Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee Chinese schotels Ø 17 cm.
Resultaat: 70 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met floraal/insecten decor. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.

Lot sieraden (4x)
Resultaat: 70 EUR

Lot zilveren sieraden, 835/000, met een horloge, armband en een kinderring met bloedkoraal en een collier met cilindervormige schakels met gevlochten decor. 45 cm. Totaal ca 87 gram. In goede staat

Indonesische salontafel
Resultaat: 70 EUR

Indonesische houtgestoken opengewerkte salontafel met lotusbloemen, kikkers, vissen, floraal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 52 x 123 x 55 cm. In goede staat.

Antieke Franse spiegel, H 124 x B 75 cm.
Resultaat: 70 EUR

Antieke Franse eikenhouten spiegel met volle Korinthische zuilen + opzet. Circa 1880. Afmeting: H 124 x B 75 cm. In goede staat.

Oud Perzisch kleed, 156 x 110 cm.
Resultaat: 70 EUR

Oud Perzisch kleed. Floraal. Hoofdkleur rood. Afmeting: 156 x 110 cm. In goede staat.

Twee Chinese kop en schotels
Resultaat: 70 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met jager voorstellingen. Drie delen chips. Eén schotel gelijmd. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: 5 x Ø 13 cm. In redelijke staat.

Lot antiek Chinees porselein (8x)
Resultaat: 70 EUR

Acht delen divers antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Twee kommen, floraal/vogel decor, goed. Imari vaas, scherf. Lampenvoet met brons, goed. Capucijne dekseldoos, chip. Imari schotel, gelijmd, E...

Zes delen antiek Chinees porselein
Resultaat: 70 EUR

Zes delen antiek Chinees porselein. Divers. 18e - 19e Eeuw. (1) Melkkan, beschadigd. (2) Familie Rose kom, haarlijn. (3) Dopper kom, Foo-honden, 18e eeuw, chips. (4) Klapmutskom met feniks decor, circ...

Zilveren lodereindoos
Resultaat: 80 EUR

Zilveren lodereindoosje, 833/000, rond model met ribbewerking en hartvormig schild met gravure. ø 3x5cm. Rondom gedeukt. ca 23 bram. In redelijke staat.

Perzische weegschaal
Resultaat: 80 EUR

Oude/antieke Perzische weegschaal van ijzer en messing. Met diverse gewichten. In houten foedraal. Afmeting: 5 x 22 x 13 cm. In goede staat.

Lot divers (7x)
Resultaat: 80 EUR

Lot divers. Bestaande uit: Twee antieke briefweegschalen + vijf messing zandlopers. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 18 cm. In goede staat.

Kleine kolompendule (Josephientje), 1920
Resultaat: 80 EUR

Kleine kolompendule (Josephientje). Notenhout. Circa 1920. Stil uurwerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse borden Ø 25 - 26 cm.
Resultaat: 80 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden met floraal decor. Eén bodemmerk. Beschadigd. Afmeting: Ø 25 - 26 cm. In redelijke staat.

Twee majolica bloempotten, 1910
Resultaat: 80 EUR

Twee majolica bloempotten in Jugendstil-stijl. 20e Eeuw. (1) Queen Anne pot, W.F. Needham. (2) Alleen genummerd. Afmeting: Ø 22 - 26 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos van natuursteen Ø 18 cm.
Resultaat: 80 EUR

Chinese natuurstenen dekseldoos met draken decor. Afmeting: H 12 x Ø 18 cm. In goede staat.

Zilveren miniatuur zonnewijzer
Resultaat: 80 EUR

Antieke 19e eeuwse 835/000 zilveren twee-delige miniatuur zonnewijzer. Alkmaar, jl.:N:1923. Afmeting: 13 cm. Gewicht ca 42 gram. In goede staat.

Zilveren broche, Hulsblad met bloedkoraal
Resultaat: 80 EUR

Zilveren broche, 833/00, in de vorm van een hulstblad met bloedkoraal. 5 cm. MT.: D.P.M.Gaillard, Schoonhoven, 1907-1936. ca 4,5 gram. In goede staat

4 Paar oorringen met zirconia
Resultaat: 80 EUR

Vier paar zilveren oorringen, 925/000. Paar zilveren en een paar zilver vergulde oorringen met een dubbele ring bezet met zirconia's, ø 28 mm, Een paar ovale oorringen met krulbewerking, bezet met zir...

H. ten Bos, Twee reeën
Resultaat: 80 EUR

H. ten Bos. Hengelo. 1921 - 1995. Twee reeën. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Twee antieke opaline lampen, 1900
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke opaline glazen olielampen. Circa 1900. Afmeting: H 45 - 65 cm. In goede staat.

Kleine haardplaat + 2 wafelijzers
Resultaat: 80 EUR

Kleine 17e eeuwse haardplaat + twee wafelijzers. Afmeting: 58 - 80 cm. In goede staat.

Karaffenset + presenteerblad
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke ruitkristallen stopkaraffen op een Louis Seize-stijl metalen presenteerblad met spiegel. Afmeting: 34 cm. / 8 x 32 x 26 cm. In goede staat.

Staande klok
Resultaat: 80 EUR

Antieke Duitse staande klok met messing wijzerplaat, gewichten en slingers. Circa 1925. Halfuur-slag op vier gongstaven. Afmeting: H 205 cm. In goede staat.

2x Art Deco glaswerk
Resultaat: 80 EUR

Twee delen Art Deco glaswerk. Holland. (1) Anna Groen schaal, Leerdam, circa 1930. (2) Menage-set, zout, peper, mosterd + zwart tablet (Leerdam?). Afmeting: 10 - 22 cm. In goede staat.