Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-  

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
757 Resultaten
Kavel: 7000

Lot Chinees porselein

Resultaat: 450 EUR

Lot Chinees porseleinen kop en schotels. 18e en 19e Eeuws. Vier kopjes met onder andere krab en baars decor. Eén schotel + drie schoteltjes met landschap decor + bodemmerk. Twee maal florale kop en s...


Kavel: 7001

Chinese dekseldoos Ø 20 cm

Startprijs 300 EUR

Grote Chinees porseleinen dekseldoos met draken. Republiek. Circa 1920. Met zes tekens bodemmerk. Chip bodemrand, verder goed. Afmeting: H 18 x Ø 20 cm.


Kavel: 7002

Bijzondere Chinese vaas, H 33,5 cm.

Resultaat: 3.000 EUR

Bijzondere 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met tekst en figuren decor. Zes tekens bodemmerk. Minimale chip onderrand. Afmeting: H 33,5 x Ø 25 cm. In goede staat.


Kavel: 7003

Chinese Familie Verte lamp, H 74 cm.

Resultaat: 550 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte lamp met messing montuur en paradijsvogel decor. deksel is gerestaureerd Afmeting: H 74 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7004

Twee Chinese schotels Ø 28,5 cm.

Resultaat: 400 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met bloempot decor. Enkele minimale chips. Afmeting: Ø 28,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7005

Stel 18e eeuwse Chinese dekselvazen, H 30,5 cm.

Startprijs 1.500 EUR

Stel zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen op bronzen voet. Met floraal/goud/kostbaarheden en vogels in bloesemtak decor. Afmeting: H 30,5 x Ø 12 cm. In goede staat.


Kavel: 7006

3x Chinese kop+schotels

Resultaat: 225 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met mandarijn decor. Afmeting: 4 - 12 cm. In goede staat.


Kavel: 7007

Drie Chinese schotels Ø 13 cm.

Resultaat: 100 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met krijgers (jagers). Vier tekens bodemmerk. Chips. Afmeting: Ø 13 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7008

Twee Chinese dekselpotten, H 20,5 cm.

Startprijs 750 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselpotten met Kang Xi bodemmerk. Floraal decor. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7009

Twee Chinese vazen, H 58-59 cm.

Resultaat: 350 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met pauw/floraal decor. Afmeting: H 58 - 59 cm. In goede staat.


Kavel: 7010

Twee delen Chinees porselein

Resultaat: 450 EUR

Twee delen 17e - 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein. Bestaande uit: Bord met floraal decor + zes tekens bodemmerk, haarscheur + chip. Chinese kom met geisha's in tuin decor, met zes tekens bodemmerk,...


Kavel: 7011

Chinese Kang Xi kom Ø 19,5 cm.

Resultaat: 1.000 EUR

Grote Chinees porseleinen Kang Xi kom. 17e - 18e Eeuw. Met binnenin geisha's/kostbaarheden decor + buitenom floraal decor. Met bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: H 9,5 x Ø 19,5 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7012

Chinese Kang Xi kom Ø 18,2 cm.

Resultaat: 375 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met kostbaarheden/floraal/figuren decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 9 x Ø 18,2 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7013

Drie Chinese dekselvazen, H 29 cm.

Resultaat: 750 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen. Berglandschap/figuren en pagode decor. Vier tekens bodemmerk. Eén haarlijn hals. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.


Kavel: 7014

Chinese Familie Rose schaal

Startprijs 800 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schaal met mandarijn decor. Enkele beschadigingen voet. Afmeting: 19 x 35 x 23 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7015

18e Eeuwse Chinese trekpot Ø 9,5 cm.

Resultaat: 400 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met Familie Rose floraal decor. Chip tuit. Afmeting: 12 x 15,5 x Ø 9,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7016

Twee Chinese kommen Ø 20,5 cm.

Startprijs 850 EUR

Twee grote Chinees porseleinen draken kommen met vier tekens bodemmerk. 19e Eeuw. Enkele minimale chips + kleine haarlijn. Afmeting: H 9 x Ø 20,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7017

18e Eeuwse Chinese Yung Cheng kop + schotel

Resultaat: 1.500 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Yung Cheng kop en schotel. Met figuren in landschap decor. Afmeting: 4,5 x 11,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7018

Stel Chinese Kantonese vazen, H 31 cm.

Resultaat: 300 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese vazen met figuren/floraal/dieren en goud decor. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.


Kavel: 7019

17e-18e Eeuwse Kang Xi kan, H 14,5 cm.

Resultaat: 325 EUR

17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kan met lange lijs decor. Met bodemmerk. Hengsel beschadigd. Afmeting: H 14,5 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7020

Twee Chinese dekselvazen

Resultaat: 650 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met krijger/vaandel decor. Vier tekens bodemmerk. Eén vaas haarlijn hals. Eén vaas bovenrand schade. Afmeting: H 28 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7021

Chinese Imari kom Ø 22 cm.

Startprijs 350 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Chinees Imari porseleinen kom met foo-honden, floraal/goud decor. Met vergulde bronzen monturen. Afmeting: H 17 x Ø 22 cm. In goede staat.


Kavel: 7022

Chinese bronzen boeddha

Startprijs 750 EUR

Groot zwaar Chinees bronzen boeddha figuur + console. Ming-stijl. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.


Kavel: 7023

18e Eeuwse Kang Xi klapmuts kom met zilveren beugel

Resultaat: 425 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi klapmuts kom met zilveren beugel. Figuren in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Kom is gelijmd. Afmeting: H 8 x Ø 16 cm. In redelijke staat.