Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Amsterdamse School pendule door Theo van Reijn
Resultaat: 3.500 EUR

Grote antieke bronzen Amsterdamse School pendule door beeldhouwer Theo van Reijn. 1884 - 1954. Met spiesbokken decor. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 29 x 30 x 18 cm. In goede originele sta...

Vuurvergulde pendule, Man met lyra
Resultaat: 1.800 EUR

Grote Franse vuurvergulde bronzen empire pendule. Circa 1820. Man met lyra en harnas met schild. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 46 cm. In goede, ongereinigde staat.

18e Eeuwse Hollandse staande klok, H 245 cm.
Resultaat: 1.650 EUR

18e Eeuwse Hollandse wortelnoten staande klok. Handgepolitoerd. Met datumaanduiding, maanstand, seconden, maand + dagaanduiding. Slagwerk verankerd naar gongslag. Afmeting: H 245 cm. In goede staat.

Prachtige Franse tafel-Cartelklok, H 71 cm.
Resultaat: 1.600 EUR

Prachtige, zeer grote 19e eeuwse Franse bronzen vergulde tafel-Cartelklok met bachussen en floraal decor. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 71 cm. !! In zéér goed...

Mysterieuze portaalklok
Resultaat: 1.500 EUR

Grote palissander empire mysterieuze portaalklok. Vuurverguld met emaille becijfering + mesophanging. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Haags staand horloge, H 260 cm.
Resultaat: 1.300 EUR

18e Eeuws wortelnoten Hollands Haags staand horloge. Door Wouterus Eskes. Met maanstand, seconden + datumaanduiding. Enkele oudere restauraties. Stukje fineer mist. Afmeting: H 260 cm. Verder in goede...

Boulle klok op piedestal
Resultaat: 1.100 EUR

Boulle (Westminster) klok op piedestal. Kwartier-slag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 192 cm. In zeer goede staat.

Zeer kleine zilveren mini Vorderzappler, H 4,5 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Functionerende zeer kleine zilveren mini Vorderzappler op palissanderhouten console. Afmeting zappler = 4,5 cm. Met sleutel. In goede staat.

Franse mini Hinterzappler, H 13,5 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

19e Eeuwse Franse parelmoer mini Hinterzappler. Leroi a Paris. Slinger + één wijzer mist. Verder goed. Afmeting: H 13,5 cm.

Franse mysterieuze Moreau pendule
Resultaat: 1.000 EUR

Prachtige antieke Franse mysterieuze pendule. Beeld gesigneerd L & F Moreau. Origineel Parijs uurwerk, gesigneerd GL (Guilmet). Achtdaags-uurwerk. Afmeting: H 81 cm. In goede staat.

Grote Schwarzwalder koekoeksklok
Resultaat: 850 EUR

Grote 19e eeuwse Schwarzwalder koekoeksklok met dubbele snek-uurwerk. Herten, wolf, vogels (gewei mist). Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + koekoek. Afmeting: 65 cm. In goede staat.

Franse schildpad pendule, 1890
Resultaat: 800 EUR

Antieke Franse religieuze boulle schildpad pendule. Circa 1890. Enkele minimale beschadigingen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 53 x 31 x 15 cm. In goede staat.

Grote Weense empire pendule, 1820
Resultaat: 650 EUR

Grote mahoniehouten Weense empire pendule met vergulding + officiersportret. Uurwerk met halfuur-slag + touwtjesslinger. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.

Franse pendule
Resultaat: 500 EUR

Oude/antieke vergulde porseleinen Franse pendule met figuren. Gesigneerd Gallé. Kroon gelijmd, één hand mist, enkele chips. Achtdaags stil uurwerk. Uit Parijs. Afmeting: H 41 cm. In redelijk/goede sta...

Antieke Neuchatel wandklok
Resultaat: 500 EUR

Antieke Zwitserse Neuschatel wandklok met console. Circa 1800. Weekloper met spillegang. Halfuur-slag op bel. Afmeting: 89 cm. In zeer goede staat.

Franse glaspendule, 1900
Resultaat: 400 EUR

Antieke Franse onyx met messing glaspendule. Jaarloper. Met facet geslepen glas. Circa 1900. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1860
Resultaat: 350 EUR

Prachtige grote antieke Franse palissanderhouten pendule met floraal intarsia. Circa 1860. Met vergulde messing capitellen, wijzerring en slinger. Afmeting: H 43 cm. In zeer goede staat.

Antieke Charles Dix Vorderzappler onder stolp
Resultaat: 350 EUR

Antieke Franse vergulde Charles Dix Vorderzappler onder glazen stolp. Circa 1840. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1870
Resultaat: 325 EUR

Franse marmeren pendule met verguld brons in Louis Seize-stijl. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Antieke Franse glaspendule
Resultaat: 325 EUR

Antieke Franse vergulde bronzen glaspendule met facet geslepen glas. Japy Freres. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gong. Met monogram + jaartal 1897. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Boulle-stijl tafelklok
Resultaat: 325 EUR

Boulles-stijl tafelklok met imitatie schildpad, messing inleg + messing ornamenten. F.H.S. mechanisch uurwerk. Tweede helft 20e eeuw. Halfuur-slag op dubbele bel. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Amsterdams staande klok
Resultaat: 325 EUR

Warmink wortelnoten Amsterdamse staande klok met maanstand, maand, dag en datum aanduiding. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 230 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1850
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuwse Franse marmeren pendule met verguld brons en lezende Amor. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + enchappement. Circa 1850. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Antiek Frans klokkenstel, 1900
Resultaat: 300 EUR

Antiek Frans klokkenstel. Onyx met compositie metaal. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 56 cm. In goede staat.

