Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-  

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
255 Resultaten
Kavel: 6000

Antiek Rozenburg tegeltableau, 1900

Resultaat: 450 EUR

Antiek Hollands Rozenburg Den Haag keramieken tegeltableau. 12-Pas. Circa 1900. Naar Frederick van Rossum Du Chattel. Nr. K 385. Afmeting: H 63 x B 47 cm. In goede staat.


Kavel: 6001

Duits KPM servies

Resultaat: 575 EUR

Duits hoogwaardig K.P.M. porseleinen servies. 18-Delig. Circa 1920. Met diverse handgeschilderde florale decors + goudrand. Afmeting: 7,5 - 26 cm. In goede staat.


Kavel: 6002

2 Colenbrander Ram vazen

Resultaat: 1.500 EUR

Twee antieke Ram Colenbrander Arnhem polychrome vazen. Decor 'Motief'. Model nr.: 13. Letters 39/C R. Nr. 169. Met originele doosjes. Afmeting: H 12,7 cm. In goede staat.


Kavel: 6003

2 Colenbrander Ram vazen

Resultaat: 1.500 EUR

Twee antieke Ram Colenbrander Arnhem polychrome vazen. Decor dorens. Letters V.B. B. Nr. 49. Met originele doosjes. Model 13. Afmeting: H 10 cm. In goede staat.


Kavel: 6004

2 Colenbrander Ram vazen

Resultaat: 1.400 EUR

Twee antieke Ram Colenbrander Arnhem polychrome vazen. Decor 'Dun'. Letters AK. B. 88. Model nr. 8. Met originele doosjes. Afmeting: H 8 cm. In goede staat.


Kavel: 6005

Colenbrander Ram vaas

Resultaat: 2.250 EUR

Grote antieke Ram Colenbrander Arnhem polychrome vaas. Decor: 'Naaloop'. Model 3. Letters A.K.B. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.


Kavel: 6006

2 Colenbrander Ram vazen

Resultaat: 1.700 EUR

Twee antieke Ram Colenbrander Arnhem kelkvazen. Polychrome. Decor 'Spichtig'. Letters 71 D 5 B. Eén vaas bodemrand iets beschadigd. Afmeting: H 23 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 6007

2 Colenbrander Ram kommen (groot)

Resultaat: 3.250 EUR

Twee grote antieke Ram Colenbrander Arnhem polychrome kommen. Decor 'Niets'. Letters 43 D + monogram. Afmeting: H 9 x Ø 18,2 cm. In goede staat.


Kavel: 6008

Colenbrander Ram sierschotel

Resultaat: 1.800 EUR

Grote antieke Ram Colenbrander Arnhem polychrome sierschotel. Decor 'Wijd'. Letters A.R. G. Nr. 577. Afmeting: Ø 24,9 cm. In goede staat.


Kavel: 6009

Colenbrander Ram sierschotel

Resultaat: 700 EUR

Grote antieke Ram Colenbrander Arnhem polychrome sierschotel. Decor 'Barsten'. Letters 27 D + B. Afmeting: Ø 24,7 cm. In goede staat.


Kavel: 6010

Ram Colenbrander vaas

Resultaat: 1.700 EUR

Grote antieke Ram Colenbrander polychrome Arnhem vaas. Decor 'Woelig'. Nr. 23 II. Met monogram. Chips onderrand. Afmeting: H 16,5 x Ø 18,2 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 6011

Colenbrander Ram vaas

Resultaat: 1.800 EUR

Antieke Ram Colenbrander Arnhem polychrome vaas. Decor 'druipend'. Model 29 II. Letters R.S. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.


Kavel: 6012

Meissen theepot + comfoor

Resultaat: 275 EUR

Antieke Duitse Stad Meissen porseleinen boulloir met Zwiebelmuster decor + messing comfoor. Circa 1920. Afmeting: 39 x 20 x 22 cm. In goede staat.


Kavel: 6013

Antieke piedestal met caché pot, 1880

Resultaat: 1.000 EUR

Drie-delige antieke Duitse neo renaissance, historisme piedestal met caché pot. Genummerd. Circa 1880. Met pelikanen/floraal decor. Minimale chip. Afmeting: H 119 cm. In goede staat.


Kavel: 6014

Antiek Duits theeservies, 1900

Startprijs 150 EUR

Antiek Duits handbeschilderd Teplitz theeservies. Floraal/vlinder/kruisbes decor. Door Alfred Stellmacher. Jugendstil. Circa 1900. Bestaande uit: suiker-melk set, tien koppen + schotels. Twee restaura...


Kavel: 6015

Frans theeservies

Startprijs 200 EUR

Frans porseleinen theeservies met blindmerk. Goud/floraal decor. 19e Eeuw. Handbeschilderd. Bestaande uit: theekan, melk/suiker set, kom, twaalf kop + schotels. Top van deksels af + minimale beschadig...


Kavel: 6016

Twee Franse Sevres-stijl vazen, H 58 cm.

Resultaat: 350 EUR

Twee grote Franse Sevres-stijl amfora dekselvazen. Gemerkt Mignon Decore Limoges a la Main. Porselein met messing monturen + goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.


Kavel: 6017

Porseleinen tafellamp

Resultaat: 40 EUR

Porseleinen tafellamp met figuren. Met zwaardtekens, géén Meissen. Tweede helft 20e eeuw. Bakfout. Afmeting: H 52 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 6018

Antiek tegeltableau

Resultaat: 120 EUR

Antiek tegeltableau met zes mangaan bijbelse tegels. 19e Eeuw. Afmeting: 27,5 - 40,5 cm. In goede staat.


Kavel: 6019

Majolica zuil

Startprijs 140 EUR

Antieke majolica piedestal met floraal decor. Jugendstil. Circa 1900. Eén haarlijn bij voet. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.


Kavel: 6020

Keramieken parapluhouder

Startprijs 180 EUR

Keramieken parapluhouder met elfen/floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 40,5 cm. In goede staat.


Kavel: 6021

Dienblad + soezenmand

Resultaat: 400 EUR

Een Duitse K.P.M. porseleinen soezenmand met floraal/goud decor. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 10 x 19 cm. Minimale chips. En een handbeschilderde 19e eeuwse porseleinen schaal met bloem decor. Mogelij...


Kavel: 6022

24-Delig Engels Royal Albert servies

Resultaat: 150 EUR

24-Delig Engels Royal Albert porseleinen theeservies met floraal/goud decor. Decor Jubilee Rose. Bestaande uit: theepot, melk/suiker set, ontbijtborden + tien kop en schotels. Minimale chip mogelijk. ...


Kavel: 6023

32-Delig Rosenthal eetservies

Resultaat: 425 EUR

32-Delig Duits Rosenthal porseleinen eetservies. Decor Classic Rose, met figuren in landschap/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: theepot, theekommen, koffiekopjes, zes eetborden, zes on...