Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-  

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
151 Resultaten
Kavel: 3500

18e Eeuwse Haags staand horloge, H 260 cm.

Resultaat: 1.300 EUR

18e Eeuws wortelnoten Hollands Haags staand horloge. Door Wouterus Eskes. Met maanstand, seconden + datumaanduiding. Enkele oudere restauraties. Stukje fineer mist. Afmeting: H 260 cm. Verder in goede...


Kavel: 3501

Amsterdamse School pendule door Theo van Reijn

Resultaat: 3.500 EUR

Grote antieke bronzen Amsterdamse School pendule door beeldhouwer Theo van Reijn. 1884 - 1954. Met spiesbokken decor. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 29 x 30 x 18 cm. In goede originele sta...


Kavel: 3502

Porseleinen tafelklok op console, 1880

Startprijs 750 EUR

19e Eeuwse Duits porseleinen tafelklok met putti/floraal/goud decor. Op console. Gemerkt. Circa 1880. Haarlijnen, craquelé vorming, chips aan bloemen. Putti gaaf. Achtdaags-stil uurwerk. Afmeting: H 5...


Kavel: 3503

18e Eeuwse Hollandse staande klok, H 245 cm.

Resultaat: 1.650 EUR

18e Eeuwse Hollandse wortelnoten staande klok. Handgepolitoerd. Met datumaanduiding, maanstand, seconden, maand + dagaanduiding. Slagwerk verankerd naar gongslag. Afmeting: H 245 cm. In goede staat.


Kavel: 3504

Franse mysterieuze Moreau pendule

Resultaat: 1.000 EUR

Prachtige antieke Franse mysterieuze pendule. Beeld gesigneerd L & F Moreau. Origineel Parijs uurwerk, gesigneerd GL (Guilmet). Achtdaags-uurwerk. Afmeting: H 81 cm. In goede staat.


Kavel: 3505

Antieke Lenzkirch klok, 1900

Resultaat: 190 EUR

Antieke Duitse notenhouten Lenzkirch console klok met verguld messing. Circa 1900. Achtdaags-stil uurwerk met enchappement. 1 Million, Nr. 400 159. Twee kleine beschadigingen aan hout. Afmeting: H 27 ...


Kavel: 3506

Franse empire pendule, 1820

Startprijs 1.000 EUR

Grote schellak gepolitoerde Franse mahoniehouten empire pendule met brons, bronzen plaquettes en Griekse figuren voorstelling. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Circa 1820. Afmeting: H...


Kavel: 3507

Prachtige Franse tafel-Cartelklok, H 71 cm.

Resultaat: 1.600 EUR

Prachtige, zeer grote 19e eeuwse Franse bronzen vergulde tafel-Cartelklok met bachussen en floraal decor. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 71 cm. !! In zéér goed...


Kavel: 3508

Grote Franse tafel-Cartelklok, H 61 cm.

Startprijs 1.000 EUR

Grote 19e eeuwse vergulde bronzen tafel-Cartelklok. Frankrijk. Met rocailles en bachus. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 61 cm. !! In goede staat.


Kavel: 3509

Mysterieuze portaalklok

Resultaat: 1.500 EUR

Grote palissander empire mysterieuze portaalklok. Vuurverguld met emaille becijfering + mesophanging. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk. Afmeting: 50 cm. In goede staat.


Kavel: 3510

Franse pendule

Resultaat: 500 EUR

Oude/antieke vergulde porseleinen Franse pendule met figuren. Gesigneerd Gallé. Kroon gelijmd, één hand mist, enkele chips. Achtdaags stil uurwerk. Uit Parijs. Afmeting: H 41 cm. In redelijk/goede sta...


Kavel: 3511

Antieke Zaanse klok

Startprijs 475 EUR

Grote antieke notenhouten Zaanse klok met wekker en zware bronzen gewichten. Circa 1880. Afmeting: 76 cm. In goede staat.


Kavel: 3512

Antieke Franse wandklok, 1820

Resultaat: 200 EUR

Grote antiek vergulde blikken wandklok. Empire. Frankrijk. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op plated bel, touwtjesslinger. Afmeting: 50 x 35 x 14 cm. In goede staat.


Kavel: 3513

Antieke Zaanse klok, 1880

Resultaat: 250 EUR

Grote antieke Zaanse klok met wekker. Notenhout. Circa 1880. Afmeting: 74 cm. In goede staat.


Kavel: 3514

Antieke mysterieuze slingerklok

Resultaat: 250 EUR

Antieke albasten obelisk met mysterieuze slingerklok. Mogelijk huwelijk. Afmeting: 35 cm. In goede staat.


Kavel: 3515

Boulle klok op piedestal

Resultaat: 1.100 EUR

Boulle (Westminster) klok op piedestal. Kwartier-slag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 192 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 3516

Grote Schwarzwalder koekoeksklok

Resultaat: 850 EUR

Grote 19e eeuwse Schwarzwalder koekoeksklok met dubbele snek-uurwerk. Herten, wolf, vogels (gewei mist). Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + koekoek. Afmeting: 65 cm. In goede staat.


Kavel: 3517

Zeer kleine zilveren mini Vorderzappler, H 4,5 cm.

Resultaat: 1.100 EUR

Functionerende zeer kleine zilveren mini Vorderzappler op palissanderhouten console. Afmeting zappler = 4,5 cm. Met sleutel. In goede staat.


Kavel: 3518

Franse pendule, 1850

Resultaat: 300 EUR

19e Eeuwse Franse marmeren pendule met verguld brons en lezende Amor. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + enchappement. Circa 1850. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.


Kavel: 3519

Antieke Franse directoire pendule, 1800

Startprijs 1.250 EUR

Antieke Franse bronzen vuurvergulde directoire pendule met marmeren basement. Circa 1800. Marmeren plint achter mist, zijkanten beschadigd, wijzerplaat chips. Verder in goede ongereinigde staat. Afmet...


Kavel: 3520

Antieke Franse pendule, 1900

Startprijs 150 EUR

Antieke Franse miniatuur pendule van marmer met Amor. Circa 1900. Achtdaags-stil uurwerk met enchappement. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.


Kavel: 3521

Antieke bureauklok, 1900

Startprijs 150 EUR

Antieke bureauklok met bachus en haan op marmeren basement. Frankrijk. Circa 1900. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.


Kavel: 3522

Antieke Franse lantaarnklok

Startprijs 350 EUR

18e Eeuwse Franse lantaarnklok met spillegang op houten bok. Eén wijzer. Afmeting: 41 x 18 x 15 cm. In goede staat.


Kavel: 3523

Antieke tafelklok, H 33 cm.

Resultaat: 180 EUR

Antieke wortelnoten tafelklok met bronzen beslag. Weekloper. Kwartierslag op twee gongstaven. Genummerd. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.