Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Ossip Zadkine beeld 5015
Ossip Zadkine beeld

Resultaat:

8.500 EUR

Verkocht
Twee bronzen wandplaquettes vanJan & Joël Martel 5062
Twee bronzen wandplaquettes vanJan & Joël Martel

Resultaat:

3.250 EUR

Verkocht
Bronzen figuur door P. Lecourtier 5061
Bronzen figuur door P. Lecourtier

Resultaat:

2.750 EUR

Verkocht
Bronzen sculptuur naar A. Rodin, Knielende naakte vrouw 5031
Bronzen sculptuur naar A. Rodin, Knielende naakte vrouw

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Marmeren sculptuur, naar Jacques Lipchitz 5010
Marmeren sculptuur, naar Jacques Lipchitz

Resultaat:

2.200 EUR

Verkocht
Bronzen ijsbeer naar F. Pompon 5014
Bronzen ijsbeer naar F. Pompon

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Pierrot 5016
Bronzen figuur, Pierrot

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Antiek bronzen figuur, Vrouw met bok 5001
Antiek bronzen figuur, Vrouw met bok

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Antiek bronzen beeld, Violist 5038
Antiek bronzen beeld, Violist

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Antiek bronzen beeld, Dame met vogel 5020
Antiek bronzen beeld, Dame met vogel

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Bronzen figurengroep 5047
Bronzen figurengroep

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Antieke bronzen beeld 5087
Antieke bronzen beeld

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Twintig kleine beeldjes 5050
Twintig kleine beeldjes

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Bronzen damesbuste, H 26,5 cm. 5101
Bronzen damesbuste, H 26,5 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Erotisch bronzen beeld, H 43 cm. 5043
Erotisch bronzen beeld, H 43 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Bronzen ekster in Art Deco-stijl 5085
Bronzen ekster in Art Deco-stijl

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Bronzen boekensteun met eekhoorn 5086
Bronzen boekensteun met eekhoorn

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Uil in Art Deco-stijl 5088
Bronzen figuur, Uil in Art Deco-stijl

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Bronzen vogel in Art Deco-stijl, H 34 cm. 5073
Bronzen vogel in Art Deco-stijl, H 34 cm.

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Ridder 5093
Bronzen figuur, Ridder

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Uil 5100
Bronzen figuur, Uil

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Gesigneerd bronzen figuur, Halfnaakte dame 5028
Gesigneerd bronzen figuur, Halfnaakte dame

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Naakte man 5040
Bronzen figuur, Naakte man

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Antiek bronzen figuur, 1900 5046
Antiek bronzen figuur, 1900

Resultaat:

160 EUR