Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Porseleinen pop
Resultaat: 550 EUR

19e Eeuwse porseleinen pop met lederen lichaam, glazen ogen, oorbellen, echt haar en lederen laarzen. Ongemerkt. Afmeting: 42 cm. het hoofd heeft een barst met haarlijn In redelijke staat.

6x Treinlocs, divers
Resultaat: 400 EUR

Lot van zes treinlocs HO spoor. 1x Liliput L 131999 stoomloc NS 3505. 1x Liliput L105222 stoomloc BR 52 Reko ketel. 1x Liliput L 112461 diesel loc. 1x Rivorossi HR2251 NS loc 1312 (doos). 1x Holland R...

5x Märklin locs HO spoor
Resultaat: 160 EUR

Lot van vijf Märklin locs HO spoor. Onder andere; 1x Loc 3098 in originele doos, DB 38.1807. 1x Loc 3105 OB 674.498 in originele doos. 1x Loc 3191 DB 23.105 in originele doos. 1x loc nummer DB 78355. ...

Groot lot wagons etc.
Resultaat: 160 EUR

Groot lot wagons etc. Meer dan 60 stuks. Divers. Onder andere; Märklin, Fleischmann, Liliput. Sommigen nog met originele verpakkingsdoos.

Lot antieke poppen (11x )
Resultaat: 150 EUR

Elf oude en antieke poppen. 10x Schildpad poppen met kleding. Afmeting: 11 - 40 cm. In goede staat.

Oude Duitse Käthe Kruse pop
Resultaat: 130 EUR

Prachtige oude Duitse Käthe Kruse pop met winterkleding aan. 20e Eeuw. Afmeting: 47 cm. In zeer goede staat.

Acht delen oud/antiek speelgoed
Resultaat: 130 EUR

Acht delen oud/antiek Duits speelgoed. 20e Eeuw. Onder andere; houten poppen, porselein, twee teddy's en een papier maché pop. Afmeting: 20 - 52 cm. In goede staat.

Lot Fleischman (trein)speelgoed
Resultaat: 110 EUR

Lot Fleischmann treinspeelgoed. 4x Trein + 3x Temsi Meccano. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 - 50 cm. In goede staat.

Märklin keuken
Resultaat: 100 EUR

Duitse gelimiteerde blikken Märklin speelgoed poppenkeuken met accessoires uit 1997. Met certificaat. Afmeting: 19,5 x 42 x 18,5 cm. In zeer goede staat.

Zes antieke Duitse poppen
Resultaat: 100 EUR

Zes antieke Duitse papier maché poppen met kleren. Divers. Circa 1930. Afmeting: 45 - 60 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Duits kinderspeelgoed, 1920
Resultaat: 80 EUR

Antiek Duits houten kinderspeelgoed paardenkar met echt leder en gietijzeren wielen. Circa 1920. Plus zeven Hollandse elastoline soldaten. Afmeting: 72 x 20 x 21 cm. / 4 - 5 cm. In goede staat.

Zeven antieke poppen + poppenkleding
Resultaat: 80 EUR

Zeven oude/antieke Duitse poppen + poppenkleding. 20e Eeuw. Divers. Afmeting: 24 - 53 cm. In goede staat.

Lot oude Dinky + Corgi Toys
Resultaat: 70 EUR

Lot diverse oude Dinky + Corgi Toys. Tweede helft 20e eeuw. Bespeeld. Afmeting: 6 - 13 cm. In redelijke staat.

Speelgoed vrachtwagen
Resultaat: 60 EUR

Grote Hollandse houten speelgoed vrachtwagen met opschrift 'Meubel Transport'. Circa 1930. Bespeeld. Afmeting: 20 x 48 x 26 cm. In redelijke staat.

Vier antieke Celluloid poppen, 1930
Resultaat: 60 EUR

Vier antieke celluloid poppen. Duitsland, Frankrijk. Circa 1930. Eén gaatje. Afmeting: 38 - 49 cm. In redelijk/goede staat.

Lot oud speelgoed (10x)
Resultaat: 60 EUR

Lot van 10 stuks oud speelgoed. Duitsland. Bestaande uit; Vier kleine poppen van porselein/papier maché. Drie verzwaarders met porseleinen damesbustes. En een poppenwieg met pop (replica) Simon & Halb...

Lot speelgoedauto's (o.a.: Dinky Toys)
Resultaat: 50 EUR

Lot bespeelde speelgoedauto's. Onder andere; Dinky Toys et cetera. Afmeting: 6 - 20 cm. In redelijke staat.

Antiek kinderspeelgoed, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antiek houten kinderspeelgoed. Bakkerskar. Gemerkt. Circa 1900. Afmeting: 35 x 84 x 28 cm. In goede staat.

Antiek spel tafelcricket, 1930
Resultaat: 35 EUR

Antiek Duits spel. J.W.S. + S Bavaria. Table Croquet. Met Nederlandse beschrijving. Houten speelgoed. Afmeting: 5 x 44 x 20 cm. In goede staat.