Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

18e Eeuwse Haags staand horloge, H 260 cm.
Resultaat: 1.300 EUR

18e Eeuws wortelnoten Hollands Haags staand horloge. Door Wouterus Eskes. Met maanstand, seconden + datumaanduiding. Enkele oudere restauraties. Stukje fineer mist. Afmeting: H 260 cm. Verder in goede...

Amsterdamse School pendule door Theo van Reijn
Resultaat: 3.500 EUR

Grote antieke bronzen Amsterdamse School pendule door beeldhouwer Theo van Reijn. 1884 - 1954. Met spiesbokken decor. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 29 x 30 x 18 cm. In goede originele sta...

Porseleinen tafelklok op console, 1880
Startprijs 750 EUR

19e Eeuwse Duits porseleinen tafelklok met putti/floraal/goud decor. Op console. Gemerkt. Circa 1880. Haarlijnen, craquelé vorming, chips aan bloemen. Putti gaaf. Achtdaags-stil uurwerk. Afmeting: H 5...

18e Eeuwse Hollandse staande klok, H 245 cm.
Resultaat: 1.650 EUR

18e Eeuwse Hollandse wortelnoten staande klok. Handgepolitoerd. Met datumaanduiding, maanstand, seconden, maand + dagaanduiding. Slagwerk verankerd naar gongslag. Afmeting: H 245 cm. In goede staat.

Franse mysterieuze Moreau pendule
Resultaat: 1.000 EUR

Prachtige antieke Franse mysterieuze pendule. Beeld gesigneerd L & F Moreau. Origineel Parijs uurwerk, gesigneerd GL (Guilmet). Achtdaags-uurwerk. Afmeting: H 81 cm. In goede staat.

Antieke Lenzkirch klok, 1900
Resultaat: 190 EUR

Antieke Duitse notenhouten Lenzkirch console klok met verguld messing. Circa 1900. Achtdaags-stil uurwerk met enchappement. 1 Million, Nr. 400 159. Twee kleine beschadigingen aan hout. Afmeting: H 27 ...

Franse empire pendule, 1820
Startprijs 1.000 EUR

Grote schellak gepolitoerde Franse mahoniehouten empire pendule met brons, bronzen plaquettes en Griekse figuren voorstelling. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Circa 1820. Afmeting: H...

Prachtige Franse tafel-Cartelklok, H 71 cm.
Resultaat: 1.600 EUR

Prachtige, zeer grote 19e eeuwse Franse bronzen vergulde tafel-Cartelklok met bachussen en floraal decor. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 71 cm. !! In zéér goed...

Grote Franse tafel-Cartelklok, H 61 cm.
Startprijs 1.000 EUR

Grote 19e eeuwse vergulde bronzen tafel-Cartelklok. Frankrijk. Met rocailles en bachus. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 61 cm. !! In goede staat.

Mysterieuze portaalklok
Resultaat: 1.500 EUR

Grote palissander empire mysterieuze portaalklok. Vuurverguld met emaille becijfering + mesophanging. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

Franse pendule
Resultaat: 500 EUR

Oude/antieke vergulde porseleinen Franse pendule met figuren. Gesigneerd Gallé. Kroon gelijmd, één hand mist, enkele chips. Achtdaags stil uurwerk. Uit Parijs. Afmeting: H 41 cm. In redelijk/goede sta...

Antieke Zaanse klok
Startprijs 475 EUR

Grote antieke notenhouten Zaanse klok met wekker en zware bronzen gewichten. Circa 1880. Afmeting: 76 cm. In goede staat.

Antieke Franse wandklok, 1820
Resultaat: 200 EUR

Grote antiek vergulde blikken wandklok. Empire. Frankrijk. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op plated bel, touwtjesslinger. Afmeting: 50 x 35 x 14 cm. In goede staat.

Antieke Zaanse klok, 1880
Resultaat: 250 EUR

Grote antieke Zaanse klok met wekker. Notenhout. Circa 1880. Afmeting: 74 cm. In goede staat.

Antieke mysterieuze slingerklok
Resultaat: 250 EUR

Antieke albasten obelisk met mysterieuze slingerklok. Mogelijk huwelijk. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Boulle klok op piedestal
Resultaat: 1.100 EUR

Boulle (Westminster) klok op piedestal. Kwartier-slag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 192 cm. In zeer goede staat.

