Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Colenbrander Ram kommen (groot)
Resultaat: 3.250 EUR

Twee grote antieke Ram Colenbrander Arnhem polychrome kommen. Decor 'Niets'. Letters 43 D + monogram. Afmeting: H 9 x Ø 18,2 cm. In goede staat.

Colenbrander Ram vaas
Resultaat: 2.250 EUR

Grote antieke Ram Colenbrander Arnhem polychrome vaas. Decor: 'Naaloop'. Model 3. Letters A.K.B. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Colenbrander Ram sierschotel
Resultaat: 1.800 EUR

Grote antieke Ram Colenbrander Arnhem polychrome sierschotel. Decor 'Wijd'. Letters A.R. G. Nr. 577. Afmeting: Ø 24,9 cm. In goede staat.

Colenbrander Ram vaas
Resultaat: 1.800 EUR

Antieke Ram Colenbrander Arnhem polychrome vaas. Decor 'druipend'. Model 29 II. Letters R.S. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

2 Colenbrander Ram vazen
Resultaat: 1.700 EUR

Twee antieke Ram Colenbrander Arnhem kelkvazen. Polychrome. Decor 'Spichtig'. Letters 71 D 5 B. Eén vaas bodemrand iets beschadigd. Afmeting: H 23 cm. In redelijk/goede staat.

Ram Colenbrander vaas
Resultaat: 1.700 EUR

Grote antieke Ram Colenbrander polychrome Arnhem vaas. Decor 'Woelig'. Nr. 23 II. Met monogram. Chips onderrand. Afmeting: H 16,5 x Ø 18,2 cm. In redelijk/goede staat.

2 Colenbrander Ram vazen
Resultaat: 1.500 EUR

Twee antieke Ram Colenbrander Arnhem polychrome vazen. Decor 'Motief'. Model nr.: 13. Letters 39/C R. Nr. 169. Met originele doosjes. Afmeting: H 12,7 cm. In goede staat.

2 Colenbrander Ram vazen
Resultaat: 1.500 EUR

Twee antieke Ram Colenbrander Arnhem polychrome vazen. Decor dorens. Letters V.B. B. Nr. 49. Met originele doosjes. Model 13. Afmeting: H 10 cm. In goede staat.

2 Colenbrander Ram vazen
Resultaat: 1.400 EUR

Twee antieke Ram Colenbrander Arnhem polychrome vazen. Decor 'Dun'. Letters AK. B. 88. Model nr. 8. Met originele doosjes. Afmeting: H 8 cm. In goede staat.

Antieke piedestal met caché pot, 1880
Resultaat: 1.000 EUR

Drie-delige antieke Duitse neo renaissance, historisme piedestal met caché pot. Genummerd. Circa 1880. Met pelikanen/floraal decor. Minimale chip. Afmeting: H 119 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Delftse dekselvazen, H 37 cm.
Resultaat: 950 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence hectagonale dekselvazen. Gemerkt L.F. Floraal/vogel decor. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Rosenthal vaas
Resultaat: 750 EUR

Grote Duits porseleinen Rosenthal vaas. Selb Bavaria. Model Ph. Rosenthal. 70er-Jaren. Handbeschilderde figuren voorstelling. A. Karije. Met reliëf decor. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Colenbrander Ram sierschotel
Resultaat: 700 EUR

Grote antieke Ram Colenbrander Arnhem polychrome sierschotel. Decor 'Barsten'. Letters 27 D + B. Afmeting: Ø 24,7 cm. In goede staat.

Zeldzame 18e eeuwse Delftse theebus, H 11 cm.
Resultaat: 700 EUR

Zeldzame 18e eeuwse polychrome Delftse Fayence theebus met chinoiserie en goud decor. Gemerkt APK. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.

Lot tegels (45 st.)
Resultaat: 600 EUR

Lot van 45 Hollandse landschapstegels met cirkels. Kustplaatsen. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Duits KPM servies
Resultaat: 575 EUR

Duits hoogwaardig K.P.M. porseleinen servies. 18-Delig. Circa 1920. Met diverse handgeschilderde florale decors + goudrand. Afmeting: 7,5 - 26 cm. In goede staat.

Grote Friese schaal Ø 33 cm.
Resultaat: 500 EUR

Grote 19e eeuwse Friese Fayence schaal met tekst; 'Eens deelt de rechter ieder deel, eeuwig wel of eeuwig nee'. Afmeting: H 11 x Ø 33 cm. In goede staat.

Antiek Rozenburg tegeltableau, 1900
Resultaat: 450 EUR

Antiek Hollands Rozenburg Den Haag keramieken tegeltableau. 12-Pas. Circa 1900. Naar Frederick van Rossum Du Chattel. Nr. K 385. Afmeting: H 63 x B 47 cm. In goede staat.

32-Delig Rosenthal eetservies
Resultaat: 425 EUR

32-Delig Duits Rosenthal porseleinen eetservies. Decor Classic Rose, met figuren in landschap/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: theepot, theekommen, koffiekopjes, zes eetborden, zes on...

Kapitale majolica pronkschaal
Resultaat: 425 EUR

Kapitale neo renaissance, historisme majolica pronkschaal met bloemen/putti/engel en pegasus. 20e Eeuw. Putti + vleugel gelijmd. Afmeting: 53 x 50 x 28 cm. In redelijk/goede staat.

Dienblad + soezenmand
Resultaat: 400 EUR

Een Duitse K.P.M. porseleinen soezenmand met floraal/goud decor. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 10 x 19 cm. Minimale chips. En een handbeschilderde 19e eeuwse porseleinen schaal met bloem decor. Mogelij...

Lot tegels (28 st.)
Resultaat: 400 EUR

Lot van 28 tegels met kinderspelen. 19e Eeuw. Enkele minimale beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Lot tegels (50 st.)
Resultaat: 375 EUR

50 Stuks diverse antiek Hollandse wandtegels met dieren decor. Beschadigingen. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot tegels (28x)
Resultaat: 375 EUR

28 Stuks 18e - 19e eeuwse bijbelse mangaan-kleurige wandtegels. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.