Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

18e Eeuwse Chinese dekseldoos Ø 8,5 cm. 7638
18e Eeuwse Chinese dekseldoos Ø 8,5 cm.
Startprijs 400 EUR
H.C. MacLean, Landschap met zonnebloemen 1336
H.C. MacLean, Landschap met zonnebloemen
Startprijs 60 EUR
Verkocht
18e Eeuwse Delftse kat, H 18 cm. 6198
18e Eeuwse Delftse kat, H 18 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Delftse schenkkan, H 20 cm. 6191
18e Eeuwse Delftse schenkkan, H 20 cm.

Resultaat:

170 EUR

Zilveren armband met diamant, olifant 536
Zilveren armband met diamant, olifant
Startprijs 900 EUR
Verkocht
Drie delen antiek Chinees porselein 7631
Drie delen antiek Chinees porselein

Resultaat:

80 EUR

Witgouden armband met diamanten 529
Witgouden armband met diamanten
Startprijs 750 EUR
Chinese oorvaas, H 23 cm. 7624
Chinese oorvaas, H 23 cm.
Startprijs 200 EUR
Houtman, Winters landschap 1329
Houtman, Winters landschap
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Antieke zilveren papegaaienbeugel 41
Antieke zilveren papegaaienbeugel

Resultaat:

150 EUR

Twee zilveren kandelaren 334
Twee zilveren kandelaren
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Zilveren suikerbak met blauw glas 34
Zilveren suikerbak met blauw glas

Resultaat:

80 EUR

Groot Italiaans keramieken paard 6184
Groot Italiaans keramieken paard
Startprijs 150 EUR
Zilveren chocoladekan 327
Zilveren chocoladekan
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Antieke Schwarzwalder koekoeksklok 3599
Antieke Schwarzwalder koekoeksklok

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Zilveren Djokja schaal 320
Zilveren Djokja schaal

Resultaat:

50 EUR

Zilveren dienblad 27
Zilveren dienblad
Startprijs 400 EUR
Lyra pendule 3592
Lyra pendule
Startprijs 1.700 EUR
Ongesigneerd, Spelende poezen 1293
Ongesigneerd, Spelende poezen
Startprijs 350 EUR
Kees Andrea, Liggend vrouwelijk naakt 1286
Kees Andrea, Liggend vrouwelijk naakt
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Onduidelijk, Damesportret 1279
Onduidelijk, Damesportret

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Kleine revolver, L 11 cm. 2751
Kleine revolver, L 11 cm.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Enkelloops jachtgeweer, L 122 cm. 2744
Enkelloops jachtgeweer, L 122 cm.

Resultaat:

250 EUR

Belgisch parade sabel, 1910 2737
Belgisch parade sabel, 1910
Startprijs 250 EUR