Chinees porseleinen celadon schaal in bloemvorm met blauw/grijs craquelé glazuur. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 18e Eeuw of ouder. Vrouw met Kooiker hondje. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse terracotta theepot. Zes-kantig met Chinees decor + foo-hond. Schiller & Gerbing. Circa 1840. Chip tuit. Afmeting: 18 x 16 x 9,5 cm. In redelijk/goede staat.
Kapitale Delftse polychrome dekselvaas met floraal/tropische vogels decor. Bodemmerk + letters. Circa 1930 - 1950. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
Grote antieke staande albasten lamp met messing. Circa 1900. Afmeting: H 156 cm. In goede staat.
Jaap van Kregten. Twents landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
De Rooy. Tweede helft 20e eeuw. Havengezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence schotel met floraal decor en okergele omranding. Afmeting: Ø 29,5 cm. In goede staat.
Lot antieke polychrome tegels met bloemvaas decor. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met gedetailleerde rode draken + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 6,5 x Ø 13,8 cm. In goede staat.
Lot van 35 stuks antieke blauw-witte bloem tegels. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. Minimale beschadiging mogelijk. In goede staat.
Drie grote antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijger decor. Met bodemmerk. Afmeting: 37 - 45 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte dekselpot met zotjes in landschap decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Engels Staffordshire Oakwood servies met floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: theekan, melk/suiker set, ontbijtborden, diepe schalen, grote borden, kop + schotels en schalen. Afmeting:...
Antiek porseleinen Armand Marseille pop. Duitsland. Nr. 351/2.5 K. Met slaap-ogen + baby-lichaam. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Antiek Duits houten kinderspeelgoed paardenkar met echt leder en gietijzeren wielen. Circa 1920. Plus zeven Hollandse elastoline soldaten. Afmeting: 72 x 20 x 21 cm. / 4 - 5 cm. In goede staat.
Vier antieke celluloid poppen. Duitsland, Frankrijk. Circa 1930. Eén gaatje. Afmeting: 38 - 49 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf delen 19e eeuws goudsteen keramiek. Bestaande uit: twee schenkkannen, en drie kastkommen. Afmeting: 12 - 20 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Mei Ping vaas met geel glazuur en groene draak. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 37,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met kraanvogel/herten decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schenkkan met floraal decor. Eén chip. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Franse parelmoer belijmde Vorderzappler in citadel vorm. 19e Eeuw. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
Vijf-delig 18e - 19e eeuws Delfts polychrome kaststel. Gemerkt De Klaauw. Floraal/papegaai decor. Afmeting: H 23 - 34 cm. In goede staat.