Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Twee grote Charles Dix kaarskandelaren, H 82 cm. 2015
Twee grote Charles Dix kaarskandelaren, H 82 cm.

Resultaat:

3.750 EUR

Verkocht
Moderne design paspop 2098
Moderne design paspop

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Twee 17e - 18e Eeuwse Korinthische zuilen, H 180 cm. 2028
Twee 17e - 18e Eeuwse Korinthische zuilen, H 180 cm.

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Grote 18e eeuwse zandstenen engel, (circa 1750) 2036
Grote 18e eeuwse zandstenen engel, (circa 1750)

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
2x Gouden 100 Dollar munt 2007
2x Gouden 100 Dollar munt

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Stel gesneden hertenkoppen 2014
Stel gesneden hertenkoppen

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Zeldzaam Nishapur tafelstuk 2009
Zeldzaam Nishapur tafelstuk

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Stel antieke bronzen vazen, 1900 2360
Stel antieke bronzen vazen, 1900

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
3x Gouden 10G munten 2391
3x Gouden 10G munten

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Twee Franse cassolettes, H 52 cm. 2003
Twee Franse cassolettes, H 52 cm.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Zwitserse speeldoos 2008
Zwitserse speeldoos

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
2 Gouden munten 2393
2 Gouden munten

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Twee Franse Charles Dix kaarskandelaren 2108
Twee Franse Charles Dix kaarskandelaren

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antieke Berkel weegschaal 2300
Antieke Berkel weegschaal

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Grote gebrandschilderde plafonniere uit het Hilton Hotel 2017
Grote gebrandschilderde plafonniere uit het Hilton Hotel

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Historisme wandschild 2190
Historisme wandschild

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Twee Afrikaanse beelden 2264
Twee Afrikaanse beelden

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Twee oude/antieke Afrikaanse spijkerbeelden 2265
Twee oude/antieke Afrikaanse spijkerbeelden

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Antieke tinnen Rembrandt kan 2340
Antieke tinnen Rembrandt kan

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Antieke bronzen vijzel uit 1708 2361
Antieke bronzen vijzel uit 1708

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Twee bronzen tafellampen 2327
Twee bronzen tafellampen

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Twee Franse Charles Dix kandelaren, H 49 cm. 2023
Twee Franse Charles Dix kandelaren, H 49 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Twee Afrikaanse beelden 2266
Twee Afrikaanse beelden

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Gouden 5G en 10G munt 2392
Gouden 5G en 10G munt

Resultaat:

350 EUR