Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antiek sabel, L 95 cm. 2703
Antiek sabel, L 95 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Antiek maritiem seinpistool 2700
Antiek maritiem seinpistool

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Voor-oorlogs maritiem lijmschietpistool 2701
Voor-oorlogs maritiem lijmschietpistool

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
18e - 19e Eeuwse gesneden kruithoorn 2702
18e - 19e Eeuwse gesneden kruithoorn

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Penvuur jachtgeweer 2718
Penvuur jachtgeweer

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke Belgische of Franse helm 2711
Antieke Belgische of Franse helm

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antiek vuursteen pistool 2719
Antiek vuursteen pistool

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Twee antieke Oosterse geweren 2720
Twee antieke Oosterse geweren

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Twee antieke geweren 2721
Twee antieke geweren

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Oude brandweerhelm 2714
Oude brandweerhelm

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Twee oude kruitflessen 2715
Twee oude kruitflessen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Oude brandweerhelm 2713
Oude brandweerhelm

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Oude brandweerhelm 2712
Oude brandweerhelm

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Twee granaathulsen WO II (1944) 2710
Twee granaathulsen WO II (1944)

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Twee Amerikaanse legerhelmen 2717
Twee Amerikaanse legerhelmen

Resultaat:

50 EUR