Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-  

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
15 Resultaten
Kavel: 3000

Märklin keuken

Startprijs 150 EUR

Duitse gelimiteerde blikken Märklin speelgoed poppenkeuken met accessoires uit 1997. Met certificaat. Afmeting: 19,5 x 42 x 18,5 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 3001

Oud poppenhuis/school

Resultaat: 170 EUR

Oude poppen klaslokaal met tien celluloid popjes, deels schildpad. Circa 1930 en later. Afmeting: 26 x 58 x 30 cm. In goede staat.


Kavel: 3002

Antieke poppen- kruidenierswinkel

Resultaat: 325 EUR

Antieke Duitse poppen-kruidenierswinkel met accessoires. Circa 1900. Afmeting: 30 x 63 x 24 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 3003

Antieke Heubach pop, 1920

Startprijs 100 EUR

Grote antieke Duitse Heubach Köppelsdorf porseleinen pop met echt haar en gelede lichaam. Circa 1920. Afmeting: 70 cm. In goede staat.


Kavel: 3004

Limoges miniatuur set tafel met stoelen

Startprijs 250 EUR

Miniatuurset met tafel en stoelen zilver plated voorzien van limoge inleg. Set met een tafel, stoelen met leuning en 4 stoelen. Allen stoelen zijn versierd met 2 limoges voorzien van schilderingen van...


Kavel: 3005

Japanse Ichimatsu pop

Resultaat: 60 EUR

Oude Japanse Ichimatsu pop met originele, deels zijden kleding. Met standaard. Midden 20e eeuw. Afmeting: H 49 cm. In goede staat,


Kavel: 3006

Antieke poppen kruidenierswinkel

Resultaat: 80 EUR

Antieke poppen kruidenierswinkel + accessoires. Holland. Circa 1930. Afmeting: 20 x 44 x 18,5 cm. In goede staat.


Kavel: 3007

Lot blikken speelgoed, 1930

Resultaat: 40 EUR

Lot blikken speelgoed. Circa 1930. (1) Gama Phola kindergrammofoon van blik, Duitsland. (2) Lot pannen/potten etc. voor poppenkeuken. Afmeting: 5 - 23 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 3008

Antieke Armand Marseille pop

Startprijs 90 EUR

Antieke Duitse Armand Marseille pop met gelede lichaam, slaapogen en echt haar. Nr. 390. Circa 1920. Afmeting: 58 cm. In goede staat.


Kavel: 3009

Antieke Heubach Köppelsdorf pop

Startprijs 90 EUR

Antieke Duitse Heubach Köppelsdorf porseleinen pop met gelede lichaam, slaapogen en mohair. Nr. 342-0. Afmeting: 60 cm. In goede staat.


Kavel: 3010

Antieke Duitse pop E.M.P.

Startprijs 90 EUR

Antieke Duitse porseleinen pop. Gemerkt E.M.P. Nr. 28. Met babylichaam, slaapogen en mohair. Circa 1930. Afmeting: 50 cm. In goede staat.


Kavel: 3011

Antieke Duitse bad pop

Resultaat: 100 EUR

Antieke Duitse porseleinen bad pop. Germany 1575. Afmeting: 34 cm. In goede staat.


Kavel: 3012

Lot Duits speelgoed (4x)

Resultaat: 45 EUR

Vier delen oud/antiek Duits speelgoed. Onder andere; Eén schildpad Kammer & Reinhard celluloid pop, Nr. 728/7, circa 1920, met echt haar en baby-lichaam. Twee jongenspoppen met keramieken hoofd, circa...


Kavel: 3013

Lot Meccano + Fleischmann stoommachine

Resultaat: 60 EUR

Groot lot Meccano speelgoed + Fleischmann stoommachine. Circa 1960. Afmeting: 1 - 20 cm. In goede staat.


Kavel: 3014

Kuifje van Hergé

Resultaat: 80 EUR

Hergé. 1907 - 1983. Poster/lithografie Kuifje. Op papier. Afmeting: H 82 x B 55 cm. In goede staat.