52. Aprilveiling 2022

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

Grote Chinese drakenpot Ø 32 cm. 7176
Grote Chinese drakenpot Ø 32 cm.

15.000 EUR

Grote Chinese schotel Ø 46 cm. 7468
Grote Chinese schotel Ø 46 cm.

12.000 EUR

Ottomaans zilveren kromzwaard 2701
Ottomaans zilveren kromzwaard

7.500 EUR

Vier oude Chinese muntstukken 7508
Vier oude Chinese muntstukken

7.500 EUR

Bronzen figuur, Mannelijk naakt 5000
Bronzen figuur, Mannelijk naakt

4.500 EUR

18e Eeuwse Kang Xi gemberpot Ø 16 cm. 7013
18e Eeuwse Kang Xi gemberpot Ø 16 cm.

4.500 EUR

Grote Chinese vaas, H 44 cm. 7112
Grote Chinese vaas, H 44 cm.

3.750 EUR

Chinese wandvaas, H 19,8 cm. 7206
Chinese wandvaas, H 19,8 cm.

3.500 EUR

Bijzondere uil-klok 33
Bijzondere uil-klok

3.250 EUR

Zeldzaam Amsterdams staand horloge 3643
Zeldzaam Amsterdams staand horloge

3.000 EUR

Stel kandelaren met putti 2146
Stel kandelaren met putti

2.750 EUR

Chinese pijvaas met draak, H 28 cm. 7038
Chinese pijvaas met draak, H 28 cm.

2.750 EUR

Chinese drakenschaal Ø 19,2 cm. 7462
Chinese drakenschaal Ø 19,2 cm.

2.750 EUR

Set Engelse percussie pistolen, L 41 cm. 2704
Set Engelse percussie pistolen, L 41 cm.

2.500 EUR

Bronzen sculptuur, Alexander Archipenko 5070
Bronzen sculptuur, Alexander Archipenko

2.500 EUR

Drie grote Chinese vazen, H 57 - 59 cm. 7169
Drie grote Chinese vazen, H 57 - 59 cm.

2.500 EUR

Drie Chinese celadon vazen, H 14 - 15 cm. 7615
Drie Chinese celadon vazen, H 14 - 15 cm.

2.500 EUR

Wijnberg, Meisjes portret 1027
Wijnberg, Meisjes portret

2.250 EUR

Lot 18e eeuws Chinees porselein 7004
Lot 18e eeuws Chinees porselein

2.250 EUR

17e - 18e Eeuwse Kang Xi dekselvaas, H 17 cm. 7007
17e - 18e Eeuwse Kang Xi dekselvaas, H 17 cm.

2.250 EUR

Chinese rood-glazuur vaas, H 26,5 cm. 7077
Chinese rood-glazuur vaas, H 26,5 cm.

2.250 EUR

Twee Familie Rose kopjes Ø 8,7 cm. 7100
Twee Familie Rose kopjes Ø 8,7 cm.

2.250 EUR

Chinese trekpot 7265
Chinese trekpot

2.250 EUR

Chinese waterpot Ø 22 cm. 7596
Chinese waterpot Ø 22 cm.

2.250 EUR

Twee antieke Chinese chicken schotels Ø 12,6 cm. 7045
Twee antieke Chinese chicken schotels Ø 12,6 cm.

2.200 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Kang Xi vazen, H 16,2 cm. 7006
Twee 17e - 18e eeuwse Kang Xi vazen, H 16,2 cm.

2.000 EUR

Twee grote 18e eeuwse Imari dekselpotten 7033
Twee grote 18e eeuwse Imari dekselpotten

2.000 EUR

Chinese kom Ø 17 cm. 7152
Chinese kom Ø 17 cm.

2.000 EUR

Chinese Sang de Boeuf vaas, H 40 cm. 7401
Chinese Sang de Boeuf vaas, H 40 cm.

2.000 EUR

Chinese pelgrimfles, H 29 cm. 7595
Chinese pelgrimfles, H 29 cm.

