Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-  

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
22 Resultaten
Kavel: 2700

Antiek maritiem seinpistool

Resultaat: 250 EUR

Antiek messing maritiem seinpistool. Gemerkt J.G. & Cie. Afmeting: L 20 cm. In goede staat.


Kavel: 2701

Voor-oorlogs maritiem lijmschietpistool

Resultaat: 250 EUR

Onduidelijk gemerkt voor-oorlogs messing met ijzer maritiem lijmschietpistool. Pat. No. 503324. Afmeting: L 57 cm. In goede staat.


Kavel: 2702

18e - 19e Eeuwse gesneden kruithoorn

Resultaat: 250 EUR

18e - 19e Eeuwse uit kokosnoot gesneden kruithoorn met floraal decor. Koloniaal. Afmeting: 10 x Ø 7 cm. In goede staat.


Kavel: 2703

Antiek sabel, L 95 cm.

Resultaat: 550 EUR

Antiek sabel met brons en been. 19e Eeuw. Met opschrift Labuhn, en prachtig verzilverd gegraveerd lemmet. Met afbeelding van schip, kanonnen, kroon, vaandels et cetera. Waarschijnlijk Engeland of Nede...


Kavel: 2704

Voorlader geweer

Startprijs 300 EUR

Vroeg 19e eeuws voorlader geweer. Circa 1800. Gesigneerd Collier. Schroefje voor haanbeveiliging mist. Verder in goede staat. Afmeting: L 112 cm.


Kavel: 2705

Vijf Russische petten

Startprijs 70 EUR

Lot met vijf oude Russische petten. Militair/politie? Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 - 35 cm. In goede staat.


Kavel: 2706

Dubbelloops pistool

Startprijs 325 EUR

Dubbelloops pistool. 19e Eeuw. Ingekort jachtgeweer? Penvuur voorlader. Afmeting: L 42 cm. In goede staat.


Kavel: 2707

Belgisch percussie voorlader

Startprijs 325 EUR

Vroeg 19e eeuws Belgisch percussie voorlader jachtgeweer met bewerkte kolf, en dubbele haan met draken koppen. Met signatuur. Billet a Dunkerque. Afmeting: L 120 cm. In goede staat.


Kavel: 2708

Belgisch percussie voorlader

Startprijs 325 EUR

Vroeg 19e eeuws Belgisch percussie voorlader jachtgeweer met gravering + dubbele haan. Met inscriptie; D'arguet St. Etienne. Damast loop. Afmeting: L 130 cm. In goede staat.


Kavel: 2709

Oude brandweerhelm

Startprijs 80 EUR

Franse of Belgische messing brandweerhelm, zonder binnenhelm. 19e Eeuw. Sapeurs pompiers demitry mory. Afmeting: 19 x 24 x 19,5 cm. In goede staat.


Kavel: 2710

Twee granaathulsen WO II (1944)

Resultaat: 50 EUR

Twee grote messing granaat hulzen uit 1944, WO II. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.


Kavel: 2711

Antieke Belgische of Franse helm

Resultaat: 120 EUR

Antieke Belgische of Franse brandweerhelm met binnenhelm. Soldat de la grande guerre. 1914 - 1918. Afmeting: 14 x 30 x 21 cm. In goede staat.


Kavel: 2712

Oude brandweerhelm

Resultaat: 70 EUR

Franse of Belgische brandweerhelm, zonder binnenhelm. 19e Eeuw. Sapeurs pompiers de lignieres. Afmeting: 19 x 27 x 19 cm. In goede staat.


Kavel: 2713

Oude brandweerhelm

Resultaat: 80 EUR

Franse of Belgische brandweerhelm + binnenhelm. 19e Eeuw. Sapeurs pompiers Essay. Afmeting: 14 x 29 x 21,5 cm. In goede staat.


Kavel: 2714

Oude brandweerhelm

Resultaat: 90 EUR

Franse of Belgische brandweerhelm + binnenhelm. 19e Eeuw. Fluctuat nec mergitur. Afmeting: 20 x 20 x 26,5 cm. In goede staat.


Kavel: 2715

Twee oude kruitflessen

Resultaat: 90 EUR

Twee oude kruitflessen. Naar antiek voorbeeld. Met messing. Afmeting: 14 - 19 cm. In goede staat.


Kavel: 2716

Oude brandweerhelm

Startprijs 90 EUR

Franse of Belgische brandweerhelm + binnenhelm. Pompiers. Afmeting: 17 x 27,5 x 20 cm. In goede staat.


Kavel: 2717

Twee Amerikaanse legerhelmen

Resultaat: 50 EUR

Twee Amerikaanse legerhelmen. Eén helm met, en één helm zonder binnenwerk. Midden 20e eeuw. Afmeting: 25 - 28 cm. In goede staat.


Kavel: 2718

Penvuur jachtgeweer

Resultaat: 150 EUR

Vroeg 19e eeuws penvuur jachtgeweer met dubbele haan + gravering. Eén nieuwe schroef bij haan. Afmeting: L 117 cm. In redelijke staat.


Kavel: 2719

Antiek vuursteen pistool

Resultaat: 120 EUR

Groot antiek Oriëntaals vuursteen pistool met beeninleg. 19e Eeuw. Afmeting: L 59 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2720

Twee antieke Oosterse geweren

Resultaat: 120 EUR

Twee antieke Oosterse vuursteen geweren. 19e Eeuw. Afmeting: 140 - 155 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2721

Twee antieke geweren

Resultaat: 100 EUR

Twee antieke geweren met defecten. Eén haan mist + breuken in hout. Afmeting: L 110 - 117 cm. In matige staat.