Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

3x Divers 1132
3x Divers
Startprijs 20 EUR
Vier antieke schotels 6220
Vier antieke schotels
Startprijs 20 EUR
Indonesisch houten figuur 5106
Indonesisch houten figuur
Startprijs 25 EUR
Rozenburg vaas, H 13 cm. 6124
Rozenburg vaas, H 13 cm.
Startprijs 25 EUR
Lot porselein, divers 6230
Lot porselein, divers
Startprijs 25 EUR
Willy B., Vaas met bloemen 1209
Willy B., Vaas met bloemen
Startprijs 30 EUR
Willy Kroes, Vaas met chrysanten 1239
Willy Kroes, Vaas met chrysanten
Startprijs 30 EUR
De Rooy, Havengezicht Amsterdam 1268
De Rooy, Havengezicht Amsterdam
Startprijs 30 EUR
J.J.M. Dohmen, Abstract 1413
J.J.M. Dohmen, Abstract
Startprijs 30 EUR
Opaline petroleumlamp, H 46 2196
Opaline petroleumlamp, H 46
Startprijs 30 EUR
Twee messing dekselvazen, 1900 2276
Twee messing dekselvazen, 1900
Startprijs 30 EUR
Tafellamp met figuur, H 35 cm. 2284
Tafellamp met figuur, H 35 cm.
Startprijs 30 EUR
Porseleinen tafellamp, H 61 cm. 2324
Porseleinen tafellamp, H 61 cm.
Startprijs 30 EUR
Lot divers porselein (4x) 6207
Lot divers porselein (4x)
Startprijs 30 EUR
Lot porselein (divers) 6223
Lot porselein (divers)
Startprijs 30 EUR
Theo Kuipers, Expressionistisch 1379
Theo Kuipers, Expressionistisch
Startprijs 35 EUR
Ongesigneerd, Bosgezicht 1380
Ongesigneerd, Bosgezicht
Startprijs 35 EUR
Lot draadglas (5x) 5541
Lot draadglas (5x)
Startprijs 35 EUR
Zilveren tafelnummers 213
Zilveren tafelnummers
Startprijs 40 EUR
Drie delen zilveren bestek 304
Drie delen zilveren bestek
Startprijs 40 EUR
Stel zuurvorken 307
Stel zuurvorken
Startprijs 40 EUR
Zilveren handspiegel 317
Zilveren handspiegel
Startprijs 40 EUR
Zilveren broche met agaat 596
Zilveren broche met agaat
Startprijs 40 EUR
Citizen automaat 836
Citizen automaat
Startprijs 40 EUR