Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren kandelaar
Resultaat: 45 EUR

Fraaie zilveren kandelaar. 835/000. Voet ø 6 cm. Hoogte 11,5 cm. In goede staat.

Zilveren eilepel
Resultaat: 45 EUR

Zilveren eierlepel, 835/000, met open bak met geschulpte rand en een steel met parelrand. MT.: J.M.van Kempen, Voorschoten, jl.:G:1891. 20,5 cm, ca 59 gram. In goede staat

Zilveren molen
Resultaat: 45 EUR

Zilveren miniatuur, 835/000, van een molen met draaiende wieken. MT.; A.F.Westerwaal, Amsterdam, 1900-1902. 6,7 cm, ca 17 gram. In goede staat

Twee delen zilver
Resultaat: 45 EUR

Twee delen zilver, een pillendoosje en een asbak, 833/000. Een rond pillendoosje versierd met spiraalvormig graveerwerk. MT.: C. van Dam Kooijman, Schoonhoven, jl.:C:1837. ø5 cm. En een ovaal gecontou...

Zilveren pepermuntdoos
Resultaat: 45 EUR

Zilveren pepermuntdoos, 833/000, rond model met een deksel voorzien van gegraveerde randen en de onderzijde voorzien van lijnbewerking. MT.: C.v. Dam Kooijman, Schoonhoven, 1837-1862. ø 45 mm. ca 20 g...

Twee presenteerbladen
Resultaat: 45 EUR

Twee achthoekige presenteerbladen met houten inleg en een zilver plated opengewerkte rand met biedermeier decor. Afmeting: 26 x 36 cm. / 39 x 51cm. In goede staat.

Drie zilveren bestekdelen
Resultaat: 45 EUR

Drie zilveren bestekdelen, 833/000, met 2 bonbonscheppen en een petitfourschep, allen voorzien van een biedermeier gezaagd patroon. 10-16cm. Totaal ca 60 gram. In goede staat.

Zilveren knopen
Resultaat: 40 EUR

Lot met zilveren knopen, 4 gemaakt uit munten en 4 ronde modellen met filigrain. totaal ca 32 gram. In goede staat.

Zilveren kandelaar & vaas
Resultaat: 40 EUR

Zilveren kandelaar en vaas. Klein vaasje, 835/000, op ronde voet met omgeslagen rand. ø4x12,5cm. En een tafelkandelaar, 925/000, op ronde voet met filetrand. Voorzien van gravure: Van Oma 6-5-1968. w...

Pen met zilver
Resultaat: 40 EUR

Pen met zilver, 925/000. Grote pen met zwart middenstuk voorzien van zilver. De pen is voorzien van een wasco-pen. 20 cm. In goede staat.

Zilveren lepel
Resultaat: 40 EUR

Zilveren herinneringslepel, 835/000, met een dubbel getorste steel met dolfijnen en bekroond met een koe. Voorzien van restauratie aan de steel. 17 cm. ca 39 gram. MT.: vermoedelijk H.P.Greidanus, Wol...

Lot zilver
Resultaat: 35 EUR

Lot zilver, 833/000, met een theezeef met ronde rand en een steel met het wapen van Nederland, 11cm, een tuitzeef met een gecontourneerde rand versierd met biedermeier graveerwerk, ø 5cm, op een krist...