2.000 EUR

Kapitale Charles Dix pendule, 1820-1830 3655
Kapitale Charles Dix pendule, 1820-1830

1.800 EUR

Antieke Chinese Familie Verte vaas, H 63 cm. 7043
Antieke Chinese Familie Verte vaas, H 63 cm.

1.800 EUR

Antiek A'dams staand horloge, H 250 cm. 3501
Antiek A'dams staand horloge, H 250 cm.

1.700 EUR

Duitse Flöten Uhr, 1840 3502
Duitse Flöten Uhr, 1840

1.700 EUR

Friese staartklok, 1800 3522
Friese staartklok, 1800

1.700 EUR

Twee delen antiek Kakiemon porselein 7061
Twee delen antiek Kakiemon porselein

1.700 EUR

Twee Chinese celadon vazen, H 20 - 25 cm. 7396
Twee Chinese celadon vazen, H 20 - 25 cm.

1.700 EUR

Bronzen figuur, Paard met jockey 5084
Bronzen figuur, Paard met jockey

1.650 EUR

Gouden ring met smaragd en diamant 516
Gouden ring met smaragd en diamant

1.600 EUR

Antieke Weense pendule, 1800 3508
Antieke Weense pendule, 1800

1.600 EUR

17e - 18e Eeuwse Kang Xi vaas, H 15,5 cm. 7002
17e - 18e Eeuwse Kang Xi vaas, H 15,5 cm.

1.600 EUR

Twee 17e - 18e  eeuwse Chinese Kang Xi theebussen 7003
Twee 17e - 18e eeuwse Chinese Kang Xi theebussen

1.600 EUR

Grote Chinese vaas, Ø 34 cm. 7023
Grote Chinese vaas, Ø 34 cm.

1.600 EUR

Chinees Familie Rose bord Ø 21,7 cm. 7049
Chinees Familie Rose bord Ø 21,7 cm.

1.600 EUR

Chinese bloempot Ø 22 cm. 7090
Chinese bloempot Ø 22 cm.

1.600 EUR

Chinese celadon lampenvoet, H 45 cm. 7511
Chinese celadon lampenvoet, H 45 cm.

1.600 EUR

Grote Chinese rolvaas, H 48 cm. 7626
Grote Chinese rolvaas, H 48 cm.

1.600 EUR

Eiken vitrine 4231
Eiken vitrine

1.550 EUR

Gouden creolen met diamant 513
Gouden creolen met diamant

1.500 EUR

Bronzen beeld, IJsberen 5012
Bronzen beeld, IJsberen

1.500 EUR

Chinese vaas + sokkel, H 36 cm. 7094
Chinese vaas + sokkel, H 36 cm.

1.500 EUR

Antieke kalender klok, 1880 2142
Antieke kalender klok, 1880

1.400 EUR

Antiek gesigneerd Japans Katana zwaard, L 119 cm. 2700
Antiek gesigneerd Japans Katana zwaard, L 119 cm.

1.400 EUR

Zuid-Duitse Louis Seize secretaire, 1780 4112
Zuid-Duitse Louis Seize secretaire, 1780

1.400 EUR

Stel Chinese vazen, H 45 cm. 7005
Stel Chinese vazen, H 45 cm.

1.400 EUR

Houten cassette met zilveren bestek 40
Houten cassette met zilveren bestek

1.300 EUR

Chinese cup op voet Ø 15 cm. 7390
Chinese cup op voet Ø 15 cm.

1.300 EUR

Drie delen divers 7451
Drie delen divers

1.300 EUR

Twee delen Chinees porselein, H 19 - 21 cm. 7685
Twee delen Chinees porselein, H 19 - 21 cm.

1.300 EUR

Chinese bronzen vaas, H 38 cm. 7016
Chinese bronzen vaas, H 38 cm.

1.250 EUR

Witgouden Omega horloge met diamant 526
Witgouden Omega horloge met diamant

1.200 EUR

twee kandelaars 2002
twee kandelaars

1.200 EUR

Vuurvergulde pendule 3529
Vuurvergulde pendule

1.200 EUR

Hollandse porseleinkast 4219
Hollandse porseleinkast

1.200 EUR

17e - 18e Eeuwse Kang Xi dekselvaas, H 17,5 cm. 7008
17e - 18e Eeuwse Kang Xi dekselvaas, H 17,5 cm.

