Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Franse Tournant klok (replica) 3524
Franse Tournant klok (replica)
Startprijs 1.000 EUR
Antieke Franse pendule met barometer, 1850 3523
Antieke Franse pendule met barometer, 1850
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Friese staartklok, 1800 3522
Friese staartklok, 1800

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Antieke Franse glaspendule 3521
Antieke Franse glaspendule

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Engelse staande klok 3520
Engelse staande klok

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Franse tafelklok J. Vieillard & Co. 3519
Franse tafelklok J. Vieillard & Co.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Franse parelmoer Vorderzappler, H 10 cm. 3518
Franse parelmoer Vorderzappler, H 10 cm.

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Franse parelmoer Vorderzappler, H 12 cm. 3517
Franse parelmoer Vorderzappler, H 12 cm.

Resultaat:

400 EUR

Antieke kalenderklok, H 14 cm. 3516
Antieke kalenderklok, H 14 cm.
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Antieke Franse vuurtoren pendule, 1900 3515
Antieke Franse vuurtoren pendule, 1900

Resultaat:

1.000 EUR

Antieke tafelklok, 1820 3514
Antieke tafelklok, 1820
Startprijs 700 EUR
Verkocht
Christiaan Huygens A'damse staartklok 3513
Christiaan Huygens A'damse staartklok

Resultaat:

500 EUR

Franse pendule met extra maandaanduiding 3512
Franse pendule met extra maandaanduiding
Startprijs 1.900 EUR
Antieke Franse Tournant klok, 1900 3511
Antieke Franse Tournant klok, 1900
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Franse Charles Dix pendule, 1830 3510
Franse Charles Dix pendule, 1830

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Franse pendule, 1860 3509
Franse pendule, 1860

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Antieke Weense pendule, 1800 3508
Antieke Weense pendule, 1800

Resultaat:

1.600 EUR

Antieke Franse tandheugelklok, 1920 3507
Antieke Franse tandheugelklok, 1920
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Antieke Franse tandheugelklok, 1880 3506
Antieke Franse tandheugelklok, 1880

Resultaat:

450 EUR

18e Eeuwse A'damse wandklok 3505
18e Eeuwse A'damse wandklok
Startprijs 2.500 EUR
Verkocht
18e Eeuwse Engelse staande klok met chinoiserie, H 220 cm. 3504
18e Eeuwse Engelse staande klok met chinoiserie, H 220 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Franse reiswekker 3503
18e Eeuwse Franse reiswekker

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Duitse Flöten Uhr, 1840 3502
Duitse Flöten Uhr, 1840

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Antiek A'dams staand horloge, H 250 cm. 3501
Antiek A'dams staand horloge, H 250 cm.

Resultaat:

1.700 EUR