Chinees porseleinen bloempot met landschap/floraal/kostbaarheden decor. Afmeting: H 17 x Ø 23 cm. In goede staat.
Zeer grote kubistische bronzen sculptuur. Gesigneerd Alexander Archipenko. Naar Hi Penko. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.
Jaap van Kregten. Twents landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
De Rooy. Tweede helft 20e eeuw. Havengezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Chinese celadon porseleinen orenvaas met bodemmerk. Afmeting: H 11,6 cm. In goede staat.
Grote Indiase bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Groot bronzen figuur. Paard met jockey. Geen signatuur gevonden. Afmeting: 66 x 71 x 15 cm. In goede staat.
Zes delen antiek porselein. Divers. 19e Eeuw. Bestaande uit: Eén octagonaal kopje met geisha's, goed. En vier schotels, divers, drie met randschade. Bodemmerken. Afmeting: 11,5 - 13,5 cm. In redelijk/...
Twee Chinees porseleinen Familie Rose cups met figuren/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal in bloemvorm met blauw/grijs craquelé glazuur. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
Moderne, grote Hollandse glazen pijpvaas van Floris Meydam. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
17 Stuks Copier Leerdam borrel glazen in twee maten. Holland. Circa 1960. Afmeting: 5 - 6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met gedetailleerde rode draken + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 6,5 x Ø 13,8 cm. In goede staat.
Zes delen divers glaswerk. Onder andere Murano. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 20 - 36 cm. In goede staat.
Drie grote antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijger decor. Met bodemmerk. Afmeting: 37 - 45 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte dekselpot met zotjes in landschap decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Grote antieke historisme majolica bloempot met floraal/leeuwenkoppen decor. Genummerd. Bodemrand beschadigd. Afmeting: H 29 x Ø 40 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Duitse terracotta theepot. Zes-kantig met Chinees decor + foo-hond. Schiller & Gerbing. Circa 1840. Chip tuit. Afmeting: 18 x 16 x 9,5 cm. In redelijk/goede staat.
Kapitale Delftse polychrome dekselvaas met floraal/tropische vogels decor. Bodemmerk + letters. Circa 1930 - 1950. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Mei Ping vaas met geel glazuur en groene draak. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 37,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met kraanvogel/herten decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schenkkan met floraal decor. Eén chip. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence schotel met floraal decor en okergele omranding. Afmeting: Ø 29,5 cm. In goede staat.
Lot antieke polychrome tegels met bloemvaas decor. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.