Hollands Haags staand horloge. Door Wouterus Eskes. Met maanstand, seconden + datumaanduiding. Enkele oudere restauraties. Stukje fineer mist. Afmeting: H 260 cm. Verder in goede...

Chinese maanvaas, H 31 cm.
Resultaat: 1.300 EUR

Chinees porseleinen maanvaas met Familie Verte, perzik/granaatappel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas, H 23 cm.
Resultaat: 1.300 EUR

Chinees porseleinen celadon knobbelvaas met hengsels + bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kom Ø 14,5 cm.
Resultaat: 1.300 EUR

Chinees porseleinen kom met floraal decor. Familie Rose. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14,5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse wortelnoten porseleinkast
Resultaat: 1.200 EUR

Grote 18e eeuwse Hollandse wortelnoten porseleinkast met kruispoot en bronzen beslag. Afmeting: 225 x 230 x 50 cm. In goede staat.

Stel zilveren kandelaren
Resultaat: 1.200 EUR

Stel zilveren kandelaren, 835/000, Art Deco, 5 lichts, op een rond gecontourneerde voet en met gekrulde armen. MT.: Wilhelm Binder, Schwabisch Gmund, rond 1925. 33x35cm. ca 1500 gram. In zeer goede st...

Andy Warhol, Campbells Soup II
Resultaat: 1.200 EUR

10x Ontwerp Andy Warhol. Campbells Soup II. 10x Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 58 cm. In goede staat.

Willem van Hasselt, Figuren in tuin
Resultaat: 1.200 EUR

Willem van Hasselt. 1882 - 1963. Figuren in tuin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 41 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 187 x 280 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

Groot Oosters tapijt van zijde. Aardetinten. Afmeting: 187 x 280 cm. In goede staat.

2x Gouden 100 Dollar munt
Resultaat: 1.200 EUR

Twee gouden 100 Dollar munten. Canada. Met certificate of authenticity. 1x 1979, 22 karaat, 16.965 gram, diameter Ø 27 mm. 1x 1978, 22 karaat, 16.965 gram, diameter Ø 27 mm. In goede staat.

Grote Chinese trekpot Ø 19 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

Grote Chinees porseleinen trekpot met vis/ranken decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 31 x 24 x Ø 19 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 14,7 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met vogel op bloesemtak decor + tekst. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14,7 cm. In goede staat.

Lot divers Chinees (6x)
Resultaat: 1.200 EUR

Lot divers Chinees. Bestaande uit vier muntstukken + twee jade objecten. Afmeting: 4 - 9 cm. In goede staat.

Gouden armband met diamant
Resultaat: 1.150 EUR

Geelgouden slavenband, 585/000, met diamant. Slavenband voorzien van een scharnier en bakslot. De armband loopt breed uit aan de bovenzijde en is in het midden voorzien van een driehoekig element beze...

Marqueterie ingelegde commode
Resultaat: 1.100 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Hollandse Louis Quinze barok commode met florale marqueterie inleg en geschulpt blad. Sloten ooit vervangen. Verder in goede originele staat. Afmeting: 65 x 90 x 60 cm. In goede st...

Chinese rolwagen vaas, H 44, 5 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Grote Chinees porseleinen rolwagen vaas met figuren in berglandschap decor. Afmeting: H 44,5 cm. In goede staat.

Gouden tas met beugel
Resultaat: 1.100 EUR

Geelgouden tas met beugel, 833/000, gekeurd met staande leeuw met 2. De beugel is versierd met een rand met rozetten en aan de uiteinden voorzien van een zwanenkop. MT.: onleesbaar, Amsterdam. jl.:Q:1...

Zeer kleine zilveren mini Vorderzappler, H 4,5 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Functionerende zeer kleine zilveren mini Vorderzappler op palissanderhouten console. Afmeting zappler = 4,5 cm. Met sleutel. In goede staat.

Boulle klok op piedestal
Resultaat: 1.100 EUR

Boulle (Westminster) klok op piedestal. Kwartier-slag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 192 cm. In zeer goede staat.

Stel gesneden hertenkoppen
Resultaat: 1.100 EUR

Twee grote notenhouten gesneden hertenkoppen met glazen ogen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 50 - 60 cm. In goede staat.

Chinese bloempot Ø 22 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Chinees porseleinen bloempot met figuren in tuin decor. Afmeting: H 17 x Ø 22 cm. In goede staat.

Chinese celadon pijpvaas, H 24 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Chinees porseleinen celadon pijpvaas met groen craquelé glazuur. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Chinese Mei Ping vaas, H 37 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Chinees porseleinen Mei Ping vaas met tuin decor. Mangaan-kleurig. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Stel Chinese vazen, H 16,5 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met geisha's in tuin decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.

