Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Bijzondere Chinese vaas, H 33,5 cm.
Resultaat: 3.000 EUR

Bijzondere 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met tekst en figuren decor. Zes tekens bodemmerk. Minimale chip onderrand. Afmeting: H 33,5 x Ø 25 cm. In goede staat.

Chinese penselenvaas Ø 20 cm.
Resultaat: 2.750 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenvaas met spelende Chinesen in landschap decor rondom. Afmeting: H 21 x Ø 20 cm. In goede staat.

Twee zeldzame Chinese vazen, H 46 cm.
Resultaat: 2.500 EUR

Twee grote zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte vazen met figuren in landschap decor. Beide vazen beschadigd. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Chinese Yixing trekpot Ø 15 cm.
Resultaat: 2.250 EUR

Bijzonder grote antieke Chinese Yixing trekpot in pompoen-vorm. Haarlijn deksel. Afmeting: 20 x 25,5 x Ø 15 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 39,2 cm.
Resultaat: 2.000 EUR

Zeer grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met een decor van musicerende figuren in tuin. Haarlijn + chip. Afmeting: Ø 39,2 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Familie Verte vaas, H 48 cm.
Resultaat: 1.900 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met figuren in berglandschap decor. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 27 cm.
Resultaat: 1.900 EUR

Chinees porseleinen vaas met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Zeldzame Chinese kan met tinnen deksel
Resultaat: 1.900 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen kan met tinnen deksel. Bestaande uit twee delen, beweegbaar in elkaar. Met bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Chinese vaas met oren, H 40 cm.
Resultaat: 1.800 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met oren. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Ingekorte Chinese vaas, H 22 cm.
Resultaat: 1.700 EUR

Ingekorte Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Yung Cheng kop + schotel
Resultaat: 1.500 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Yung Cheng kop en schotel. Met figuren in landschap decor. Afmeting: 4,5 x 11,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas met draken, H 42 cm.
Resultaat: 1.500 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen drakenvaas met oren. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Chinese maanvaas, H 31 cm.
Resultaat: 1.300 EUR

Chinees porseleinen maanvaas met Familie Verte, perzik/granaatappel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas, H 23 cm.
Resultaat: 1.300 EUR

Chinees porseleinen celadon knobbelvaas met hengsels + bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kom Ø 14,5 cm.
Resultaat: 1.300 EUR

Chinees porseleinen kom met floraal decor. Familie Rose. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese trekpot Ø 19 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

Grote Chinees porseleinen trekpot met vis/ranken decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 31 x 24 x Ø 19 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 14,7 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met vogel op bloesemtak decor + tekst. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14,7 cm. In goede staat.

Lot divers Chinees (6x)
Resultaat: 1.200 EUR

Lot divers Chinees. Bestaande uit vier muntstukken + twee jade objecten. Afmeting: 4 - 9 cm. In goede staat.

Chinese rolwagen vaas, H 44, 5 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Grote Chinees porseleinen rolwagen vaas met figuren in berglandschap decor. Afmeting: H 44,5 cm. In goede staat.

Stel Chinese vazen, H 16,5 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met geisha's in tuin decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.

Chinese bloempot Ø 22 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Chinees porseleinen bloempot met figuren in tuin decor. Afmeting: H 17 x Ø 22 cm. In goede staat.

Chinese celadon pijpvaas, H 24 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Chinees porseleinen celadon pijpvaas met groen craquelé glazuur. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Chinese Mei Ping vaas, H 37 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Chinees porseleinen Mei Ping vaas met tuin decor. Mangaan-kleurig. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Chinese Kang Xi kom Ø 19,5 cm.
Resultaat: 1.000 EUR

Grote Chinees porseleinen Kang Xi kom. 17e - 18e Eeuw. Met binnenin geisha's/kostbaarheden decor + buitenom floraal decor. Met bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: H 9,5 x Ø 19,5 cm. In redelijke staat.

Chinese kom Ø 21,5 cm.
Resultaat: 1.000 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met rondom figuren decor. Blauw met rood glazuur. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 21,5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese dekselpot
Resultaat: 1.000 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselpot met prunus ice-crack decor. Baluster-vorm. Haarlijn bovenrand. Afmeting: H 47 x Ø 25 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Resultaat: 1.000 EUR

Vijf 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotels. Eén minimale chip gevonden. Afmeting: 5 x Ø 10,8 cm. In goede staat.

