Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zeven Jugendstil glazen
Resultaat: 500 EUR

Zeven zeldzame antieke Duitse Theresienthal glazen met handbeschilderd floraal decor. Jugendstil. Circa 1900. Mogelijk ontwerp Hans Christiansen. Zes glazen goed, één glas kleine beschadigingen, chips...

Franse kristalglazen Sabino Paris schaal Ø 19,5 cm.
Resultaat: 200 EUR

Franse kristalglazen Sabino Paris schaal met rondom vrouwen-bustes. 20e Eeuw. Afmeting: H 8,5 x Ø 19,5 cm. In goede staat.

Lot kristallen flacons etc. (10x)
Resultaat: 140 EUR

Tien kristallen flacons + verstuivers. Divers. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 18 cm. In goede staat.

Antieke pruikenbol, H 16 cm.
Resultaat: 130 EUR

Antieke 19e eeuwse glazen pruikenbol met ingesloten rode/witte luchtbellen. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Lot divers glaswerk (7x)
Resultaat: 120 EUR

Lot oud/antiek glaswerk. Divers. 20e Eeuw. Onder andere; draaiglas, emaille-glas et cetera. Afmeting: 10 - 25 cm. In goede staat.

Moderne sculptuur, Oneindig
Resultaat: 120 EUR

Moderne glass fusing sculptuur. Titel: Oneindig. 21e Eeuw. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.

2x Glazen vazen
Resultaat: 100 EUR

Twee grote Jugendstil glazen vazen met floraal emaille decor. Circa 1900. Afmeting: H 32,3 cm. In goede staat.

Vijf delen Murano glas
Resultaat: 100 EUR

Vijf delen Murano glas. Divers, in floraal blad-vorm. Afmeting: 19 - 34 cm. In goede staat.

Vijf delen Murano glas
Resultaat: 100 EUR

Vijf delen Murano glas. Divers, in floraal blad-vorm. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.

Twee glazen vazen
Resultaat: 100 EUR

Twee delen glaswerk. Bestaande uit: Bolvaas, Elisabeth Swinburne, 1957, Schotland. En een Leerdam tulpenvaas. Afmeting: H 9 - 20 cm. In goede staat.

Lot Swarovski beeldjes (8x)
Resultaat: 90 EUR

Lot Swarovski figuren + doosjes. (1) Kuiken, gaaf. (2) Koala, gaaf. (3) Staande hond, gaaf. (4) Bever, gaaf. (5) Puppy hond, gaaf. (6) Uil, gaaf. (7) Egel, gaaf. (8) Olifant, gaaf. Afmeting: 3 - 10 cm...

Vier moderne glazen vazen
Resultaat: 90 EUR

Vier moderne glaswerk vazen. Onder andere Murano. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 19 - 31 cm. In goede staat.

Lot kristal/glaswerk (6x)
Resultaat: 80 EUR

Zes delen oud/antiek kristal. Bestaande uit: Antieke gembercoupe, vier kleine stopkaraffen en één marmelade-coupe met zilveren voet. Mogelijk chips. Afmeting: 9 - 32 cm. In redelijk/goede staat.

Franse glazen lamp, H 59 cm.
Resultaat: 80 EUR

Grote Franse glazen tafellamp. Jugendstil-stijl. Gemerkt Les Lumiere Nancy. 20e Eeuw. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.

Copier Leerdam cactuspot, 1930
Resultaat: 80 EUR

Grote antieke Copier Leerdam glazen cactuspot. Art Deco. Circa 1930. Oude haarlijn. Afmeting: 12,6 x 10,7 x 19,7 cm. In goede staat.

Zes kristallen karaffen
Resultaat: 80 EUR

Zes oude/antieke kristalglazen karaffen. Divers. Minimale chip mogelijk. Afmeting: H 22 - 35 cm. In goede staat.

Lot kristalglas
Resultaat: 80 EUR

Groot lot kristalglazen glazen met slijpsel. 20e Eeuw. Aantal: 56 glazen. Afmeting: 10 - 14 cm. In goede staat.

Twee delen Zweeds glaswerk
Resultaat: 70 EUR

Twee delen Zweeds glaswerk. Grote schalen. Eén gesigneerd met tulp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 - 40 cm. In goede staat.

Drie delen design glas
Resultaat: 60 EUR

Drie delen modern design glas. Ongemerkt. Twee vazen + schaal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 - 32 cm. In goede staat.

Twee mondgeblazen vazen
Resultaat: 60 EUR

Twee grote mondgeblazen glazen vazen. Art Deco - Jugendstil stijl. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 39 - 44 cm. In goede staat.

Vier kristallen karaffen
Resultaat: 60 EUR

Vier oude/antieke kristallen karaffen. Divers. Minimale chip mogelijk. Afmeting: H 24 - 28 cm. In goede staat.

Opaline set + twee Venetiaanse vazen
Resultaat: 50 EUR

Antiek drie-delig opaline glazen kaststel met floraal decor. Afmeting: H 24 - 36 cm. Plus twee Venetiaanse glazen vazen. Circa 1900. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Anna Groen/Copier likeurset
Resultaat: 50 EUR

Antieke Copier Leerdam Anna Groen glazen likeurset. Circa 1930. Afmeting: 22 x 21 x 12 cm. In goede staat.

IJs-emmer + shaker
Resultaat: 40 EUR

Kristalglazen cocktailshaker + ijsemmer. Met chroom. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 13 - 22 cm. In goede staat.