Franse mini Hinterzappler, H 13,5 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

19e Eeuwse Franse parelmoer mini Hinterzappler. Leroi a Paris. Slinger + één wijzer mist. Verder goed. Afmeting: H 13,5 cm.

Franse mysterieuze Moreau pendule
Resultaat: 1.000 EUR

Prachtige antieke Franse mysterieuze pendule. Beeld gesigneerd L & F Moreau. Origineel Parijs uurwerk, gesigneerd GL (Guilmet). Achtdaags-uurwerk. Afmeting: H 81 cm. In goede staat.

Cassette met 6 Zilveren lepels & vorken
Resultaat: 1.000 EUR

Cassette met zes 18e eeuwse zilveren lepels en vorken, 916/000, zwaar uitgevoerd. Zwitsers bestek, model hartfilet, voorzien van een sierlijke monogramgravure aan de achterzijde. MT.: Elie Papus & Pie...

Zilveren koffieservies, 5 delig
Resultaat: 1.000 EUR

Fraai zilveren koffieservies, 925/000, 5 delig, gemerkt Royal Danish USA, met een koffiekan, theekan, melkkan, suikerbak en lepelvaas. Glad bol model op ronde voet met filetranden. De scharnierende de...

Chinese kom Ø 21,5 cm.
Resultaat: 1.000 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met rondom figuren decor. Blauw met rood glazuur. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 21,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Resultaat: 1.000 EUR

Vijf 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotels. Eén minimale chip gevonden. Afmeting: 5 x Ø 10,8 cm. In goede staat.

Eiken hoekkast
Resultaat: 1.000 EUR

Massief eiken hollandse hoekkast. Barok. Circa 1780. Met snijwerk bovenop. Afmeting: 247 x 140 x 80 cm. In goede staat.

Hollandse kussenkast
Resultaat: 1.000 EUR

19e Eeuwse Hollandse eikenhouten kussenkast op getorste poten, met lade en deels geëboniseerd. Met halve zuilen, kapitellen en robbelijsten. Afmeting: 164 x 115 x 58 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese dekselpot
Resultaat: 1.000 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselpot met prunus ice-crack decor. Baluster-vorm. Haarlijn bovenrand. Afmeting: H 47 x Ø 25 cm. In goede staat.

Antieke piedestal met caché pot, 1880
Resultaat: 1.000 EUR

Drie-delige antieke Duitse neo renaissance, historisme piedestal met caché pot. Genummerd. Circa 1880. Met pelikanen/floraal decor. Minimale chip. Afmeting: H 119 cm. In goede staat.

Chinese Kang Xi kom Ø 19,5 cm.
Resultaat: 1.000 EUR

Grote Chinees porseleinen Kang Xi kom. 17e - 18e Eeuw. Met binnenin geisha's/kostbaarheden decor + buitenom floraal decor. Met bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: H 9,5 x Ø 19,5 cm. In redelijke staat.

Twee 18e eeuwse Delftse dekselvazen, H 37 cm.
Resultaat: 950 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence hectagonale dekselvazen. Gemerkt L.F. Floraal/vogel decor. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Chinese rolvaas, H 47,5 cm.
Resultaat: 900 EUR

Grote Chinees porseleinen rolwagen vaas met rondom figuren/waterval decor. Afmeting: H 47,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese Familie Rose schotel Ø 35,2 cm.
Resultaat: 900 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose schotel met eekhoorn/tuin decor. Afmeting: Ø 35,2 cm. In goede staat.

Louis Seize kabinet
Resultaat: 900 EUR

Prachtig 18e eeuws Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet met timpaan kap, halve zuilen, vergulde capitellen, guirlandes en verguld beslag. Afmeting: 235 x 190 x 60 cm. In goede staat.

Pronkkast
Resultaat: 900 EUR

Mooie massief eiken pronkkast. Historisme. Circa 1880. Met (bijbels) snijwerk welke typisch was voor deze tijd. Afmeting: 222 x 170 x 70 cm. In goede staat.

Zilveren brandewijnkom, 1854
Resultaat: 900 EUR

Zilveren brandewijnkom, 833/000, versierd met drijfwerk voorzien van guirlandes en cannelures. Geplaatst op een ovale gevulde voet met floraal decor. De kom heeft 2 verticaal geplaatste gekrulde grepe...

Vier antieke Chinese munten Ø 5 cm.
Resultaat: 900 EUR

Vier Chinese bronzen muntstukken met karaktertekens. Afmeting: Ø 5 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Pierrot
Resultaat: 850 EUR

Groot antiek Frans bronzen figuur. Pierrot met Venetiaans masker en zwaard + tekst op plateau 'A. Porte ga Daix'. Circa 1900. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.