Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-  

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
1746 Resultaten
Verkocht
Grote Chinese drakenpot Ø 32 cm.
7176
Grote Chinese drakenpot Ø 32 cm.

Resultaat:

15.000 EUR

Verkocht
Grote Chinese schotel Ø 46 cm.
7468
Grote Chinese schotel Ø 46 cm.

Resultaat:

12.000 EUR

Verkocht
Ottomaans zilveren kromzwaard
2701
Ottomaans zilveren kromzwaard

Resultaat:

7.500 EUR

Verkocht
Vier oude Chinese muntstukken
7508
Vier oude Chinese muntstukken

Resultaat:

7.500 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Mannelijk naakt
5000
Bronzen figuur, Mannelijk naakt

Resultaat:

4.500 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Kang Xi gemberpot Ø 16 cm.
7013
18e Eeuwse Kang Xi gemberpot Ø 16 cm.

Resultaat:

4.500 EUR

Verkocht
Grote Chinese vaas, H 44 cm.
7112
Grote Chinese vaas, H 44 cm.

Resultaat:

3.750 EUR

Verkocht
Chinese wandvaas, H 19,8 cm.
7206
Chinese wandvaas, H 19,8 cm.

Resultaat:

3.500 EUR

Verkocht
Bijzondere uil-klok
33
Bijzondere uil-klok

Resultaat:

3.250 EUR

Verkocht
Zeldzaam Amsterdams staand horloge
3643
Zeldzaam Amsterdams staand horloge

Resultaat:

3.000 EUR

Verkocht
Stel kandelaren met putti
2146
Stel kandelaren met putti

Resultaat:

2.750 EUR

Verkocht
Chinese pijvaas met draak, H 28 cm.
7038
Chinese pijvaas met draak, H 28 cm.

Resultaat:

2.750 EUR

Verkocht
Chinese drakenschaal Ø 19,2 cm.
7462
Chinese drakenschaal Ø 19,2 cm.

Resultaat:

2.750 EUR

Verkocht
Set Engelse percussie pistolen, L 41 cm.
2704
Set Engelse percussie pistolen, L 41 cm.

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Bronzen sculptuur, Alexander Archipenko
5070
Bronzen sculptuur, Alexander Archipenko

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Drie grote Chinese vazen, H 57 - 59 cm.
7169
Drie grote Chinese vazen, H 57 - 59 cm.

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Drie Chinese celadon vazen, H 14 - 15 cm.
7615
Drie Chinese celadon vazen, H 14 - 15 cm.

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Wijnberg, Meisjes portret
1027
Wijnberg, Meisjes portret

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Lot 18e eeuws Chinees porselein
7004
Lot 18e eeuws Chinees porselein

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
17e - 18e Eeuwse Kang Xi dekselvaas, H 17 cm.
7007
17e - 18e Eeuwse Kang Xi dekselvaas, H 17 cm.

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Chinese rood-glazuur vaas, H 26,5 cm.
7077
Chinese rood-glazuur vaas, H 26,5 cm.

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Twee Familie Rose kopjes Ø 8,7 cm.
7100
Twee Familie Rose kopjes Ø 8,7 cm.

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Chinese trekpot
7265
Chinese trekpot

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Chinese waterpot Ø 22 cm.
7596
Chinese waterpot Ø 22 cm.

Resultaat:

2.250 EUR