1.200 EUR

17e - 18e Eeuwse Kang Xi dekselvaas, H 19 cm. 7009
17e - 18e Eeuwse Kang Xi dekselvaas, H 19 cm.

1.200 EUR

Chinese vaas, H 30,5 cm. 7095
Chinese vaas, H 30,5 cm.

1.200 EUR

Chinese Yixing trekpot 7105
Chinese Yixing trekpot

1.200 EUR

Lot Chinese munten + wijnkan 7286
Lot Chinese munten + wijnkan

1.200 EUR

Chinese maan/pelgrim vaas, H 28 cm. 7538
Chinese maan/pelgrim vaas, H 28 cm.

1.200 EUR

Chinese schotel Ø 36,5 cm. 7616
Chinese schotel Ø 36,5 cm.

1.200 EUR

Kapitale gouden ring met amethist en diamant 512
Kapitale gouden ring met amethist en diamant

1.100 EUR

Twee antieke Perzische tegels in lijst 2013
Twee antieke Perzische tegels in lijst

1.100 EUR

17e Eeuwse Duitse geldkist 2173
17e Eeuwse Duitse geldkist

1.100 EUR

16e Eeuwse pareerdolk met bloedgleuf, L 38 cm. 2702
16e Eeuwse pareerdolk met bloedgleuf, L 38 cm.

1.100 EUR

Antieke Army-percussie Center Hammer .44 revolver, L 39 cm. 2715
Antieke Army-percussie Center Hammer .44 revolver, L 39 cm.

1.100 EUR

Twee antieke Chinese borden Ø 19,5 - 23,8 cm. 7165
Twee antieke Chinese borden Ø 19,5 - 23,8 cm.

1.100 EUR

Chinese vaas, H 27 cm. 7362
Chinese vaas, H 27 cm.

1.100 EUR

Chinese bloempot Ø 23 cm. 7413
Chinese bloempot Ø 23 cm.

1.100 EUR

Jan van Heel, Vaas met bloemen 1092
Jan van Heel, Vaas met bloemen

1.060 EUR

Zilveren dekseldoos 7
Zilveren dekseldoos

1.000 EUR

W.G. Hofker, Indonesisch landschap met paarden 1000
W.G. Hofker, Indonesisch landschap met paarden

1.000 EUR

18e Eeuwse Franse reiswekker 3503
18e Eeuwse Franse reiswekker

1.000 EUR

Antieke Franse vuurtoren pendule, 1900 3515
Antieke Franse vuurtoren pendule, 1900

1.000 EUR

Grote teakhouten V.O.C. kist 4015
Grote teakhouten V.O.C. kist

1.000 EUR

18e Eeuws kabinet (2-delig) 4052
18e Eeuws kabinet (2-delig)

1.000 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinese kom Ø 15,5 cm. 7015
17e - 18e Eeuwse Chinese kom Ø 15,5 cm.

1.000 EUR

Chinese gele vaas, H 45 cm. 7144
Chinese gele vaas, H 45 cm.

1.000 EUR

Grote Chinese vaas, H 60,5 cm. 7320
Grote Chinese vaas, H 60,5 cm.

1.000 EUR

Chinese censer Ø 14 cm. 7516
Chinese censer Ø 14 cm.

1.000 EUR

Antiek Perzisch Heriz kleed, 174 x 149 cm. 4504
Antiek Perzisch Heriz kleed, 174 x 149 cm.

950 EUR

Antiek bronzen figuur, Dame op ezel 5087
Antiek bronzen figuur, Dame op ezel

950 EUR

17e- 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 38 cm. 7039
17e- 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 38 cm.

950 EUR

18e Eeuwse Chinese Yongzheng kop, schotel en deksel 7082
18e Eeuwse Chinese Yongzheng kop, schotel en deksel

950 EUR

18e Eeuwse Chinese vaas, H 18 cm. 7087
18e Eeuwse Chinese vaas, H 18 cm.

950 EUR

Chinese Sung vaas, H 31 cm. 7120
Chinese Sung vaas, H 31 cm.

950 EUR