Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilveren kandelaar, 5 lichts 1
Zilveren kandelaar, 5 lichts

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Zilveren dekselbokaal, 18e eeuw Parijs 2
Zilveren dekselbokaal, 18e eeuw Parijs

Resultaat:

1.850 EUR

Verkocht
Zilveren koffieservies, 5 delig 3
Zilveren koffieservies, 5 delig

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Zilveren dienblad 4
Zilveren dienblad

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Twee zilveren kandelaren 5
Twee zilveren kandelaren

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Zilveren mand 6
Zilveren mand

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Stel zilveren kandelaren 7
Stel zilveren kandelaren

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Zilveren comfoor 8
Zilveren comfoor

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Gouden tas met beugel 9
Gouden tas met beugel

Resultaat:

1.100 EUR

Twee zilveren kandelaren 10
Twee zilveren kandelaren
Startprijs 600 EUR
Delfs zilveren wandbord, 17e eeuw 11
Delfs zilveren wandbord, 17e eeuw
Startprijs 2.500 EUR
Verkocht
Twee zilveren kandelaren, 18e eeuw 12
Twee zilveren kandelaren, 18e eeuw

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Gouden oorijzer, 1891 13
Gouden oorijzer, 1891

Resultaat:

3.250 EUR

Zilveren chocoladekan 14
Zilveren chocoladekan
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Zilveren schaal 15
Zilveren schaal

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Russisch zilveren doosje 16
Russisch zilveren doosje

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Memento Mori 17
Memento Mori

Resultaat:

2.000 EUR

Zilveren 5-lichts kandelaar 18
Zilveren 5-lichts kandelaar
Startprijs 650 EUR
Verkocht
Zilveren sigarenkoker 19
Zilveren sigarenkoker

Resultaat:

250 EUR

Stel zilveren kaarskandelaren 20
Stel zilveren kaarskandelaren
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Zilveren roomstel, 3 delig 21
Zilveren roomstel, 3 delig

Resultaat:

180 EUR

Zilveren bouilloire 22
Zilveren bouilloire
Startprijs 2.250 EUR
Twee 5-lichts kandelaren 23
Twee 5-lichts kandelaren
Startprijs 600 EUR
Verkocht
2 Zilveren strooiers 24
2 Zilveren strooiers

Resultaat:

160 EUR