Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Drie delen antiek Japans Imari
Resultaat: 45 EUR

Drie delen antiek Japans Imari. Bestaande uit: Theekan, circa 1900. Schaal met floraal/goud decor, goed. En een stapeldoos met kraanvogel/goud decor, deksel gelijmd. Afmeting: 8 - 34 cm. In redelijk/g...

Lot 18e eeuws Chinees Imari porselein
Resultaat: 45 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees Imari porsleinen kop en schotels. Drie koppen + twee schotels. Twee keer met landschap, floraal. Kopjes goed, één schotel haarlijn. Afmeting: 6 - Ø 10,5 cm. In redelijk/goede s...

Lot 18e eeuws Chinees porselein
Resultaat: 45 EUR

Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels. Bestaande uit: Drie kopjes + twee schotels. Landschap/floraal decor. Twee kopjes chip. Eén schotel haarlijn. Afmeting: 5 - Ø 10 cm. In redelijk/goede...

Drie 19e eeuwse Imari borden
Resultaat: 45 EUR

Drie 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden. Divers. Enkele minimale chips. Afmeting: Ø 30 - 31 cm. In redelijk/goede staat.

Zes Chinese schotels
Resultaat: 40 EUR

Vier diverse 18e eeuwse Chinese borden. Twee met haarlijn, één gaaf. Eén met schilfertjes aan rand. Afmeting: Ø 12 - 13,5 cm. In redelijk/goede staat.

Drie antieke Japanse/Chinese borden Ø 23 - Ø 25 cm.
Resultaat: 40 EUR

Drie antieke Japanse/Chinese borden. (1) Landschap China, haarlijn. (2) Japan, floraal + bodemmerk. (3) China, pagode decor + bodemmerk, chip. Afmeting: Ø 23 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees/Kantonees porselein
Resultaat: 40 EUR

Lot Chinees/Kantonees porselein. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 16 cm. In goede staat.

Drie 18e eeuwse Chinese kop + schotels
Resultaat: 40 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop + schotels. Floraal/goud. Haarlijn + chip. Afmeting: 5 x Ø 9 cm. In redelijk/goede staat.

Drie delen Chinees porselein
Resultaat: 40 EUR

Drie delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Kop + schotel (beschadigd) + losse schotel (goed). Afmeting: 9 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein (10x)
Resultaat: 40 EUR

Lot 18e - 19e eeuws Chinees Imari porseleinen kop en schotels. Bestaande uit: Zes schotels + vier koppen. Diverse delen beschadigd. Afmeting: 7 - 12 cm. In redelijke staat.

Lot Chinees porselein (4)
Resultaat: 40 EUR

Vier delen China. (1) Kantonese schotel, 19e eeuw, gelijmd. (2) Twee Familie Verte borden, 19e eeuw, minimale haarlijn. (3) Yixing trekpot, hoek deksel kapot. Afmeting: 17 - 35 cm. In redelijk/goede s...

Lot Chinees porselein (3x)
Resultaat: 35 EUR

Lot Chinees porselein. (1) Kom met tekst + bodemmerk. (2) Trekpot met landschap decor + bodemmerk. (3) Knobbelvaas met tekst, celadon groen. Afmeting: 14 - 21 cm. In goede staat.

Twee Japanse schalen + Chinese kom Ø 18,2 cm.
Resultaat: 30 EUR

Twee Japanse schalen met figuren/landschap/pagode decor + Chinese kom. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 18,2 cm. In goede staat.

Twee antieke Chinese jardinieres, 1900
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke Chinese spekstenen jardinieres met apen. Circa 1900. Afmeting: 11 - 25 cm. In goede staat.

Antiek Japans Kutani thee-servies
Resultaat: 30 EUR

Antiek Japans Kutani porseleinen theeservies. Circa 1900. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 9 - 17 cm. In redelijk/goede staat.