Grote Schwarzwalder koekoeksklok
Resultaat: 850 EUR

Grote 19e eeuwse Schwarzwalder koekoeksklok met dubbele snek-uurwerk. Herten, wolf, vogels (gewei mist). Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + koekoek. Afmeting: 65 cm. In goede staat.

Zeer kleine zilveren mini Vorderzappler, H 4,5 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Functionerende zeer kleine zilveren mini Vorderzappler op palissanderhouten console. Afmeting zappler = 4,5 cm. Met sleutel. In goede staat.

Franse pendule, 1850
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuwse Franse marmeren pendule met verguld brons en lezende Amor. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + enchappement. Circa 1850. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Antieke Franse directoire pendule, 1800
Startprijs 1.250 EUR

Antieke Franse bronzen vuurvergulde directoire pendule met marmeren basement. Circa 1800. Marmeren plint achter mist, zijkanten beschadigd, wijzerplaat chips. Verder in goede ongereinigde staat. Afmet...

Antieke Franse pendule, 1900
Startprijs 150 EUR

Antieke Franse miniatuur pendule van marmer met Amor. Circa 1900. Achtdaags-stil uurwerk met enchappement. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Antieke bureauklok, 1900
Startprijs 150 EUR

Antieke bureauklok met bachus en haan op marmeren basement. Frankrijk. Circa 1900. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Antieke Franse lantaarnklok
Startprijs 350 EUR

18e Eeuwse Franse lantaarnklok met spillegang op houten bok. Eén wijzer. Afmeting: 41 x 18 x 15 cm. In goede staat.

Antieke tafelklok, H 33 cm.
Resultaat: 180 EUR

Antieke wortelnoten tafelklok met bronzen beslag. Weekloper. Kwartierslag op twee gongstaven. Genummerd. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Franse Charles Dix pendule, H 47 cm.
Startprijs 300 EUR

Vuurvergulde Franse bronzen Charles Dix pendule. Ongereinigd. Bronzen figuur met boek en hond. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 47 cm. Behoeft reiniging. In re...

Franse chinoiserie pendule, H 38 cm.
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse Franse houten pendule met chinoiserie beschildering. Uurwerk Planchon Paris. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Franse glaspendule, 1900
Resultaat: 400 EUR

Antieke Franse onyx met messing glaspendule. Jaarloper. Met facet geslepen glas. Circa 1900. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Antieke Weense regulateur, 1880
Resultaat: 90 EUR

Grote antieke Weense Gustav Becker regulateur. Notenhout. Circa 1880. Afmeting: 120 cm. In goede staat.

Franse lantaarnklok
Startprijs 800 EUR

18e Eeuwse Franse messing lantaarnklok met spillegang, één wijzerig. Gaffelslinger afgebroken, maar wel aanwezig. Met bok. Geen slinger, geen gewichten. Afmeting: 38 cm. In redelijke staat.

Franse lantaarnklok
Startprijs 800 EUR

Vroeg 19e eeuwse Franse, Normandische lantaarnklok met wekkerfunctie. Met gewichten + bok. Slinger mist. Afmeting: 40 x 24 x 20 cm. In redelijk/goede staat.

Buffetklok, 1930
Startprijs 50 EUR

Buffetklok. Amsterdamse School. Circa 1930. Gemaakt van eikenhout met coromandelhout en chroom. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongstaven. Afmeting: 24 x 36 x 14 cm. In goede staat.

Antieke Engelse staande klok, H 225 cm.
Startprijs 300 EUR

Antieke Engelse eiken + mahoniehouten staande klok. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, seconden + datum aanduiding. Wijzerplaat geretoucheerd. Afmeting: H 225 cm. In goede staat.

Scheepsklok
Resultaat: 130 EUR

Messing Wempe-Germany scheepsklok met halfuur-slag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 7 x Ø 14 cm. In goede staat.

Franse schildpad pendule, 1890
Resultaat: 800 EUR

Antieke Franse religieuze boulle schildpad pendule. Circa 1890. Enkele minimale beschadigingen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 53 x 31 x 15 cm. In goede staat.