Hermle skeletklok
Resultaat: 275 EUR

Duitse Franz Hermle notenhouten skeletklok met halfuur-slag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Franse kolompendule, 1830
Resultaat: 275 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten Franse kolompendule. Geëboniseerd. Empire. Circa 1830. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 45 cm. In redelijk/goede staat.

Friese staartklok met mechaniek
Resultaat: 275 EUR

Antieke Friese staartklok met blikken mechaniek + soldaat. Klok is circa 1800. Mechaniek is circa 1920 toegevoegd. Afmeting: 135 cm. In goede staat.

Antieke Zaanse klok, 1880
Resultaat: 250 EUR

Grote antieke Zaanse klok met wekker. Notenhout. Circa 1880. Afmeting: 74 cm. In goede staat.

Antieke mysterieuze slingerklok
Resultaat: 250 EUR

Antieke albasten obelisk met mysterieuze slingerklok. Mogelijk huwelijk. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule, 1840
Resultaat: 250 EUR

Antieke Franse vuurvergulde bronzen pendule. Circa 1840. Diana met jachthond. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + touwtjesslinger. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule, 1880
Resultaat: 250 EUR

Antieke Franse zwart marmeren pendule. Arabier te paard met leeuw. Circa 1880. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.

Franse wandklok, 1870
Resultaat: 250 EUR

19e Eeuws Frans verguld messing Louis Seize-stijl wandklok. Tweede periode. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + veerslinger. Afmeting: 56 cm. In goede staat.

Antieke Franse Napoleon II glaspendule
Resultaat: 250 EUR

Grote antieke Franse marmeren Napoleon II glaspendule met verguld brons. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger, kwikslinger. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Duitse regulateur
Resultaat: 225 EUR

Grote antieke Duitse notenhouten 8-regulateur met halfuur-slag op twee gongstaven. Weekloper. Afmeting: 110 cm. In zeer goede staat.

Antieke koekoeksklok, 1900
Resultaat: 225 EUR

Antieke notenhouten koekoeksklok met kwartels + kwartierslag. Met originele polychromie. Circa 1900. Afmeting: 70 cm. In goede staat.

Antieke Engelse staande klok, H 214 cm.
Resultaat: 225 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten staande klok met intarsia. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, Halfuur-slag, datumaanduiding. Afmeting: H 214 cm. In goede staat.

Gustav Becker tafelklok, 1920
Resultaat: 225 EUR

Antieke wortelnoten Gustav Becker tafelklok met maanstand en bronzen ornamenten. Circa 1920. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

Antieke Franse wandklok, 1820
Resultaat: 200 EUR

Grote antiek vergulde blikken wandklok. Empire. Frankrijk. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op plated bel, touwtjesslinger. Afmeting: 50 x 35 x 14 cm. In goede staat.

Franse chinoiserie pendule, H 38 cm.
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse Franse houten pendule met chinoiserie beschildering. Uurwerk Planchon Paris. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Franse pendule
Resultaat: 200 EUR

Prachtige grote antieke Franse palissanderhouten pendule met floraal intarsia. Circa 1860. Met vergulde messing capitellen, wijzerring en slinger. Afmeting: H 49 cm. In zeer goede staat.

18e Eeuwse Friese stoelklok
Resultaat: 200 EUR

18e Eeuwse Hollandse Friese stoelklok met wekker. Afmeting: 89 cm. In redelijk/goede staat.

Franse glaspendule, 1920
Resultaat: 200 EUR

Franse Art Deco glaspendule. Marmer met onyx. Circa 1920. Figuur met paradijsvogel. Breuk in onyx. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 48 x 32 x 13 cm. In redelijke staat.

Antieke staande klok, 1910
Resultaat: 200 EUR

Antieke Duitse eikenhouten staande klok met parelmoer inleg, messing gewichten, slinger en uurwerk. Circa 1910. Jugendstil. Afmeting: H 206 cm. In goede staat.

Wortelnoten tafelklok
Resultaat: 200 EUR

Grote wortelnoten tafelklok met maanstand en bronzen armaturen. Circa 1930. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

Friese stoelklok
Resultaat: 200 EUR

18e - 19e Eeuwse Friese stoelklok met wekker. Wijzerplaat bijgeschilderd. Verder in goede staat. Afmeting: 75 cm. In goede staat.

Antieke Lenzkirch klok, 1900
Resultaat: 190 EUR

Antieke Duitse notenhouten Lenzkirch console klok met verguld messing. Circa 1900. Achtdaags-stil uurwerk met enchappement. 1 Million, Nr. 400 159. Twee kleine beschadigingen aan hout. Afmeting: H 27 ...

Antiek Frans klokkenstel, 1890
Resultaat: 190 EUR

Antiek Frans marmeren klokkenstel met verguld brons. Circa 1890. Louis Seize-stijl. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Ongereinigd. Afmeting: 28 - 39 cm. In goede staat.

Antieke tafelklok, H 33 cm.
Resultaat: 180 EUR

Antieke wortelnoten tafelklok met bronzen beslag. Weekloper. Kwartierslag op twee gongstaven. Genummerd. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.