Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Jan van der Kooi, Stilleven
Resultaat: 3.500 EUR

Groot werk van Jan van der Kooi. 1957 - . Stilleven met glas, emaille, eieren en bloemen (iris). Galerie waarde: € 20.000,= Olieverf op paneel. Afmeting: H 123 x B 121 cm. In goede staat.

Andy Warhol, Vlinder
Resultaat: 1.800 EUR

Andy Warhol. Screenprint. Printer Rupert Jasen Smith New York. Publisher Ronald Feldman Fine Arts Inc. New York. Edition 150. Endagered Species. Vlinder. Lithografie op papier. Afmeting: H 96 x B 96 c...

Willem van Hasselt, Figuren in tuin
Resultaat: 1.200 EUR

Willem van Hasselt. 1882 - 1963. Figuren in tuin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 41 cm. In goede staat.

Andy Warhol, Campbells Soup II
Resultaat: 1.200 EUR

10x Ontwerp Andy Warhol. Campbells Soup II. 10x Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 58 cm. In goede staat.

J.M. Beek, Riviergezicht met windmolens, boten en figuren
Resultaat: 850 EUR

Jurriën Marinus Beek. 1879 - 1965. Riviergezicht met windmolens, boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 55 cm. In goede staat.

A. van Rappard, Hondje Möppe
Resultaat: 800 EUR

Anthon van Rappard. 1858 - 1892. Hondje Möppe. Geschenk van Anthon van Rappard aan gouvernante Jenny Gonthier. Rechtsonder gesigneerd. Olieverf op linnen. Afmeting: H 26 x B 22 cm. In goede staat.

Marius Richters, Baby in wieg
Resultaat: 750 EUR

Marius Richters. 1878 - 1955. Baby in wieg. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 75 cm. In goede staat.

F. van Kregten, Koe bij bosrand
Resultaat: 700 EUR

Fedor van Kregten. 1871 - 1937 Enschede. Koe bij bosrand. Olieverf op linnen. Bedoekt. Afmeting: H 60 x B 86 cm. In goede staat.

Roy Lichtenstein, Marilyn Monroe
Resultaat: 700 EUR

Roy Lichtenstein. Marilyn Monroe. Nr. 36/199. Lithografie op papier. Afmeting: H 73 x B 56 cm. In goede staat.

Corneille, Vrouw met kat
Resultaat: 700 EUR

Guillaume Corneille. 1922 - 2010. Grote lithografie van vrouw met kat. Nr. 37/250. 1998. Litho op papier. Afmeting: H 93 x B 127 cm. In goede staat.

J.J. Hovener, Strandgezicht
Resultaat: 650 EUR

J.J. Hovener. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

A.P. de la Riviere, Marktgezicht met vele figuren
Resultaat: 650 EUR

Adriaan Philippus de la Riviere. 1857 - 1941. Marktgezicht met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Gotisch kerk-interieur
Resultaat: 650 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Gotisch kerkinterieur met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.

Pierre Allechinsky, Autumn
Resultaat: 650 EUR

Pierre Allechinsky. 1927. Nr. 24/100. Autumn. Litho op papier. Afmeting: H 63 x B 46 cm. In goede staat.

H.C.A. Paradies, Binnenhaven Rotterdam
Resultaat: 600 EUR

Herman Cornelis Adolf Paradies. 1883 - 1966. Binnenhaven Rotterdam. Veel craquelé, behoeft bedoeking. Olieverf op linnen. Afmeting: H 42 x B 56 cm. In redelijke staat.

Onduidelijk, Religieus
Resultaat: 600 EUR

Groot religieus schilderij met voorstelling van kruisiging. 19e Eeuw. Restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 102 x B 76 cm. In redelijke staat.

Willem van der Nat, Poldergezicht
Resultaat: 600 EUR

Willem van der Nat. 1865 - 1929. Poldergezicht met molen en zeilboten. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.