Franse pendule
Resultaat: 200 EUR

Prachtige grote antieke Franse palissanderhouten pendule met floraal intarsia. Circa 1860. Met vergulde messing capitellen, wijzerring en slinger. Afmeting: H 49 cm. In zeer goede staat.

Franse pendule, 1860
Resultaat: 350 EUR

Prachtige grote antieke Franse palissanderhouten pendule met floraal intarsia. Circa 1860. Met vergulde messing capitellen, wijzerring en slinger. Afmeting: H 43 cm. In zeer goede staat.

Jaarpendule (?)
Startprijs 400 EUR

Grote mahoniehouten pendule met zeer groot messing uurwerk + grote opdraaitrommel. Mogelijk jaarloper. Ongemerkt. H 48 cm. In goede staat.

Grote Weense empire pendule, 1820
Resultaat: 650 EUR

Grote mahoniehouten Weense empire pendule met vergulding + officiersportret. Uurwerk met halfuur-slag + touwtjesslinger. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.

Westminster tafelklok
Resultaat: 100 EUR

Grote Westminster tafelklok met kwartier-slag op vijf gongstaven. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Franse haancomtoise
Resultaat: 70 EUR

Oude Franse haancomtoise. Deels 19e eeuw, deels 20e eeuw. Afmeting: 37 x 25 x 16 cm. In redelijk/goede staat.

Staande klok
Startprijs 100 EUR

Antieke Duitse staande klok met messing wijzerplaat, gewichten en slingers. Circa 1925. Halfuur-slag op vier gongstaven. Afmeting: H 205 cm. In goede staat.

Hermle skeletklok
Resultaat: 275 EUR

Duitse Franz Hermle notenhouten skeletklok met halfuur-slag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Schwarzwalder klok 'Napoleon'
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuwse Schwarzwalder klok met Napoleon Bonaparte. Holzgespindelt met halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 37 x 27 x 16 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule, 1840
Resultaat: 250 EUR

Antieke Franse vuurvergulde bronzen pendule. Circa 1840. Diana met jachthond. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + touwtjesslinger. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Antiek Frans klokkenstel, 1900
Resultaat: 300 EUR

Antiek Frans klokkenstel. Onyx met compositie metaal. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 56 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1870
Resultaat: 325 EUR

Franse marmeren pendule met verguld brons in Louis Seize-stijl. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Mysterieuze slingerklok
Startprijs 150 EUR

Antieke Jugendstil vergulde mysterieuze slingerklok. Circa 1900. Uurwerk defect. Afmeting: 33 cm. In redelijke staat.

Art Deco bureauklok, 1925
Resultaat: 130 EUR

Art Deco bureauklok. Circa 1925. Marmer met bronzen raaf + vos. Frankrijk. Uurwerk loopt niet. Afmeting: 19 cm. Verder in goede staat.

Duitse regulateur
Resultaat: 225 EUR

Grote antieke Duitse notenhouten 8-regulateur met halfuur-slag op twee gongstaven. Weekloper. Afmeting: 110 cm. In zeer goede staat.

Antieke regulateur, 1880
Resultaat: 100 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gustav Becker regulateur. Weekloper met halfuur-slag. Circa 1880. Afmeting: 105 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule, 1860
Resultaat: 100 EUR

Antieke Franse compositie metalen vergulde Louis Philippe pendule. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + veerslinger. Afmeting: 32 cm. In goede staat.

3-Delig pendule stel
Resultaat: 180 EUR

Antiek driedelig Frans messing klokkenstel met kandelaren. Circa 1890. Neo renaissance. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 40 - 41 cm. In goede staat.

Antieke regulateur, 1890
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse notenhouten regulateur. Circa 1890. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 85 cm. In goede staat.

Frans klokkenstel, 1890
Resultaat: 90 EUR

Antiek Frans onyx klokkenstel met kaarskandelaren + compositie metalen vrouw met druiventros. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Klok behoeft reiniging. Afmeting: 40 - 46 cm. In...

Frans klokkenstel, 1900
Resultaat: 120 EUR

Antiek Frans klokkenstel met Amor. Marmer met compositie metaal. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 26 - 35 cm. In goede staat.

