Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Gouden oorijzer, 1891 13
Gouden oorijzer, 1891

Resultaat:

3.250 EUR

Verkocht
Twee zilveren kandelaren, 18e eeuw 12
Twee zilveren kandelaren, 18e eeuw

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Zilveren brandewijnkom 38
Zilveren brandewijnkom

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Memento Mori 17
Memento Mori

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Zilveren dekselbokaal, 18e eeuw Parijs 2
Zilveren dekselbokaal, 18e eeuw Parijs

Resultaat:

1.850 EUR

Verkocht
Stel zilveren kandelaren 7
Stel zilveren kandelaren

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Gouden tas met beugel 9
Gouden tas met beugel

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Zilveren koffieservies, 5 delig 3
Zilveren koffieservies, 5 delig

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Cassette met 6 Zilveren lepels & vorken 150
Cassette met 6 Zilveren lepels & vorken

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Zilveren brandewijnkom, 1854 52
Zilveren brandewijnkom, 1854

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Zilveren kandelaar, 5 lichts 1
Zilveren kandelaar, 5 lichts

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Groot lot zilveren bestek 202
Groot lot zilveren bestek

Resultaat:

725 EUR

Verkocht
Zilveren servies & tabblet 64
Zilveren servies & tabblet

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Russisch zilveren doosje 16
Russisch zilveren doosje

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Zilveren tabakspot&pijpcomfoor, 1864 57
Zilveren tabakspot&pijpcomfoor, 1864

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Chinees zilveren waterkan 306
Chinees zilveren waterkan

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Zilveren dienblad 4
Zilveren dienblad

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Zilveren servies, 4 delig 115
Zilveren servies, 4 delig

Resultaat:

525 EUR

Verkocht
Zilveren telescoopkandelaar 65
Zilveren telescoopkandelaar

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Zilveren cabaret, 1782 London 32
Zilveren cabaret, 1782 London

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Twee zilveren kandelaren 5
Twee zilveren kandelaren

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Zilveren broodmand 53
Zilveren broodmand

Resultaat:

380 EUR

Verkocht
Drie-delig zilveren servies 79
Drie-delig zilveren servies

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Zilveren tas + rokhaak 93
Zilveren tas + rokhaak

Resultaat:

325 EUR