Roy Lichtenstein, Halfnaakte vrouw kleedt zich aan
Resultaat: 600 EUR

Roy Lichtenstein. Halfnaakte vrouw kleedt zich aan. Nr. 7/199. Lithografie op papier. Afmeting: H 72 x B 57 cm. In goede staat.

Keith Haring, Andy Mouse 1986
Resultaat: 600 EUR

Keith Haring. Andy Mouse 1986. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 90 cm. In goede staat.

Theo Bitter, Jongen op stoel
Resultaat: 600 EUR

Theo Bitter, '48. 1916 - 1994. Jongen op stoel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 40 cm. In goede staat.

Lucebert, Djins
Resultaat: 550 EUR

Lucebert 12.111.71. 1924 - 1994. Titel: Djins. Fantasie figuren. Olieverf op papier. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Henk Dekker, Winters havengezicht
Resultaat: 550 EUR

Henk Dekker. 1897 - 1974. Winters havengezicht met vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 51 x B 61 cm. In goede staat.

Roy Lichtenstein, Naakte vrouw voor spiegel
Resultaat: 550 EUR

Roy Lichtenstein. Nr. 29/199. Met watermerk Arches France. Naakte vrouw voor spiegel. Lithografie op papier. Afmeting: H 59 x B 44 cm. In goede staat.

M. Wimmer, Havengezicht , Danzig in de winter
Resultaat: 500 EUR

Moritz Wimmer. Duitse School. 1920. Havengezicht, Danzig in de winter. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Antieke emaille plaquette
Resultaat: 500 EUR

Antieke emaille plaquette in lijst. Met reliëf portret schilderij. Gesigneerd M. Lassier? Dame in gotische kledij. Afmeting: H 16 x B 11 cm. In goede staat.

Hans Habraken, Stilleven
Resultaat: 500 EUR

Hans Habraken. 1946 - . Stilleven met emaille en druiven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 40 cm. In goede staat.

Willy Fleur, Bloemstilleven
Resultaat: 500 EUR

Willy Fleur, 1933. 1888 - 1967. Bloemstilleven met aardewerk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 83 x B 60 cm. In goede staat.

Toegeschr. aan Paul Schouten, Hoenderhof
Resultaat: 500 EUR

Schouten. Toegeschreven aan Paul Schouten. 1860 - 1922. Belgische School. Hoederhof. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 64 cm. In goede staat.

Roy Lichtenstein, Naakte dame aan het bellen
Resultaat: 500 EUR

Roy Lichtenstein. Naakte dame aan het bellen. Nr. 3/199. Lithografie op papier. Afmeting: H 71 x B 56 cm. In goede staat.

Jos Klaus, Mand met rozen
Resultaat: 500 EUR

Jos Klaus. Pseudoniem van Henry Schouten. 1857 - 1927. Mand met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 55 cm. In goede staat.

Thijs Buit, Abstract landschap
Resultaat: 500 EUR

Thijs Buit. 1934 - . Abstract landschap. Olieverf op karton. Afmeting: H 22 x B 29 cm. In goede staat.

Pendant B. Williams, Abstract/Kubistisch
Resultaat: 500 EUR

Pendant van B. Williams. Tweede helft 20e eeuw. Abstract/kubistische voorstelling. Acryl op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Johann Georg Kraer , Pastorale, vee-rustplaats
Resultaat: 500 EUR

Johann Georg Kraer overleden 1772 Regensburg. Pastorale, vee-rustplaats met koe, stier, schapen en drinkende figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 29 x B 41,5 cm. goede staat.

Russisch ikoon, Opstanding
Resultaat: 475 EUR

Russisch ikoon. Anastasis, opstanding en nederdaling ter helle. Eerste helft 19e eeuw. In originele staat. Afmeting: H 44 x B 40 cm. In goede staat.

Wetering de Rooy, Winters havengezicht
Resultaat: 450 EUR

Wetering de Rooy. 1877 - 1972. Holland. Winters havengezicht met boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40x B 60 cm. In goede staat.