Antiek Frans klokkenstel, 1900
Resultaat: 120 EUR

Antiek Frans klokkenstel. Marmer met compositie metaal. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 30 - 36 cm. In goede staat.

Franse portaalklok, 1830
Resultaat: 150 EUR

Grote 19e eeuwse Franse albast empire portaalklok. Circa 1830. Uurwerk behoeft reiniging. Wijzerplaat heeft oxidatie + grotere beschadiging koplijst links + chips. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afm...

Zeldzame antieke wekkerklok met leeuw
Resultaat: 100 EUR

Zeldzame antieke wekkerklok met leeuw. Frankrijk. Circa 1900. Chip wijzerplaat. Afmeting: H 30 cm. In redelijk/goede staat.

Duitse vrijslinger
Resultaat: 100 EUR

Antieke Duitse notenhouten vrijslinger. Circa 1900. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 92 cm. In zeer goede staat.

Eiken regulateur, 1910
Resultaat: 40 EUR

Antieke eikenhouten regulateur met facet geslepen glas. Circa 1910. Afmeting: 75 cm. In zeer goede staat.

Duitse regulateur, 1890
Resultaat: 100 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit regulateur. Circa 1890. Weekloper, Pfeilkreuz, halfuur-slag. Afmeting: 105 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Resultaat: 160 EUR

Mooie gave 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en mooi beschilderde wijzerplaat + houten poppen. Afmeting: 144 cm. In goede staat.

Friese stoelklok
Resultaat: 150 EUR

18e Eeuwse Friese stoelklok met wekker. Latere beschildering. Verder in goede staat. Afmeting: 73 cm.

Pendule onder stolp, 1960
Resultaat: 40 EUR

Kleine Duitse messing jaarpendule onder stolp. Gemerkt Kern. Circa 1960. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Reiswekker
Startprijs 70 EUR

Messing plated reiswekker. Rond model. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Met facet geslepen glas. Afmeting: H 7,5 cm. In goede staat.

Franse comtoise met datum
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse Franse comtoise met datum-aanduiding, ankergang + pronkslinger. Afmeting: 49 x 36 x 18 cm. In goede staat.

Twee antieke regulateur klokken
Resultaat: 120 EUR

Twee antieke Duitse notenhouten regulateurs. Circa 1890. Gründerzeit. (1) Junghans 8-klok. (2) Kienzle. Afmeting: 91 - 115 cm. In redelijk/goede staat.

Vier electrische jaarlopers
Resultaat: 120 EUR

Vier electrische jaarlopers. Duitsland. Tweede helft 20e eeuw. Niet getest. Afmeting: 18 - 25 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Startprijs 150 EUR

Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met mooie originele beschilderde wijzerplaat + wekker. Afmeting: 140 cm. In goede staat.

Art Deco klokkenstel, 1920
Resultaat: 180 EUR

Antiek Frans marmeren met onyx Art Deco klokkenstel. Circa 1920. Twee stukjes onyx missen bij pootjes (bijstellers). Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 22 x 37 x 11 cm. In redelij...

Antieke Junghans regulateur, 1890
Resultaat: 70 EUR

Antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur. Gründerzeit. Circa 1890. Afmeting: 72 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Friese stoelklok
Resultaat: 200 EUR

18e Eeuwse Hollandse Friese stoelklok met wekker. Afmeting: 89 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Charles Dix Vorderzappler onder stolp
Resultaat: 350 EUR

Antieke Franse vergulde Charles Dix Vorderzappler onder glazen stolp. Circa 1840. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

Vergulde pronkcomtoise
Resultaat: 140 EUR

Vergulde pronkcomtoise met halfuur-slag op bel + ankergang. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 48 x 35 x 17 cm. In goede staat.

Franse vergulde pendule
Resultaat: 90 EUR

Antieke Franse vergulde Louis Philippe pendule. Circa 1860. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Eén onderdeel los erbij. Afmeting: 32 cm. In redelijk/goede staat.

Drie-delig pendule stel, 1900
Startprijs 375 EUR

Groot antiek Jugendstil klokkenstel met floraal/zweepslag decor. Circa 1900. Nieuwe vergulding. Achtdaags-stil uurwerk. Afmeting: 58 - 72 cm. In goede staat.

