Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-  

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
108 Resultaten
Kavel: 3501

Amsterdamse School pendule door Theo van Reijn

Resultaat: 3.500 EUR

Grote antieke bronzen Amsterdamse School pendule door beeldhouwer Theo van Reijn. 1884 - 1954. Met spiesbokken decor. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 29 x 30 x 18 cm. In goede originele sta...


Kavel: 3614

Vuurvergulde pendule, Man met lyra

Resultaat: 1.800 EUR

Grote Franse vuurvergulde bronzen empire pendule. Circa 1820. Man met lyra en harnas met schild. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 46 cm. In goede, ongereinigde staat.


Kavel: 3503

18e Eeuwse Hollandse staande klok, H 245 cm.

Resultaat: 1.650 EUR

18e Eeuwse Hollandse wortelnoten staande klok. Handgepolitoerd. Met datumaanduiding, maanstand, seconden, maand + dagaanduiding. Slagwerk verankerd naar gongslag. Afmeting: H 245 cm. In goede staat.


Kavel: 3507

Prachtige Franse tafel-Cartelklok, H 71 cm.

Resultaat: 1.600 EUR

Prachtige, zeer grote 19e eeuwse Franse bronzen vergulde tafel-Cartelklok met bachussen en floraal decor. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 71 cm. !! In zéér goed...


Kavel: 3509

Mysterieuze portaalklok

Resultaat: 1.500 EUR

Grote palissander empire mysterieuze portaalklok. Vuurverguld met emaille becijfering + mesophanging. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk. Afmeting: 50 cm. In goede staat.


Kavel: 3500

18e Eeuwse Haags staand horloge, H 260 cm.

Resultaat: 1.300 EUR

18e Eeuws wortelnoten Hollands Haags staand horloge. Door Wouterus Eskes. Met maanstand, seconden + datumaanduiding. Enkele oudere restauraties. Stukje fineer mist. Afmeting: H 260 cm. Verder in goede...


Kavel: 3515

Boulle klok op piedestal

Resultaat: 1.100 EUR

Boulle (Westminster) klok op piedestal. Kwartier-slag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 192 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 3517

Zeer kleine zilveren mini Vorderzappler, H 4,5 cm.

Resultaat: 1.100 EUR

Functionerende zeer kleine zilveren mini Vorderzappler op palissanderhouten console. Afmeting zappler = 4,5 cm. Met sleutel. In goede staat.


Kavel: 3579

Franse mini Hinterzappler, H 13,5 cm.

Resultaat: 1.100 EUR

19e Eeuwse Franse parelmoer mini Hinterzappler. Leroi a Paris. Slinger + één wijzer mist. Verder goed. Afmeting: H 13,5 cm.


Kavel: 3504

Franse mysterieuze Moreau pendule

Resultaat: 1.000 EUR

Prachtige antieke Franse mysterieuze pendule. Beeld gesigneerd L & F Moreau. Origineel Parijs uurwerk, gesigneerd GL (Guilmet). Achtdaags-uurwerk. Afmeting: H 81 cm. In goede staat.


Kavel: 3516

Grote Schwarzwalder koekoeksklok

Resultaat: 850 EUR

Grote 19e eeuwse Schwarzwalder koekoeksklok met dubbele snek-uurwerk. Herten, wolf, vogels (gewei mist). Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + koekoek. Afmeting: 65 cm. In goede staat.


Kavel: 3533

Franse schildpad pendule, 1890

Resultaat: 800 EUR

Antieke Franse religieuze boulle schildpad pendule. Circa 1890. Enkele minimale beschadigingen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 53 x 31 x 15 cm. In goede staat.


Kavel: 3537

Grote Weense empire pendule, 1820

Resultaat: 650 EUR

Grote mahoniehouten Weense empire pendule met vergulding + officiersportret. Uurwerk met halfuur-slag + touwtjesslinger. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.


Kavel: 3510

Franse pendule

Resultaat: 500 EUR

Oude/antieke vergulde porseleinen Franse pendule met figuren. Gesigneerd Gallé. Kroon gelijmd, één hand mist, enkele chips. Achtdaags stil uurwerk. Uit Parijs. Afmeting: H 41 cm. In redelijk/goede sta...


Kavel: 3648

Antieke Neuchatel wandklok

Resultaat: 500 EUR

Antieke Zwitserse Neuschatel wandklok met console. Circa 1800. Weekloper met spillegang. Halfuur-slag op bel. Afmeting: 89 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 3526

Franse glaspendule, 1900

Resultaat: 400 EUR

Antieke Franse onyx met messing glaspendule. Jaarloper. Met facet geslepen glas. Circa 1900. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.


Kavel: 3535

Franse pendule, 1860

Resultaat: 350 EUR

Prachtige grote antieke Franse palissanderhouten pendule met floraal intarsia. Circa 1860. Met vergulde messing capitellen, wijzerring en slinger. Afmeting: H 43 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 3572

Antieke Charles Dix Vorderzappler onder stolp

Resultaat: 350 EUR

Antieke Franse vergulde Charles Dix Vorderzappler onder glazen stolp. Circa 1840. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.


Kavel: 3545

Franse pendule, 1870

Resultaat: 325 EUR

Franse marmeren pendule met verguld brons in Louis Seize-stijl. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.


Kavel: 3629

Antieke Franse glaspendule

Resultaat: 325 EUR

Antieke Franse vergulde bronzen glaspendule met facet geslepen glas. Japy Freres. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gong. Met monogram + jaartal 1897. Afmeting: 30 cm. In goede staat.


Kavel: 3635

Boulle-stijl tafelklok

Resultaat: 325 EUR

Boulles-stijl tafelklok met imitatie schildpad, messing inleg + messing ornamenten. F.H.S. mechanisch uurwerk. Tweede helft 20e eeuw. Halfuur-slag op dubbele bel. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.


Kavel: 3638

Amsterdams staande klok

Resultaat: 325 EUR

Warmink wortelnoten Amsterdamse staande klok met maanstand, maand, dag en datum aanduiding. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 230 cm. In goede staat.


Kavel: 3518

Franse pendule, 1850

Resultaat: 300 EUR

19e Eeuwse Franse marmeren pendule met verguld brons en lezende Amor. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + enchappement. Circa 1850. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.


Kavel: 3544

Antiek Frans klokkenstel, 1900

Resultaat: 300 EUR

Antiek Frans klokkenstel. Onyx met compositie metaal. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 56 cm. In goede staat.