Ongesigneeerd ? Gezicht op Bosporus bij avondlicht
Resultaat: 450 EUR

Ongesigneerd? Circa 1880. Gezicht op Bosporus met vele schepen bij avondlicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

F. van Kregten, Twee pinken bij bosrand
Resultaat: 425 EUR

Fedor van Kregten. 1871 - 1937 Enschede. Twee pinken bij bosrand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Victor Carabain, Grachtgezicht Alkmaar
Resultaat: 425 EUR

Victor Carabain. 1863 - 1942. Grachtgezicht Alkmaar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

B. Brouwer, Figuur te paard op zandpad
Resultaat: 425 EUR

Barend Brouwer. 1872 - 1936. Figuur te paard op zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

W.F. Springer, Havengezicht met boten en figuren
Resultaat: 425 EUR

W.F. Springer. Hollandse School. 19e Eeuw. Havengezicht met boten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 31 cm. In goede staat.

J.A.B. Stroebel, Interieur met figuren en gejaagd wild
Resultaat: 400 EUR

J.A.B. Stroebel. 1821 - 1905. Interieur met figuren en gejaagd wild. Aquarel op papier. Afmeting: H 32 x B 25 cm. In goede staat.

A. Gignac. Zeegezicht
Resultaat: 400 EUR

A. Gignac. 1866 - 1956. Zeegezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

Lita van Engelenhoven, Tafel met fruit
Resultaat: 400 EUR

Lita van Engelenhoven. 1948. Tafel met fruit. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Han van Meegeren, Gezichten studie
Resultaat: 400 EUR

Han van Meegeren. 1889 - 1947. Gezichten studie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 24 x B 21 cm. In goede staat.

Russisch ikoon, Christus
Resultaat: 400 EUR

Russisch ikoon. Christus. Pantokrator met randheiligen links beschermengel, rechts St. Michaeli? 19e Eeuw. Afmeting: H 54,5 x B 41,5 cm. In originele en goede conditie.

Roy Lichtenstein, Twee naakte dames
Resultaat: 380 EUR

Roy Lichtenstein. Nr. 138/199. Twee naakte dames in interieur. Lithografie op papier. Afmeting: H 75 x B 57 cm. In goede staat.

Tom Wesselmann, Elizabeth Taylor
Resultaat: 375 EUR

Tom Wesselmann. 1931 - 2004. Nr. 36/199. Elizabeth Taylor. Lithografie op papier. Afmeting: H 60 x B 53 cm. In goede staat.

Paul ten Hoopen, Interieur met vrouw
Resultaat: 350 EUR

Paul ten Hoopen, 1985. 1927 - . Interieur met vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 46 cm. In goede staat.

B. te Gempt, Spelende hond
Resultaat: 350 EUR

Bernard te Gempt. 1826 - 1879. Spelende hond. Langharige teckel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 26 cm. In goede staat.

Guillaume Corneille, Kat met duiven
Resultaat: 350 EUR

Guillaume Corneille, 2000. Epreuve d' artiste. 1922 - 2010. Kat met duiven. Lithografie op papier. Afmeting: H 32 x B 39 cm. In goede staat.

Hal Wichers, Indonesisch dorpsgezicht
Resultaat: 350 EUR

Hal Wichers. 1893 - 1968. Indonesisch dorpsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.

Jan Sluijters, Nadruk plakaat uit 1919
Resultaat: 350 EUR

Jan Sluijters. Lithografie. Nadruk plakkaat uit 1919. Artiesten Winterfeest 's Gravenhage. Lithografie op papier. Afmeting: H 75 x B 52 cm. In goede staat.

Victor Simonin, Stilleven
Resultaat: 350 EUR

Victor Simonin. 1877 - 1946. Stilleven, vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Sam Schellink, Drie lijsters in boom
Resultaat: 350 EUR

Sam Schellink. 1876 - 1958. Drie lijsters in boom. Gouache op papier. Afmeting: H 51 x B 37 cm. In goede staat.