Engelse staande klok, H 222 cm.
Startprijs 250 EUR

Vroeg 19e eeuwse Engelse eikenhouten staande klok met bandintarsia. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, datum + secondenaanduiding. Afmeting: H 222 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule, 1890
Resultaat: 80 EUR

Antieke Franse marmeren pendule met compositie metalen figuur. Circa 1890. Enkele chips. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 52 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke tafelklok, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antieke notenhouten tafelklok. Circa 1900. Waarschijnlijk U.S.A. Afmeting: H 47 cm. In redelijk/goede staat.

Franse mini Hinterzappler, H 13,5 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

19e Eeuwse Franse parelmoer mini Hinterzappler. Leroi a Paris. Slinger + één wijzer mist. Verder goed. Afmeting: H 13,5 cm.

Duitse staande klok, H 203 cm.
Startprijs 80 EUR

Duitse eikenhouten staande klok. 19e Eeuws uurwerk (eissen). Met 20e eeuw klokkast. Dagloper, halfuur-slag. Afmeting: H 203 cm. In goede staat.

Haan comtoise
Resultaat: 100 EUR

Oude comtoise haanklok. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 38 x 26 x 17 cm. In goede staat.

Mini comtoise
Resultaat: 50 EUR

Mini comtoise naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 x 19 x 12 cm. In goede staat.

Antieke tafelklok, 1900
Startprijs 400 EUR

Grote antieke Hollandse notenhouten tafelklok met bronzen monturen. Neo renaissance. Circa 1900. Weekloper met halfuur-slag op bel. Afmeting: 69 cm. In goede staat.

Friese stoelklok
Startprijs 140 EUR

Oude Hollandse Friese stoelklok met wekker. 20e Eeuw. Afmeting: 80 cm. In goede staat.

Franse comtoise
Startprijs 80 EUR

Oude Franse comtoise met pronkslinger. Halfuur-slag op bel + ankergang. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 47 x 35 x 18 cm. In goede staat.

Regulateur klok
Resultaat: 80 EUR

Antieke Duitse notenhouten regulateur met Pfeilkreuz uurwerk. Circa 1890. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 105 cm. In goede staat.

Antieke Franse porseleinen pendule, 1890
Resultaat: 160 EUR

Antieke Franse porseleinen pendule. Onduidelijk gemerkt. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Franse Brillié wandklok Ø 20 cm.
Resultaat: 140 EUR

Electrische Brillié wandklok met messing klokkast. Frankrijk. Circa 1900. Afmeting: 8 x Ø 20 cm. In goede staat.

Antieke koekoeksklok, 1900
Resultaat: 225 EUR

Antieke notenhouten koekoeksklok met kwartels + kwartierslag. Met originele polychromie. Circa 1900. Afmeting: 70 cm. In goede staat.

Lot klok-onderdelen
Resultaat: 50 EUR

Lot met antieke klok-onderdelen. Onder andere; uurwerken, slinger, gewichten. Afmeting: 10 - 87 cm. In goede staat.

Franse glaspendule, 1920
Resultaat: 200 EUR

Franse Art Deco glaspendule. Marmer met onyx. Circa 1920. Figuur met paradijsvogel. Breuk in onyx. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 48 x 32 x 13 cm. In redelijke staat.

Antieke regulateur, 1900
Startprijs 60 EUR

Originele antieke Duitse wit gepolychromeerde Junghans regulateur. Gründerzeit. Circa 1900. Afmeting: 92 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Resultaat: 110 EUR

Oude notenhouten Friese staartklok met scheepjes mechaniek + wekker. 20e Eeuw. Afmeting: 140 cm. In goede staat.

Gewichten regulateur
Resultaat: 90 EUR

Eikenhouten gewichten regulateur in Louis Philippe stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 130 cm. In goede staat.

Antieke staande klok, 1910
Resultaat: 200 EUR

Antieke Duitse eikenhouten staande klok met parelmoer inleg, messing gewichten, slinger en uurwerk. Circa 1910. Jugendstil. Afmeting: H 206 cm. In goede staat.