Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Miniatuur commode
Startprijs 140 EUR

Antieke Hollandse notenhouten barok miniatuur commode met origineel beslag + klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 27 x 32 x 19 cm. In goede staat.

Limoges miniatuur set tafel met stoelen
Startprijs 120 EUR

Miniatuurset met tafel en stoelen zilver plated voorzien van limoge inleg. Set met een tafel, stoelen met leuning en 4 stoelen. Allen stoelen zijn versierd met 2 limoges voorzien van schilderingen van...

Märklin keuken
Resultaat: 100 EUR

Duitse gelimiteerde blikken Märklin speelgoed poppenkeuken met accessoires uit 1997. Met certificaat. Afmeting: 19,5 x 42 x 18,5 cm. In zeer goede staat.

3x Antieke Duitse porseleinen poppen
Startprijs 150 EUR

Drie antieke Duitse porseleinen poppen. Circa 1900 - 1930. (1) A.M. Marseille 3200 meisjespop. (2) Trebor Germany Nr. 22. (3) Schotse jongen met kilt. Afmeting: 26 - 31 cm. In goede staat.

Porseleinen pop
Resultaat: 550 EUR

19e Eeuwse porseleinen pop met lederen lichaam, glazen ogen, oorbellen, echt haar en lederen laarzen. Ongemerkt. Afmeting: 42 cm. het hoofd heeft een barst met haarlijn In redelijke staat.

Lot antieke poppen (11x )
Resultaat: 150 EUR

Elf oude en antieke poppen. 10x Schildpad poppen met kleding. Afmeting: 11 - 40 cm. In goede staat.

Antieke Armand Marseille pop
Startprijs 80 EUR

Antiek porseleinen Armand Marseille pop. Duitsland. Nr. 351/2.5 K. Met slaap-ogen + baby-lichaam. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Antieke Simon Halbig pop
Startprijs 90 EUR

Antiek porseleinen Simon & Halbig pop. Duitsland. Met AHW medaillonteken, Nr. 176. Met slaap-ogen, gelede lichaam + echt-haar-pruik. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Grote antieke Armand Marseille pop
Startprijs 100 EUR

Grote antiek porseleinen Armand Marseille pop. Duitsland. Nr. 990,, A. 13 M. Met vaste ogen + baby-lichaam. Afmeting: 54 cm. In goede staat.

Miniatuur linnenkastje
Startprijs 80 EUR

Antiek Jugendstil kinderspeelgoed miniatuur linnenkast met bamboe decor, spiegels + lade. Circa 1900. Afmeting: 57 x 33 x 16 cm. In goede staat.

Lot Duits trein-speelgoed
Startprijs 40 EUR

Lot Duits trein-speelgoed. 20e Eeuw. Onder andere; G.F.N. tenderloc, beschadigd. Twee Fleischmann wagons. Eén seinpaalburg, niet compleet. Afmeting: 17 - 26 cm. In redelijk/matige staat.

Lot oude Dinky + Corgi Toys
Resultaat: 70 EUR

Lot diverse oude Dinky + Corgi Toys. Tweede helft 20e eeuw. Bespeeld. Afmeting: 6 - 13 cm. In redelijke staat.

Antiek spel tafelcricket, 1930
Resultaat: 35 EUR

Antiek Duits spel. J.W.S. + S Bavaria. Table Croquet. Met Nederlandse beschrijving. Houten speelgoed. Afmeting: 5 x 44 x 20 cm. In goede staat.

Antiek Duits kinderspeelgoed, 1920
Resultaat: 80 EUR

Antiek Duits houten kinderspeelgoed paardenkar met echt leder en gietijzeren wielen. Circa 1920. Plus zeven Hollandse elastoline soldaten. Afmeting: 72 x 20 x 21 cm. / 4 - 5 cm. In goede staat.

Speelgoed vrachtwagen
Resultaat: 60 EUR

Grote Hollandse houten speelgoed vrachtwagen met opschrift 'Meubel Transport'. Circa 1930. Bespeeld. Afmeting: 20 x 48 x 26 cm. In redelijke staat.

5x Märklin locs HO spoor
Resultaat: 160 EUR

Lot van vijf Märklin locs HO spoor. Onder andere; 1x Loc 3098 in originele doos, DB 38.1807. 1x Loc 3105 OB 674.498 in originele doos. 1x Loc 3191 DB 23.105 in originele doos. 1x loc nummer DB 78355. ...

2x Antieke Duitse porseleinen poppen
Startprijs 100 EUR

Twee antieke Duitse porseleinen poppen. Circa 1900 - 1930. (1) Heubach Köppelsdorf lederbalg pop nr. 275 met echt haar en slaapogen. (2) A.M. Marseille baby pop nr. 351 met papier maché lichaam. Afmet...

Oude Duitse Käthe Kruse pop
Resultaat: 130 EUR

Prachtige oude Duitse Käthe Kruse pop met winterkleding aan. 20e Eeuw. Afmeting: 47 cm. In zeer goede staat.

Drie porseleinen poppen
Startprijs 100 EUR

Drie porseleinen poppen. Tweede helft 20e eeuw. (1) Pop met speelwerk en bewegingsmechanisme. (2) Googly Nar Symbalier replica. (3) Meisje met Steiff poedel, gemerkt W. Afmeting: 30 - 40 cm. In goede ...

Groot lot wagons etc.
Resultaat: 160 EUR

Groot lot wagons etc. Meer dan 60 stuks. Divers. Onder andere; Märklin, Fleischmann, Liliput. Sommigen nog met originele verpakkingsdoos.

Vier antieke Celluloid poppen, 1930
Resultaat: 60 EUR

Vier antieke celluloid poppen. Duitsland, Frankrijk. Circa 1930. Eén gaatje. Afmeting: 38 - 49 cm. In redelijk/goede staat.

Lot antieke poppen (7x)
Startprijs 80 EUR

Zeven oude/antieke poppen. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 40 - 50 cm. In redelijk/goede staat.

Zeven antieke poppen + poppenkleding
Resultaat: 80 EUR

Zeven oude/antieke Duitse poppen + poppenkleding. 20e Eeuw. Divers. Afmeting: 24 - 53 cm. In goede staat.

Lot speelgoedauto's (o.a.: Dinky Toys)
Resultaat: 50 EUR

Lot bespeelde speelgoedauto's. Onder andere; Dinky Toys et cetera. Afmeting: 6 - 20 cm. In redelijke staat.