51. Januariveiling 2022

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

Friese stoelklok
Resultaat: 60 EUR

Kleine Hollandse Friese stoelklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Pubklok
Resultaat: 60 EUR

Oude mahoniehouten pubklok met secondenaanduiding. Mechanisch. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 11 x Ø 39 cm. In goede staat.

Antieke tafelklok, 1900
Resultaat: 50 EUR

Mini comtoise
Resultaat: 50 EUR

Mini comtoise naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 x 19 x 12 cm. In goede staat.

Lot klok-onderdelen
Resultaat: 50 EUR

Marmeren klokkenstel, 1930
Resultaat: 50 EUR

Franse pendule + kandelaar
Resultaat: 45 EUR

Eiken regulateur, 1910
Resultaat: 40 EUR

Pendule onder stolp, 1960
Resultaat: 40 EUR

Kleine Duitse messing jaarpendule onder stolp. Gemerkt Kern. Circa 1960. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Staartklok (schippertje)
Resultaat: 40 EUR

Hollandse eikenhouten Friese staart/schippertjes klok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 68 cm. In goede staat.

Franse comtoise
Resultaat: 40 EUR

Antieke 19e eeuwse Franse comtoise klok met wekkerfunctie en harpslinger. Afmeting: 42 x 33 x 16 cm. In goede staat.

Comtoise met harpslinger
Resultaat: 40 EUR