Grote Chinese Familie Rose schotel Ø 35,2 cm.
Resultaat: 900 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose schotel met eekhoorn/tuin decor. Afmeting: Ø 35,2 cm. In goede staat.

Chinese rolvaas, H 47,5 cm.
Resultaat: 900 EUR

Grote Chinees porseleinen rolwagen vaas met rondom figuren/waterval decor. Afmeting: H 47,5 cm. In goede staat.

Vier antieke Chinese munten Ø 5 cm.
Resultaat: 900 EUR

Vier Chinese bronzen muntstukken met karaktertekens. Afmeting: Ø 5 cm. In goede staat.

Chinese vaas Ø 30 cm.
Resultaat: 850 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met draak/feniks decor + rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 35 x Ø 30 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 28 cm.
Resultaat: 850 EUR

Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Twee Japanse cloissoné vazen
Resultaat: 850 EUR

Twee antieke Japanse cloisonné vazen met houten consoles. Meiji periode. Circa 1880. Floraal/vogel decor. Kleinere vaas beschadigd bij zwart emaille. Afmeting: H 9,5 - 16 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Chinese bronzen wachter, H 26 cm.
Resultaat: 850 EUR

Antieke Chinese bronzen wachter met patina en restvergulding. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 36,5 cm.
Resultaat: 850 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met foo-honden decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.

Chinese drakenkom
Resultaat: 800 EUR

Chinees porseleinen drakenkom met okergeel glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot Ø 18,5 cm.
Resultaat: 800 EUR

Grote Chinese Familie Verte porseleinen penselenpot met figuren op zee in boot/tekst decor. Met signatuur. Afmeting: H 16,5 x Ø 18,5 cm. In goede staat.

Chinese drakenvaas, H 33 cm.
Resultaat: 800 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met rode draken decor. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Chinese schaal Ø 25,5 cm.
Resultaat: 800 EUR

Grote Chinees porseleinen schaal met zes tekens bodemmerk. Decor met granaatappel en druiven. Afmeting: H 7 x Ø 25,5 cm. In goede staat.

Chinese maanvaas, H 33 cm.
Resultaat: 800 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte maanvaas (pelgrimfles) met kraanvogels in berglandschap/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 60,5 cm.
Resultaat: 800 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas, octagonaal met figuren/bergen/heuvel/floraal/fruit decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 60,5 cm. In goede staat.

Chinese dekselvaas, H 70 cm.
Resultaat: 800 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen dekselvaas met landschap decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 70 x Ø 38 cm. In redelijke staat.

Drie Chinese dekselvazen, H 29 cm.
Resultaat: 750 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen. Berglandschap/figuren en pagode decor. Vier tekens bodemmerk. Eén haarlijn hals. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees porselein
Resultaat: 750 EUR

Twee delen 17e - 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein. Bestaande uit: Knobbelvaas, met geisha's in tuin, konijn en andere dieren, met bodemmerk, bovenrand gelijmd. Gelobte Chinese kom met floraal decor...

Lot antieke Chinees porselein
Resultaat: 750 EUR

Lot (11x) antiek Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Familie Rose, floraal + chicken cups. Goed + haarlijnen + chips. Afmeting: 4,5 - 10,5 cm. In redelijk/goede staat.

Vier Chinese munten
Resultaat: 750 EUR

Vier oude Chinese munten. Republiek. Afmeting: Ø 3,8 cm. In goede staat.

Zes Chinese kop en schotels
Resultaat: 750 EUR

Zes Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met chicken decor. Drie schotels haarlijn + één scherf. Drie schotels goed. Kopjes goed. Afmeting: 4 x Ø 11,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas met goudrand, H 28 cm.
Resultaat: 750 EUR

Chinees porseleinen vaas met lichtgroen glazuur, tekst en goudrand. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen beeld, H 48 cm.
Resultaat: 700 EUR

Chinees porseleinen beeld met Familie Verte, feniksen en kostbaarheden decor. Vinger mist. Afmeting: H 48 cm. In redelijk/goede staat.

