52. Aprilveiling 2022

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

Antiek kinderspeelgoed, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antiek houten kinderspeelgoed. Bakkerskar. Gemerkt. Circa 1900. Afmeting: 35 x 84 x 28 cm. In goede staat.

Lot houten speelgoed
Startprijs 40 EUR

Groot lot houten speelgoed. Divers. Plus twee spelen. 20e Eeuw. Onder andere: G.D.R. Deels beschilderd. Afmeting: 5- 40 cm. In goede staat.

Twee antieke speelgoed rammelaars
Startprijs 50 EUR

Lot oud speelgoed (10x)
Resultaat: 60 EUR

Zes antieke Duitse poppen
Resultaat: 100 EUR

Acht delen oud/antiek speelgoed
Resultaat: 130 EUR

Acht delen oud/antiek Duits speelgoed. 20e Eeuw. Onder andere; houten poppen, porselein, twee teddy's en een papier maché pop. Afmeting: 20 - 52 cm. In goede staat.

Lot Fleischman (trein)speelgoed
Resultaat: 110 EUR

Lot Fleischmann treinspeelgoed. 4x Trein + 3x Temsi Meccano. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 - 50 cm. In goede staat.

6x Treinlocs, divers
Resultaat: 400 EUR