Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-  

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
292 Resultaten
Kavel: 2015

Twee grote Charles Dix kaarskandelaren, H 82 cm.

Resultaat: 3.750 EUR

Twee zeer grote bronzen vergulde Charles Dix kaarskandelaren met faunen en floraal decor. Circa 1830 - 1840. Afmeting: H 82 cm. !! In zéér goede staat.


Kavel: 2098

Moderne design paspop

Resultaat: 1.500 EUR

Levensgrote moderne design pop met micro mozaïek + beschildering. Art Nouveau-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 183 cm. In goede staat.


Kavel: 2028

Twee 17e - 18e Eeuwse Korinthische zuilen, H 180 cm.

Resultaat: 1.400 EUR

Twee grote 17e - 18e eeuwse zandstenen Korinthische zuilen. Afmeting: H 180 cm. In goede staat.


Kavel: 2036

Grote 18e eeuwse zandstenen engel, (circa 1750)

Resultaat: 1.400 EUR

Grote 18e eeuwse zandstenen engel op basement. Barok. Circa 1750. Afmeting: H 164 cm. In goede staat.


Kavel: 2007

2x Gouden 100 Dollar munt

Resultaat: 1.200 EUR

Twee gouden 100 Dollar munten. Canada. Met certificate of authenticity. 1x 1979, 22 karaat, 16.965 gram, diameter Ø 27 mm. 1x 1978, 22 karaat, 16.965 gram, diameter Ø 27 mm. In goede staat.


Kavel: 2014

Stel gesneden hertenkoppen

Resultaat: 1.100 EUR

Twee grote notenhouten gesneden hertenkoppen met glazen ogen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 50 - 60 cm. In goede staat.


Kavel: 2009

Zeldzaam Nishapur tafelstuk

Resultaat: 850 EUR

Zeer zeldzaam Perzisch geglazuurd tafelstuk. Nishapur Iran. Blauw-groen. Met dieren figuren. Terracotta. 9e Eeuw tot 12e eeuw. Afmeting: 24 x 22 x 21 cm. In goede staat.


Kavel: 2360

Stel antieke bronzen vazen, 1900

Resultaat: 750 EUR

Twee antieke bronzen koud beschilderde vazen. Jugendstil. Circa 1900. Met floraal/putti decor. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.


Kavel: 2391

3x Gouden 10G munten

Resultaat: 700 EUR

3x Gouden 10G munten Koninging Wilhelmina 1897,1917,1932 wegen per stuk ca 6,7 gram cond Goed.


Kavel: 2003

Twee Franse cassolettes, H 52 cm.

Resultaat: 650 EUR

Twee prachtige grote antieke Franse cassolettes van marmer. Met verguld brons en ramskoppen. Circa 1900. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.


Kavel: 2008

Zwitserse speeldoos

Resultaat: 550 EUR

Grote 19e eeuwse Zwitserse speeldoos van palissander met floraal intarsia. Met tien verschillende melodieën. Afmeting: 15 x 56 x 22 cm. In goede staat.


Kavel: 2393

2 Gouden munten

Resultaat: 550 EUR

2 Gouden munten, 1 gouden 100 gulden 1978 6,7 gram en een gouden 2 rand 1966 6,7 gram cond goed.


Kavel: 2108

Twee Franse Charles Dix kaarskandelaren

Resultaat: 500 EUR

Twee 19e eeuwse Franse Charles Dix vergulde messing kandelaren. Circa 1840. Afmeting: H 52,5 cm. In goede staat.


Kavel: 2300

Antieke Berkel weegschaal

Resultaat: 475 EUR

Antieke emaille kruideniersweegschaal van het merk Berkel. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 98 x 53 x 31 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 2017

Grote gebrandschilderde plafonniere uit het Hilton Hotel

Resultaat: 450 EUR

Grote gebrandschilderde plafonniere in Amsterdamse School-stijl. Afkomstig uit Hilton Hotel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 x 50 x 57 cm. In goede staat.


Kavel: 2190

Historisme wandschild

Resultaat: 400 EUR

19e Eeuws Duits gietijzeren historisme neo renaissance wandschild met slagveld/figuren voorstelling. Circa 1880. Afmeting: 60 x 42 x 50 cm. In goede staat.


Kavel: 2264

Twee Afrikaanse beelden

Resultaat: 400 EUR

Twee grote oude/antieke Afrikaanse houtgesneden beelden. Gedecoreerd met stof en blad. Iets houtworm beval. Afmeting: H 98 - 103 cm. In goede staat.


Kavel: 2265

Twee oude/antieke Afrikaanse spijkerbeelden

Resultaat: 400 EUR

Twee oude/antieke Afrikaanse spijkerbeelden. Fetish beelden. Waarschijnlijk Congo. Afmeting: H 52 - 60 cm. In goede staat.


Kavel: 2340

Antieke tinnen Rembrandt kan

Resultaat: 400 EUR

Antieke tinnen Rembrandt kan. 18e Eeuw of ouder. Deksel gemerkt. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.


Kavel: 2361

Antieke bronzen vijzel uit 1708

Resultaat: 400 EUR

Grote antieke bronzen vijzel uit 1708. Vincit Omnia. Afmeting: H 17,5 x Ø 21,5 cm. In goede staat.


Kavel: 2327

Twee bronzen tafellampen

Resultaat: 375 EUR

Twee grote neo rococo bronzen tafellampen. Vijf-lichts. 20e Eeuw. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.


Kavel: 2023

Twee Franse Charles Dix kandelaren, H 49 cm.

Resultaat: 350 EUR

Twee vergulde bronzen Franse Charles Dix kaarskandelaren met vrouwen figuren. Circa 1830. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.


Kavel: 2266

Twee Afrikaanse beelden

Resultaat: 350 EUR

Twee grote oude/antieke houtgesneden Afrikaanse beelden, onder andere met stof + veren gedecoreerd. Afmeting: H 90 - 98 cm. In goede staat.


Kavel: 2392

Gouden 5G en 10G munt

Resultaat: 350 EUR

Gouden 5G 1912 konigin Wilhelmina 3,3 gram en 10G munt 1875 Willem de derde 6,6 gram.