Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese Kang Xi kom Ø 19,5 cm.
Resultaat: 1.000 EUR

Grote Chinees porseleinen Kang Xi kom. 17e - 18e Eeuw. Met binnenin geisha's/kostbaarheden decor + buitenom floraal decor. Met bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: H 9,5 x Ø 19,5 cm. In redelijke staat.

Zeldzaam Chinees kopje
Resultaat: 700 EUR

Zeldzaam Chinees porseleinen kopje met binnenin bewegende figuur. Rondom met figuren/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 8 cm. In goede staat.

Chinese kwispedoor Ø 15,5 cm.
Startprijs 1.500 EUR

Chinees porseleinen celadon kwispedoor. Met bodemmerk. Afmeting: 14,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 16,2 cm.
Resultaat: 600 EUR

Chinees porseleinen bord met feniks in wolken decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 16,2 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Kang Xi klapmuts kom met zilveren beugel
Resultaat: 425 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi klapmuts kom met zilveren beugel. Figuren in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Kom is gelijmd. Afmeting: H 8 x Ø 16 cm. In redelijke staat.

Chinese bloempot Ø 22 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Chinees porseleinen bloempot met figuren in tuin decor. Afmeting: H 17 x Ø 22 cm. In goede staat.

Lot divers Chinees (6x)
Resultaat: 1.200 EUR

Lot divers Chinees. Bestaande uit vier muntstukken + twee jade objecten. Afmeting: 4 - 9 cm. In goede staat.

Chinese Mei Ping vaas, H 38 cm.
Resultaat: 650 EUR

Chinees porseleinen Mei Ping vaas met tekst + draken decor. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 24 cm.
Resultaat: 600 EUR

Chinees porseleinen vaas met zittend figuur in landschap en vliegende kraanvogel. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees porselein
Resultaat: 750 EUR

Twee delen 17e - 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein. Bestaande uit: Knobbelvaas, met geisha's in tuin, konijn en andere dieren, met bodemmerk, bovenrand gelijmd. Gelobte Chinese kom met floraal decor...

Zeldzame Chinese kan met tinnen deksel
Resultaat: 1.900 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen kan met tinnen deksel. Bestaande uit twee delen, beweegbaar in elkaar. Met bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Chinese bloempot Ø 22,7 cm.
Resultaat: 700 EUR

Chinees porseleinen bloempot met rondom figuren in tuin decor. Afmeting: H 19 x Ø 22,7 cm. In goede staat.

Zes Chinese kop en schotels
Resultaat: 750 EUR

Zes Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met chicken decor. Drie schotels haarlijn + één scherf. Drie schotels goed. Kopjes goed. Afmeting: 4 x Ø 11,5 cm. In redelijk/goede staat.

Stel Chinese vazen, H 16,5 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met geisha's in tuin decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees antiek
Resultaat: 170 EUR

Twee delen chinees antiek. (1) 18e - 19e Eeuwse Chinese Yixing trekpot met salamander + bodemmerk, beschadigd. (2) 18e Eeuws Imari bord met vogels/sprinkhaan/floraal/goud decor, haarlijn + chips. Afme...

Chinese Mei Ping vaas, H 37 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Chinees porseleinen Mei Ping vaas met tuin decor. Mangaan-kleurig. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Antieke Chinese Yixing trekpot Ø 15 cm.
Resultaat: 2.250 EUR

Bijzonder grote antieke Chinese Yixing trekpot in pompoen-vorm. Haarlijn deksel. Afmeting: 20 x 25,5 x Ø 15 cm. In goede staat.

Drie-delig Chinees Familie Rose kaststel
Resultaat: 275 EUR

Drie-delig Chinees porseleinen kaststel. 18e Eeuw. Chicken decor. Familie Rose. Haarlijn + chips. Afmeting: H 14 cm. In matig/redelijke staat.

2x Antieke Chinese tempelfiguren
Resultaat: 425 EUR

Twee antieke 18e - 19e eeuwse Chinese houtgestoken tempelfiguren met polychromie + vergulding. Afmeting: H 30 - 33 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (4x)
Resultaat: 375 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Eén maal groot Yung Cheng 1723 - 1735 + Gueng Lung. Gelijmd + chips + haarlijnen. Afmeting: Ø 19 - 34 cm. In redelijke staat.

Lot Chinees porselein
Resultaat: 450 EUR

Lot Chinees porseleinen kop en schotels. 18e en 19e Eeuws. Vier kopjes met onder andere krab en baars decor. Eén schotel + drie schoteltjes met landschap decor + bodemmerk. Twee maal florale kop en s...

Chinese vaas, H 28 cm.
Resultaat: 700 EUR

Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 28 x Ø 16 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 14,7 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met vogel op bloesemtak decor + tekst. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14,7 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 16,5 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen bord met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 16,5 cm. In goede staat.