Rupprecht, Meisje met hoed
Resultaat: 350 EUR

Rupprecht, 1958. Duitse School. Meisje met hoed. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 21 cm. In goede staat.

Reekers, Bloemstilleven met insecten
Resultaat: 300 EUR

Gesigneerd Reekers. Signatuur van latere datum. Toch mogelijk Johannes Reekers, 1824 - 1895. Bloemstilleven met insecten. Oudere bedoeking. Afmeting: H 42 x B 35 cm. In redelijk/goede staat.

Wim Izaks, Expressionistisch landschap
Resultaat: 300 EUR

Wim Izaks, 1988. 1950 - 1989. Expressionistisch landschap met vogel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Wim Izaks, Expressionistisch landschap
Resultaat: 300 EUR

Wim Izaks, 1988. 1950 - 1989. Expressionistisch landschap met vogel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Käthe Kollwitz, Moeder met kind
Resultaat: 300 EUR

Käthe Kollwitz. 1867 -1945. Duitse School. Moeder met kind. Lithografie op papier. Afmeting: H 48 x B 36 cm. In goede staat.

Jan Gierveld, Haven Almelo
Resultaat: 300 EUR

Jan Gierveld. 1935 - 2005. Haven Almelo. Verso etiket etc. Olieverf op linnen. Afmeting: H 120 x B 159 cm. In goede staat.

Willem van der Worp, Bosgezicht
Resultaat: 275 EUR

Willem van der Worp. 1803 - 1878. Bosgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Schepen bij avond
Resultaat: 275 EUR

Onduidelijk. 19e Eeuw. Schepen bij avond. Enkele beschadigingen . Olieverf op linnen. Afmeting: H 23 x B 32 cm. In redelijk/goede staat.

Ongesigneerd, Koe bij hek
Resultaat: 275 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Koe bij hek. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 16 cm. In goede staat.

Monogram C.K., Perron met figuren
Resultaat: 275 EUR

Monogram C.K. Circa 1900. Perron met figuren. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 27 x B 38 cm. In goede staat.

Piet Schoenmakers, Abstract
Resultaat: 250 EUR

Piet Schoenmakers. 1919 - 2009. Abstracte compositie. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 43 cm. In goede staat.

Xeno Münninghoff, Berkenboom bij hooiplaats
Resultaat: 250 EUR

Xeno Münninghoff. 1873 - 1944. Bekenboom bij hooiplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Frits Meijer, Hollands wintergezicht
Resultaat: 250 EUR

Frits Meijer. 20e Eeuw. Hollands wintergezicht met ijs en boot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

Clara de Jong, Stilleven
Resultaat: 250 EUR

Clara de Jong, 1991. 1928 - 2002. Stilleven. Aquarel op papier. Afmeting: H 49 x B 55 cm. In goede staat.

Frans Baayens, Bosgezicht Twickel-Delden
Resultaat: 250 EUR

Frans Baayens. 1896 - 1970 Enschede. Bosgezicht Twickel-Delden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.

J. Vrolijk, Urker platbodem op volle zee
Resultaat: 225 EUR

J. Vrolijk. 20e Eeuw. Urker platbodem op volle zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

J. Ouwersloot, Parkgezicht met figuren
Resultaat: 225 EUR

Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Parkgezicht met figuren. Pastel op papier. Afmeting: H 37 x B 46 cm. In goede staat.

Corneille, Abstract
Resultaat: 225 EUR

Corneille. 1922 - 2010. Nr. 51/87. Abstracte compositie. Titel: Elf. Litho op papier. Afmeting: H 20 x B 35 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Danseres
Resultaat: 225 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Danseres. Pastel op papier. Afmeting: H 20 x B 14 cm. In goede staat.

Hippolyte van Soom, Landschap met boerin en rivier
Resultaat: 225 EUR

Hippolyte van Soom. 1856 - 1922. Belgische School. Landschap met boerin en rivier. Olieverf op linnen. Bedoekt. Afmeting: H 34 x B 55 cm. In redelijk/goede staat.

