Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-  

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
32 Resultaten
Kavel: 3031

6x Treinlocs, divers

Resultaat: 400 EUR

Lot van zes treinlocs HO spoor. 1x Liliput L 131999 stoomloc NS 3505. 1x Liliput L105222 stoomloc BR 52 Reko ketel. 1x Liliput L 112461 diesel loc. 1x Rivorossi HR2251 NS loc 1312 (doos). 1x Holland R...


Kavel: 3030

Lot Fleischman (trein)speelgoed

Resultaat: 110 EUR

Lot Fleischmann treinspeelgoed. 4x Trein + 3x Temsi Meccano. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 - 50 cm. In goede staat.


Kavel: 3015

5x Märklin locs HO spoor

Resultaat: 160 EUR

Lot van vijf Märklin locs HO spoor. Onder andere; 1x Loc 3098 in originele doos, DB 38.1807. 1x Loc 3105 OB 674.498 in originele doos. 1x Loc 3191 DB 23.105 in originele doos. 1x loc nummer DB 78355. ...


Kavel: 3019

Groot lot wagons etc.

Resultaat: 160 EUR

Groot lot wagons etc. Meer dan 60 stuks. Divers. Onder andere; Märklin, Fleischmann, Liliput. Sommigen nog met originele verpakkingsdoos.


Kavel: 3017

Oude Duitse Käthe Kruse pop

Resultaat: 130 EUR

Prachtige oude Duitse Käthe Kruse pop met winterkleding aan. 20e Eeuw. Afmeting: 47 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 3012

Antiek spel tafelcricket, 1930

Resultaat: 35 EUR

Antiek Duits spel. J.W.S. + S Bavaria. Table Croquet. Met Nederlandse beschrijving. Houten speelgoed. Afmeting: 5 x 44 x 20 cm. In goede staat.


Kavel: 3029

Acht delen oud/antiek speelgoed

Resultaat: 130 EUR

Acht delen oud/antiek Duits speelgoed. 20e Eeuw. Onder andere; houten poppen, porselein, twee teddy's en een papier maché pop. Afmeting: 20 - 52 cm. In goede staat.


Kavel: 3022

Zeven antieke poppen + poppenkleding

Resultaat: 80 EUR

Zeven oude/antieke Duitse poppen + poppenkleding. 20e Eeuw. Divers. Afmeting: 24 - 53 cm. In goede staat.


Kavel: 3014

Speelgoed vrachtwagen

Resultaat: 60 EUR

Grote Hollandse houten speelgoed vrachtwagen met opschrift 'Meubel Transport'. Circa 1930. Bespeeld. Afmeting: 20 x 48 x 26 cm. In redelijke staat.


Kavel: 3011

Lot oude Dinky + Corgi Toys

Resultaat: 70 EUR

Lot diverse oude Dinky + Corgi Toys. Tweede helft 20e eeuw. Bespeeld. Afmeting: 6 - 13 cm. In redelijke staat.


Kavel: 3002

Märklin keuken

Resultaat: 100 EUR

Duitse gelimiteerde blikken Märklin speelgoed poppenkeuken met accessoires uit 1997. Met certificaat. Afmeting: 19,5 x 42 x 18,5 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 3028

Zes antieke Duitse poppen

Resultaat: 100 EUR

Zes antieke Duitse papier maché poppen met kleren. Divers. Circa 1930. Afmeting: 45 - 60 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 3027

Lot oud speelgoed (10x)

Resultaat: 60 EUR

Lot van 10 stuks oud speelgoed. Duitsland. Bestaande uit; Vier kleine poppen van porselein/papier maché. Drie verzwaarders met porseleinen damesbustes. En een poppenwieg met pop (replica) Simon & Halb...


Kavel: 3026

Twee antieke speelgoed rammelaars

Startprijs 50 EUR

Twee antieke speelgoed rammelaars. Duitsland. (1) 19e Eeuwse rammelaar pop + geluid. (2) Celluloid rammelaar. Circa 1930. Afmeting: 16 - 32 cm. In goede staat.


Kavel: 3025

Lot houten speelgoed

Startprijs 40 EUR

Groot lot houten speelgoed. Divers. Plus twee spelen. 20e Eeuw. Onder andere: G.D.R. Deels beschilderd. Afmeting: 5- 40 cm. In goede staat.


Kavel: 3024

Antiek kinderspeelgoed, 1900

Resultaat: 50 EUR

Antiek houten kinderspeelgoed. Bakkerskar. Gemerkt. Circa 1900. Afmeting: 35 x 84 x 28 cm. In goede staat.


Kavel: 3023

Lot speelgoedauto's (o.a.: Dinky Toys)

Resultaat: 50 EUR

Lot bespeelde speelgoedauto's. Onder andere; Dinky Toys et cetera. Afmeting: 6 - 20 cm. In redelijke staat.


Kavel: 3021

Lot antieke poppen (7x)

Startprijs 80 EUR

Zeven oude/antieke poppen. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 40 - 50 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 3020

Vier antieke Celluloid poppen, 1930

Resultaat: 60 EUR

Vier antieke celluloid poppen. Duitsland, Frankrijk. Circa 1930. Eén gaatje. Afmeting: 38 - 49 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 3018

Drie porseleinen poppen

Startprijs 100 EUR

Drie porseleinen poppen. Tweede helft 20e eeuw. (1) Pop met speelwerk en bewegingsmechanisme. (2) Googly Nar Symbalier replica. (3) Meisje met Steiff poedel, gemerkt W. Afmeting: 30 - 40 cm. In goede ...


Kavel: 3016

2x Antieke Duitse porseleinen poppen

Startprijs 100 EUR

Twee antieke Duitse porseleinen poppen. Circa 1900 - 1930. (1) Heubach Köppelsdorf lederbalg pop nr. 275 met echt haar en slaapogen. (2) A.M. Marseille baby pop nr. 351 met papier maché lichaam. Afmet...


Kavel: 3013

Antiek Duits kinderspeelgoed, 1920

Resultaat: 80 EUR

Antiek Duits houten kinderspeelgoed paardenkar met echt leder en gietijzeren wielen. Circa 1920. Plus zeven Hollandse elastoline soldaten. Afmeting: 72 x 20 x 21 cm. / 4 - 5 cm. In goede staat.


Kavel: 3010

Lot Duits trein-speelgoed

Startprijs 40 EUR

Lot Duits trein-speelgoed. 20e Eeuw. Onder andere; G.F.N. tenderloc, beschadigd. Twee Fleischmann wagons. Eén seinpaalburg, niet compleet. Afmeting: 17 - 26 cm. In redelijk/matige staat.


Kavel: 3009

Miniatuur linnenkastje

Startprijs 80 EUR

Antiek Jugendstil kinderspeelgoed miniatuur linnenkast met bamboe decor, spiegels + lade. Circa 1900. Afmeting: 57 x 33 x 16 cm. In goede staat.