Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot Chinees porselein
Resultaat: 450 EUR

Lot Chinees porseleinen kop en schotels. 18e en 19e Eeuws. Vier kopjes met onder andere krab en baars decor. Eén schotel + drie schoteltjes met landschap decor + bodemmerk. Twee maal florale kop en s...

Chinese dekseldoos Ø 20 cm
Startprijs 300 EUR

Grote Chinees porseleinen dekseldoos met draken. Republiek. Circa 1920. Met zes tekens bodemmerk. Chip bodemrand, verder goed. Afmeting: H 18 x Ø 20 cm.

Bijzondere Chinese vaas, H 33,5 cm.
Resultaat: 3.000 EUR

Bijzondere 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met tekst en figuren decor. Zes tekens bodemmerk. Minimale chip onderrand. Afmeting: H 33,5 x Ø 25 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte lamp, H 74 cm.
Resultaat: 550 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte lamp met messing montuur en paradijsvogel decor. deksel is gerestaureerd Afmeting: H 74 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese schotels Ø 28,5 cm.
Resultaat: 400 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met bloempot decor. Enkele minimale chips. Afmeting: Ø 28,5 cm. In goede staat.

Stel 18e eeuwse Chinese dekselvazen, H 30,5 cm.
Startprijs 1.500 EUR

Stel zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen op bronzen voet. Met floraal/goud/kostbaarheden en vogels in bloesemtak decor. Afmeting: H 30,5 x Ø 12 cm. In goede staat.

3x Chinese kop+schotels
Resultaat: 225 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met mandarijn decor. Afmeting: 4 - 12 cm. In goede staat.

Drie Chinese schotels Ø 13 cm.
Resultaat: 100 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met krijgers (jagers). Vier tekens bodemmerk. Chips. Afmeting: Ø 13 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese dekselpotten, H 20,5 cm.
Startprijs 750 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselpotten met Kang Xi bodemmerk. Floraal decor. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 58-59 cm.
Resultaat: 350 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met pauw/floraal decor. Afmeting: H 58 - 59 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees porselein
Resultaat: 450 EUR

Twee delen 17e - 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein. Bestaande uit: Bord met floraal decor + zes tekens bodemmerk, haarscheur + chip. Chinese kom met geisha's in tuin decor, met zes tekens bodemmerk,...

Chinese Kang Xi kom Ø 19,5 cm.
Resultaat: 1.000 EUR

Grote Chinees porseleinen Kang Xi kom. 17e - 18e Eeuw. Met binnenin geisha's/kostbaarheden decor + buitenom floraal decor. Met bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: H 9,5 x Ø 19,5 cm. In redelijke staat.

Chinese Kang Xi kom Ø 18,2 cm.
Resultaat: 375 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met kostbaarheden/floraal/figuren decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 9 x Ø 18,2 cm. In redelijk/goede staat.

Drie Chinese dekselvazen, H 29 cm.
Resultaat: 750 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen. Berglandschap/figuren en pagode decor. Vier tekens bodemmerk. Eén haarlijn hals. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose schaal
Startprijs 800 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schaal met mandarijn decor. Enkele beschadigingen voet. Afmeting: 19 x 35 x 23 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Chinese trekpot Ø 9,5 cm.
Resultaat: 400 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met Familie Rose floraal decor. Chip tuit. Afmeting: 12 x 15,5 x Ø 9,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese kommen Ø 20,5 cm.
Startprijs 850 EUR

Twee grote Chinees porseleinen draken kommen met vier tekens bodemmerk. 19e Eeuw. Enkele minimale chips + kleine haarlijn. Afmeting: H 9 x Ø 20,5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Yung Cheng kop + schotel
Resultaat: 1.500 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Yung Cheng kop en schotel. Met figuren in landschap decor. Afmeting: 4,5 x 11,5 cm. In goede staat.

Stel Chinese Kantonese vazen, H 31 cm.
Resultaat: 300 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese vazen met figuren/floraal/dieren en goud decor. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

17e-18e Eeuwse Kang Xi kan, H 14,5 cm.
Resultaat: 325 EUR

17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kan met lange lijs decor. Met bodemmerk. Hengsel beschadigd. Afmeting: H 14,5 cm. In redelijke staat.

Twee Chinese dekselvazen
Resultaat: 650 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met krijger/vaandel decor. Vier tekens bodemmerk. Eén vaas haarlijn hals. Eén vaas bovenrand schade. Afmeting: H 28 cm. In redelijke staat.

Chinese Imari kom Ø 22 cm.
Startprijs 350 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Chinees Imari porseleinen kom met foo-honden, floraal/goud decor. Met vergulde bronzen monturen. Afmeting: H 17 x Ø 22 cm. In goede staat.

Chinese bronzen boeddha
Startprijs 750 EUR

Groot zwaar Chinees bronzen boeddha figuur + console. Ming-stijl. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Kang Xi klapmuts kom met zilveren beugel
Resultaat: 425 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi klapmuts kom met zilveren beugel. Figuren in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Kom is gelijmd. Afmeting: H 8 x Ø 16 cm. In redelijke staat.

