Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-  

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
64 Resultaten
Kavel: 5015

Ossip Zadkine beeld

Resultaat: 8.500 EUR

Bronzen sculptuur naar Ossip Zadkine. Vrouwenfiguur met waaier. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.


Kavel: 5062

Twee bronzen wandplaquettes vanJan & Joël Martel

Resultaat: 3.250 EUR

Twee bronzen wandplaquettes. Jan en Joël Martel. '' The orchestra". 20e Eeuw. Afmeting: H 41 x B 17,5 x D 2,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5061

Bronzen figuur door P. Lecourtier

Resultaat: 2.750 EUR

19e Eeuwse bronzen sculptuur met jachthonden. Door P. Lecourtier. 1855 - 1924. Met gietstempel. Afmeting: 35 x 51 x 22 cm. In goede staat.


Kavel: 5031

Bronzen sculptuur naar A. Rodin, Knielende naakte vrouw

Resultaat: 2.500 EUR

Grote bronzen sculptuur naar A. Rodin. Gesigneerd + 1888. Knielende naakte vrouw. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.


Kavel: 5010

Marmeren sculptuur, naar Jacques Lipchitz

Resultaat: 2.200 EUR

Groot marmeren sculptuur in Art Deco-stijl. Naar Jacques Lipchitz. Tweede helft 20e eeuw. Origineel is uit 1915 en van kalksteen. Afmeting: H 92,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5014

Bronzen ijsbeer naar F. Pompon

Resultaat: 1.900 EUR

Grote bronzen ijsbeer in Art Deco-stijl. Naar Francois Pompon. Echter 21e eeuw. Afmeting: 99 x 47 x 20 cm. In goede staat.


Kavel: 5016

Bronzen figuur, Pierrot

Resultaat: 850 EUR

Groot antiek Frans bronzen figuur. Pierrot met Venetiaans masker en zwaard + tekst op plateau 'A. Porte ga Daix'. Circa 1900. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.


Kavel: 5001

Antiek bronzen figuur, Vrouw met bok

Resultaat: 750 EUR

Antiek Frans bronzen figuur. Vrouw met tamboerijn en bok. Titel: Esmeralda. Door Eugene Marioton. 1854 - 1933. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.


Kavel: 5038

Antiek bronzen beeld, Violist

Resultaat: 750 EUR

Antiek bronzen beeld op marmeren basement. Violist. Door Martin Götze. Duitsland. Met gietstempel Braunlich & Langlotz. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.


Kavel: 5020

Antiek bronzen beeld, Dame met vogel

Resultaat: 600 EUR

Antiek bronzen beeld. Gesigneerd Charles Cumberworth. 1811 - 1852. Dame met vogel. Eerste helft 19e eeuw. Afmeting: 40 x 37 x 21 cm. In goede staat.


Kavel: 5047

Bronzen figurengroep

Resultaat: 300 EUR

Bronzen figurengroep met polychromie. Arabieren. Weense stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 15 x 16 x 8,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5087

Antieke bronzen beeld

Resultaat: 300 EUR

Antieke bronzen figurengroep met jockey accessoires. Hond en rat. Circa 1900. Afmeting: 18 x 21 x 10 cm. In goede staat.


Kavel: 5050

Twintig kleine beeldjes

Resultaat: 250 EUR

Twintig diverse bronzen figuren naar oude meesters. Reproductie. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 20 cm. In goede staat.


Kavel: 5101

Bronzen damesbuste, H 26,5 cm.

Resultaat: 250 EUR

Bronzen damesbuste op zwart marmeren basement. Naar Modigliani. 21e Eeuw. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5043

Erotisch bronzen beeld, H 43 cm.

Resultaat: 225 EUR

Erotische bronzen naakte dame op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.


Kavel: 5085

Bronzen ekster in Art Deco-stijl

Resultaat: 225 EUR

Bronzen ekster in Art Deco-stijl op zwart marmeren basement. Gesigneerd M. da Costa. 21e Eeuw. Afmeting: 30 x 19 x 10 cm. In goede staat.


Kavel: 5086

Bronzen boekensteun met eekhoorn

Resultaat: 225 EUR

Art Deco-stijl bronzen eekhoorn op zwart marmeren boekensteun. Gesigneerd A.C. Weinmann. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 20 x 12 cm. In goede staat.


Kavel: 5088

Bronzen figuur, Uil in Art Deco-stijl

Resultaat: 225 EUR

Art Deco-stijl bronzen uil op zwart marmeren basement. Gesigneerd M. Da Costa. Afmeting: H 26 cm. 21e Eeuw. In goede staat.


Kavel: 5073

Bronzen vogel in Art Deco-stijl, H 34 cm.

Resultaat: 190 EUR

Bronzen vogel (zeearend?) in Art Deco-stijl op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.


Kavel: 5093

Bronzen figuur, Ridder

Resultaat: 190 EUR

Antiek bronzen figuur. Ridder met jachthoorn, op zwart marmeren basement. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 32 cm. In goede staat.


Kavel: 5100

Bronzen figuur, Uil

Resultaat: 190 EUR

Grote bronzen uil op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.


Kavel: 5028

Gesigneerd bronzen figuur, Halfnaakte dame

Resultaat: 170 EUR

Gesigneerd bronzen figuur op zwart marmeren basement. D.H. Chiparus. Halfnaakte dame. 21e Eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.


Kavel: 5040

Bronzen figuur, Naakte man

Resultaat: 160 EUR

19e Eeuws bronzen figuur. Naakte man. Lauwerblad mist waarschijnlijk. Circa 1830. Afmeting: H 30,7 cm. In goede staat.


Kavel: 5046

Antiek bronzen figuur, 1900

Resultaat: 160 EUR

Antiek bronzen figuur. Circa 1900. Meisje aan het bellen blazen. Door Suzanne Bizard. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.