Zeldzaam Chinees kopje
Resultaat: 700 EUR

Zeldzaam Chinees porseleinen kopje met binnenin bewegende figuur. Rondom met figuren/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 8 cm. In goede staat.

Chinese celadon schaal Ø 21 cm.
Resultaat: 700 EUR

Chinees porseleinen celadon schaal in lotusbloem vorm, onder met draken reliëf. Afmeting: H 6 x Ø 21 cm. In goede staat.

Chinese Mei Ping vaas, H 36,5 cm.
Resultaat: 700 EUR

Grote Chinees porseleinen Mei Ping vaas met blauw glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.

Twee antieke Chinese ivoren figuren
Resultaat: 700 EUR

Twee grote antieke Chinees ivoren gesneden figuren. Keizerlijk paar. Met bodemmerk. Circa 1900 - 1920. Minimale beschadiging, chips. Afmeting: 29 - 30 cm. In goede staat.

Chinese bloempot Ø 22,7 cm.
Resultaat: 700 EUR

Chinees porseleinen bloempot met rondom figuren in tuin decor. Afmeting: H 19 x Ø 22,7 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 22,8 cm.
Resultaat: 700 EUR

Chinees porseleinen bord met geisha/kraanvogel/goud decor + verso krekels. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Chinese ghendi schenkkan, H 17,5 cm.
Resultaat: 700 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen ghendi schenkkan met floraal decor. Tuit + bovenrand van zilver (later). Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 28 cm.
Resultaat: 700 EUR

Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 28 x Ø 16 cm. In goede staat.

Chinese pijpvaas, H 24,5 cm.
Resultaat: 700 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met baars decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese dekselvazen
Resultaat: 650 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met krijger/vaandel decor. Vier tekens bodemmerk. Eén vaas haarlijn hals. Eén vaas bovenrand schade. Afmeting: H 28 cm. In redelijke staat.

Drie drie-delige Chinese kop+schotels
Resultaat: 650 EUR

Drie 19e eeuwse drie-delige Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels. Spelende kinderen in tuin + goud decor. Met bodemmerk. Minimale chip mogelijk. Afmeting: H 10 x Ø 10 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 16,4 cm.
Resultaat: 650 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met foo-honden, karaktertekens en floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 16,4 cm. In goede staat.

Chinese Mei Ping vaas, H 38 cm.
Resultaat: 650 EUR

Chinees porseleinen Mei Ping vaas met tekst + draken decor. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Twee Chinese Familie Rose borden Ø 22,5 cm.
Resultaat: 650 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met zeldzaam decor met herten. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

Chinese kom
Resultaat: 650 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met floraal/golven decor. Afmeting: 10 x 21 cm. In goede staat.

Chinese Pelgrimvaas, H 17 cm.
Resultaat: 600 EUR

Chinees porseleinen maan/pelgrim vaas met rode draak, floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 17,7 cm.
Resultaat: 600 EUR

Chinees porseleinen kom met rood/groen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 17,7 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 24 cm.
Resultaat: 600 EUR

Chinees porseleinen vaas met zittend figuur in landschap en vliegende kraanvogel. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Chinese trekpot met zwart glazuur Ø 7 cm.
Resultaat: 600 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met zwart glazuur. Vruchten/vlinder decor. Chips tuit. Afmeting: 9 x 11 x Ø 7 cm. In goede staat.

Grote 18e eeuwse Chinese schotel Ø 44 cm.
Resultaat: 600 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met tuin decor. Gerestaureerde randschade. Afmeting: Ø 44 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese republiek vaas in cassette, H 16 cm.
Resultaat: 600 EUR

Chinees porseleinen republiek vaas. Familie Rose met vogels in landschap/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 20,5 cm.
Resultaat: 600 EUR

Chinees porseleinen bord met vogel/perzik decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.

Chinese snuffbottle, H 13 cm.
Resultaat: 600 EUR

Grote Chinees porseleinen snuffbottle met draak en baars als bodemmerk + vleermuizen. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.