Onduid. gesig., Louis Armstrong
Resultaat: 225 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Louis Armstrong. Nr. 48/200. Handingekleurd. Ets op papier. Afmeting: H 67 x B 79 cm. In goede staat.

Marjolijn van den Assem, Expressionistisch landschap
Resultaat: 200 EUR

Marjolijn van den Assem, 1997. 1947 - . Expressionistisch landschap. Olieverf op papier. Afmeting: H 32 x B 23 cm. In goede staat.

Ruud Weenink, Pimpelmezen
Resultaat: 200 EUR

Ruud Weenink. 1949 - . Pimpelmezen. Gouache op papier. Afmeting: H 19 x B 35 cm. In goede staat.

Reint Withaar, Bosven met eenden
Resultaat: 200 EUR

Reint Withaar. 1928 - 2015. Bosven met eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

J. Holmer, Platbodem op volle zee
Resultaat: 200 EUR

J. Holmer. Tweede helft 20e eeuw. Hollandse platbodem op volle zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Antiek schilderij, Oude monnik
Resultaat: 200 EUR

Antiek schilderij. 18e Eeuw of ouder. Oude monnik. Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 34 cm. In redelijk/goede staat.

D. d' Arte F. Conso, Vis op metaal
Resultaat: 200 EUR

D. d'Arte. F. Conso. Italië? Vis op metaal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 6,5 x B 20,3 cm. In goede staat.

Clara de Jong, Landschap met koeien
Resultaat: 200 EUR

Clara de Jong, 1998. 1928 - 2005. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Schouwstuk schilderij, Landschap
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuws schouwstuk schilderij. Figuren in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 154 x B 99 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollands riviergezicht
Resultaat: 200 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Hollands riviergezicht met boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

Monogram E.H., Strandgezicht
Resultaat: 200 EUR

Monogram E.H. Tweede helft 20e eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.

M. de Jongh, Rotterdams havengezicht
Resultaat: 200 EUR

M. de Jongh. 20e Eeuw. Rotterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x 100 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Erotische Perzische harem voorstelling
Resultaat: 200 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 1970. Erotische Perzische harem voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

J. Doeser, Impressionistisch landschap
Resultaat: 190 EUR

Jacobus Doeser, 1939. 1884 - 1970. Groot impressionistisch landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 80 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Romantisch Hollands stadsgezicht
Resultaat: 190 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Romantisch Hollands stadsgezicht. 20e Eeuw. Met mooie lijst! Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

M. de Jongere, Bomschuiten op strand
Resultaat: 190 EUR

Marinus Johannes de Jongere. 1912 - 1978. Bomschuiten op strand. Aquarel op papier. Afmeting: H 20 x B 40 cm. In goede staat.

J.W. Schonnevelt Büchner, Stilleven
Resultaat: 190 EUR

J.W. Schonnevelt Büchner. Duitse School. Stilleven met kruik en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 37 x B 40 cm. In goede staat.

Hub. Brouwer, Damesportret
Resultaat: 190 EUR

Hub. Brouwer. '47. Damesportret in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 68 x B 52 cm. In goede staat.

M. Blum, Stilleven
Resultaat: 190 EUR

Marcelle Blum. 1893 - 1984. Franse School. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 22 cm. In goede staat.

Jacoba. W. Gruyter, Zandvoortse vissersboten
Resultaat: 180 EUR

Jacoba Willem Gruyter. 1856 - 1908. Zandvoortse vissersboten op kalme zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 33 cm. In goede staat.

J. Miedema, Hollands melkmeisje bij zonnig dorp
Resultaat: 180 EUR

Johan Miedema. 1870 - 1952. Hollands melkmeisje bij zonnig dorp. Olieverf op tegel. Afmeting: H 44 x B 30 cm. In goede staat.

H. Hess, Wintergezicht met knotwilgen
Resultaat: 180 EUR

Henri Hess. 1950 Eindhoven. Hollands wintergezicht met knotwilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.