Chinese Familie Rose trekpot, Ø 10 cm.
Resultaat: 200 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met ribbels en floraal decor. Chip tuit, verder goed. Afmeting: 11 x 14 x Ø 10 cm.

18e Eeuwse Chinese dekselterrine Ø 26 cm.
Startprijs 275 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselterrine met floraal/goud decor. Gelijmd. Afmeting: 25 x Ø 26 cm. In redelijke staat.

Chinese diepe schaal
Resultaat: 200 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen diepe schaal met landschap/waterpartij/karper/figuur/pagode decor. Afmeting: 6 x 37 x 28,4 cm. In goede staat.

Antieke Kang Xi schotel 8 x 43 cm.
Startprijs 1.000 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met tuin decor. Gerestaureerd. Afmeting: 8 x 43 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 22,8 cm.
Startprijs 800 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren in tuin, vissen rondom en goud decor. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese vazen, H 9 cm.
Resultaat: 500 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met lange lijs decor. Baluster-vormig. Beide vazen chips. Afmeting: H 9 cm. In redelijke staat.

Twee delen Chinees porselein
Resultaat: 750 EUR

Twee delen 17e - 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein. Bestaande uit: Knobbelvaas, met geisha's in tuin, konijn en andere dieren, met bodemmerk, bovenrand gelijmd. Gelobte Chinese kom met floraal decor...

Chinese/Kantonese lampenvoet, H 39 cm.
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese lampenvoet met figuren/kostbaarheden en dieren decor. Met vergulde bronzen voet. Was voorheen olielamp, later geëlektrificeerd. Afmeting: H 39 cm....

18e Eeuwse Chinese dekseldoos
Resultaat: 300 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen dekseldoos met tuin decor. Chip deksel. Afmeting: H 5 x Ø 10 cm. In redelijk/goede staat.

Zeldzaam 17e - 18e eeuws Chinees bord Ø 22 cm.
Startprijs 250 EUR

Zeldzaam 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen bord met watervogel decor. Met bodemmerk. Chips. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijk/goede staat.

Drie drie-delige Chinese kop+schotels
Resultaat: 650 EUR

Drie 19e eeuwse drie-delige Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels. Spelende kinderen in tuin + goud decor. Met bodemmerk. Minimale chip mogelijk. Afmeting: H 10 x Ø 10 cm. In goede staat.

Zeldzame 17e eeuwse Chinese schenkkan
Resultaat: 250 EUR

Zeldzame 17e eeuwse Chinees porseleinen (duivels) schenkkan met floraal decor. Beschadigd. Afmeting: H 19,5 cm. In redelijk staat.

Drie antieke Chinese Kantonese vazen
Resultaat: 225 EUR

Drie antieke Chinese Kantonese vazen met krijger decor. Bodemmerk. Eén chip bij kleinere vaas. Afmeting: H 20 - 29,5 cm. In goede staat.

17e- 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 38 cm.
Startprijs 1.000 EUR

Zeer grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met coulissen/floraal en landschap decor. Met bodemmerk. Gerestaureerde randchips. Afmeting: Ø 38 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 39,2 cm.
Resultaat: 2.000 EUR

Zeer grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met een decor van musicerende figuren in tuin. Haarlijn + chip. Afmeting: Ø 39,2 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Cheng Lung schotel Ø 35 cm.
Startprijs 250 EUR

Grote 18e eeuwse gecontourneerde Chinees porseleinen Cheng Lung schotel met floraal decor. Haarlijn + enkele chips. Afmeting: Ø 35 cm. In redelijke staat.

Chinese Pelgrimvaas, H 17 cm.
Resultaat: 600 EUR

Chinees porseleinen maan/pelgrim vaas met rode draak, floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander + console
Resultaat: 400 EUR

Chinese celadon wierookbrander met oren + console. Afmeting: 10 - Ø 15 cm. In goede staat.

Chinese censer op console Ø 19 cm.
Startprijs 3.000 EUR

Grote Chinees porseleinen censer met rood/groen verlopen glazuur, op houtgestoken console. Met bodemmerk. Afmeting: H 14 x Ø 19 cm. In goede staat.

Chinese rolwagen, H 26,5 cm.
Startprijs 850 EUR

Chinees porseleinen rolwagen-vaas met rondom figuren in tuin decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.

Chinese 18e eeuwse klepkan, H 20 cm.
Resultaat: 100 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung klepkan met floraal decor. Deksel beschadigd. Afmeting: H 20 cm. In redelijke staat.

Lot Chinees porselein (4x)
Resultaat: 375 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Eén maal groot Yung Cheng 1723 - 1735 + Gueng Lung. Gelijmd + chips + haarlijnen. Afmeting: Ø 19 - 34 cm. In redelijke staat.

Twee drie-delige Chinese kop+schotels
Resultaat: 550 EUR

Twee 19e eeuwse drie-delige Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels. Floraal/vogel en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 10 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 21,5 cm.
Resultaat: 1.000 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met rondom figuren decor. Blauw met rood glazuur. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 21,5 cm. In goede staat.