Chinese republiek pijpvaas, H 17,5 cm.
Resultaat: 600 EUR

Chinese republiek pijpvaas met berglandschap/tekst + bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 16,2 cm.
Resultaat: 600 EUR

Chinees porseleinen bord met feniks in wolken decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 16,2 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte lamp, H 74 cm.
Resultaat: 550 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte lamp met messing montuur en paradijsvogel decor. deksel is gerestaureerd Afmeting: H 74 cm. In redelijk/goede staat.

Twee drie-delige Chinese kop+schotels
Resultaat: 550 EUR

Twee 19e eeuwse drie-delige Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels. Floraal/vogel en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 10 cm. In goede staat.

Chinees bord met draken Ø 18,5 cm.
Resultaat: 550 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte drakenbord met bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 18,5 cm. In goede staat.

Drie erotische netsukes
Resultaat: 550 EUR

Drie oude Japanse erotische netsukes van ivoor + taxatierapport. Vòòr 1950. Afmeting: 3 - 7 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese vazen, H 9 cm.
Resultaat: 500 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met lange lijs decor. Baluster-vormig. Beide vazen chips. Afmeting: H 9 cm. In redelijke staat.

Chinese maanvaas, H 37 cm.
Resultaat: 500 EUR

Grote Chinees porseleinen maanvaas met floraal/perzik decor + bodemmerk. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Chinese penselen-vaas, H 17,5
Resultaat: 500 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenvaas met rood gevlekt glazuur. Afmeting: H 17,5 x Ø 17,5 cm. In goede staat.

Vijf antieke gemberpotten
Resultaat: 500 EUR

Vijf antieke Chinees porseleinen gemberpotten. Divers. Onder andere Familie Rose et cetera. Eén pot gelijmd, rest goed. Afmeting: 10 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees drakenbord Ø 29,5 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen drakenbord met rode draken en goud. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 29,5 cm.

Chinese Familie Rose vaas, H 16 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met spelende kinderen in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 23 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinese vaas met oker glazuur. Karaktertekens + olifantenkoppen. Met zes tekens bodemmerk. Haarlijn bovenrand. Afmeting: H 23 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas, H 27 cm.
Resultaat: 500 EUR

Grote Chinees porseleinen bolle vaas met floraal decor. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Chinese pelgrimvaas, H 32 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen pelgrimvaas met geel glazuur, floraal decor en tekst. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 47 cm.
Resultaat: 500 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met vergulde olifantkoppen en floraal/musicerende vrouwen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 47 x Ø 26 cm. In goede staat.

Twee Chinese Familie Verte vazen, H 45 cm.
Resultaat: 500 EUR

Twee grote Chinees porseleinen Familie Verte dekselvazen met figuren/pagode/figuren in boot/floraal decor. Eén deksel heeft chip. Afmeting: H 45 x Ø 28 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Chinese Familie Rose gemberpot
Resultaat: 500 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose gemberpot met floraal/kostbaarheden decor. Top van deksel mist + chip. Afmeting: H 31,5 x Ø 21,5 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein
Resultaat: 450 EUR

Lot Chinees porseleinen kop en schotels. 18e en 19e Eeuws. Vier kopjes met onder andere krab en baars decor. Eén schotel + drie schoteltjes met landschap decor + bodemmerk. Twee maal florale kop en s...

Twee delen Chinees porselein
Resultaat: 450 EUR

Twee delen 17e - 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein. Bestaande uit: Bord met floraal decor + zes tekens bodemmerk, haarscheur + chip. Chinese kom met geisha's in tuin decor, met zes tekens bodemmerk,...

Antieke Chinese Satsuma dekselpot, H 58 cm.
Resultaat: 450 EUR

Zeer grote antieke Chinees porseleinen Satsuma dekselpot. Met zotjes, hoogwaardigheidsbekleder, keizer en goud decor. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees celadon porselein
Resultaat: 450 EUR

Twee delen Chinees celadon porselein. Eén schaal in lotus-vorm met craquelé glazuur en een groene kom met reliëf vissen decor. Afmeting: 15 - 21 cm. In goede staat.

Chinese wierookpot Ø 11,2 cm.
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen censer/wierookpot met figuren in landschap decor. Afmeting: H 8 x Ø 11,2 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 12 cm.
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met tekst + bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 12 cm. In goede staat.