Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-  

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
1746 Resultaten
Kavel: 2231

Palissander dekseldoos

Resultaat: 30 EUR

19e Eeuwse palissanderhouten dekseldoos met messing inleg. Afmeting: 5,5 x 27 x 18 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 5111

Afrikaans snijwerk

Resultaat: 30 EUR

Afrikaans houtsnijwerk uit één stuk. Man met trommel. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.


Kavel: 6229

2x Porseleinen honden

Resultaat: 30 EUR

Twee antieke Engelse keramieken bulldogs. Circa 1920. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.


Kavel: 6237

Antiek tête à tête theeservies

Resultaat: 30 EUR

Zes-delig antiek porseleinen tête à tête theeservies. Weense stijl. Vermoedelijk Thüringen. Alléén genummerd. Afmeting: 14 x 40 x 13 cm. In goede staat.


Kavel: 7498

Chinese rituele wijnhouder

Resultaat: 30 EUR

Chinees porseleinen rituele wijnhouder met blauw glazuur + draak. Met bodemmerk. Afmeting: 10 x 15 x 6,5 cm. In goede staat.


Kavel: 1398

Onduidelijk gesigneerd, Landschap met molen, rivier en boot

Resultaat: 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Landschap met molen, rivier en boot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.


Kavel: 2323

Lot koperwerk (6x)

Resultaat: 25 EUR

Lot antiek koperwerk. Divers. Onder andere; deurkloppers, kolentang, beker + gereedschap. Circa 1900. Afmeting: 6 - 26 cm. In goede staat.


Kavel: 2325

Twee aardewerken lampen

Resultaat: 25 EUR

Twee lampen. Divers. Tweede helft 20e eeuw. Wedgwood + porselein, floraal. Afmeting: H 28 - 37 cm. In goede staat.


Kavel: 2333

3x Antiek Duits keramiek

Resultaat: 25 EUR

Drie delen antiek Duits keramiek met vernikkeld messing. Circa 1910 - 1920. Bestaande uit: hengselschaal, een tablet en een koektrommel. Afmeting: 24 - 48 cm. In goede staat.


Kavel: 5056

Afrikaans borstbeeld

Resultaat: 25 EUR

Zwaar, houtgestoken Afrikaans borstbeeld. Halfnaakte dame. 20e Eeuw. Afmeting: H 64 cm. In goede staat.


Kavel: 5535

Vier delen glaswerk

Resultaat: 25 EUR

Vier delen divers glaswerk. Onder andere; Leerdam spijkervaas, Murano et cetera, Ongemerkt. Afmeting: 10 - 23 cm. In goede staat.


Kavel: 5536

Vier glazen Murano figuren

Resultaat: 25 EUR

Vier glazen Murano dieren. Vissen + vogel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 36 cm. In goede staat.


Kavel: 6214

Antiek porseleinen tablet

Resultaat: 25 EUR

Groot antiek porseleinen tablet met Napoleon voorstelling. Circa 1920. Verso Karlsbad Czechoslovakia. Afmeting: 50 x 28 cm. In goede staat.


Kavel: 6232

Twee delen Duits aardewerk

Resultaat: 25 EUR

Twee delen Duits aardewerk. 20e Eeuw. Bestaande uit; blauwe Rosenthal-Studio Line schaal en een onduidelijk gesigneerde oorvaas. Afmeting: 15 - 20 cm. In goede staat.


Kavel: 7174

Chinese nap

Resultaat: 25 EUR

Chinees porseleinen nap met fruitboom/vogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: 2,5 x 10 x 8 cm. In goede staat.


Kavel: 5537

Vijf glazen zwanen figuren

Resultaat: 20 EUR

Vijf glazen zwanen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere Murano. Afmeting: H 13 - 14 cm. In goede staat.


Kavel: 5538

Drie delen antiek glaswerk

Resultaat: 20 EUR

Drie delen antiek glaswerk. Jugendstil/Art Deco. Circa 1910 - 1930. Twee Jugendstil vazen. Eén Art Deco vaas. Afmeting: H 10 - 32 cm. In goede staat.


Kavel: 6217

Twee Engelse kastkommen Ø 18,5 cm.

Resultaat: 20 EUR

Twee 19e eeuwse Engelse handbeschilderde keramieken kastkommen met floraal decor. Haarlijnen. Afmeting: H 10,5 x Ø 18,5 cm. In goede staat.