Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen olifant naar Salvador Dali 5000
Bronzen olifant naar Salvador Dali
Startprijs 3.500 EUR
Verkocht
Antiek bronzen figuur, Vrouw met bok 5001
Antiek bronzen figuur, Vrouw met bok

Resultaat:

750 EUR

Grote antieke lamp, H 107 cm. 5002
Grote antieke lamp, H 107 cm.
Startprijs 250 EUR
Twee vergulde Fransen figuren 5003
Twee vergulde Fransen figuren
Startprijs 300 EUR
Bronzen beeldengroep, 1900 5004
Bronzen beeldengroep, 1900
Startprijs 550 EUR
E. Picault, Franse bronzen buste 5005
E. Picault, Franse bronzen buste
Startprijs 1.650 EUR
Antiek Frans verguld beeld, 1900 5006
Antiek Frans verguld beeld, 1900
Startprijs 750 EUR
Groot antiek beeld, 1900 5007
Groot antiek beeld, 1900
Startprijs 900 EUR
Bronzen verguld figuur 5008
Bronzen verguld figuur
Startprijs 350 EUR
Antiek bronzen figuur door A. Falguiere 5009
Antiek bronzen figuur door A. Falguiere
Startprijs 3.000 EUR
Verkocht
Marmeren sculptuur, naar Jacques Lipchitz 5010
Marmeren sculptuur, naar Jacques Lipchitz

Resultaat:

2.200 EUR

Groot bronzen beeld van August Kühne 5011
Groot bronzen beeld van August Kühne
Startprijs 1.200 EUR
Twee Ivoorkust beelden 5012
Twee Ivoorkust beelden
Startprijs 500 EUR
Bronzen figuur, Dame met hoed 5013
Bronzen figuur, Dame met hoed
Startprijs 140 EUR
Verkocht
Bronzen ijsbeer naar F. Pompon 5014
Bronzen ijsbeer naar F. Pompon

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
Ossip Zadkine beeld 5015
Ossip Zadkine beeld

Resultaat:

8.500 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Pierrot 5016
Bronzen figuur, Pierrot

Resultaat:

850 EUR

Antiek Frans bronzen beeld, H 44 cm. 5017
Antiek Frans bronzen beeld, H 44 cm.
Startprijs 400 EUR
Antiek bronzen beeld, H 23 cm. 5018
Antiek bronzen beeld, H 23 cm.
Startprijs 150 EUR
Massief bronzen neushoorn 5019
Massief bronzen neushoorn
Startprijs 900 EUR
Verkocht
Antiek bronzen beeld, Dame met vogel 5020
Antiek bronzen beeld, Dame met vogel

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Bronzen olifant in Art Deco-stijl 5021
Bronzen olifant in Art Deco-stijl

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Twee antieke Franse beelden 5022
Twee antieke Franse beelden

Resultaat:

130 EUR

Egyptische bronzen kat, H 45 cm. 5023
Egyptische bronzen kat, H 45 cm.
Startprijs 180 EUR