Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antiek Perzisch Heriz kleed, 174 x 149 cm.
Resultaat: 950 EUR

Antiek Perzisch Heriz kleed. Gharadje. Met bont floraal decor. Circa 1900 - 1920. Afmeting: 174 x 149 cm. In goede staat.

Groot Perzisch kleed, 436 x 298 cm.
Resultaat: 750 EUR

Groot Perzisch kleed met prachtig floraal motief en medaillon in het midden. Rood en blauw van kleur. Afmeting: 436 x 298 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 200 x 300 cm.
Resultaat: 375 EUR

Groot Perzisch tapijt. Blauw en beige van kleur. Floraal motief. Afkomst Nain/Perzië. Afmeting: 200 x 300 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 290 x 193 cm.
Resultaat: 275 EUR

Groot Perzisch tapijt in de kleuren rood en beige. Floraal motief. Afmeting: 290 x 193 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 198 x 137 cm.
Resultaat: 275 EUR

Groot oud fijngeknoopt Perzisch kleed. Rood, bruin. Floraal. Afmeting: 198 x 137 cm. In goede staat.

2x Oud/antiek Perzisch kleed
Resultaat: 225 EUR

Twee oude/antieke Perzische kleden. 108 x 55 cm. / 140 x 106 cm. In redelijk/goede staat.

Groot Perzisch kleed, 217 x 131 cm.
Resultaat: 200 EUR

Groot oud Perzisch kleed. Floraal, bont gekleurd. Hoofdkleur rood. Afmeting: 217 x 131 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 161 x 112 cm.
Resultaat: 190 EUR

Oud Perzisch kleed. Bont. Floraal/vogel decor. Afmeting: 161 x 112 cm. In goede staat.

Groot oud Perzisch kleed, 189 x 130 cm.
Resultaat: 150 EUR

Groot oud Perzisch kleed. Floraal. Aardetinten. Afmeting: 189 x 130 cm. Restauraties. In redelijk/goede staat.

Perzisch tapijt, 310 x 195 cm.
Resultaat: 140 EUR

Prachtig fijn geknoopt Perzisch tapijt met in het midden een medaillon. Lichtblauw en rood van kleur. Afmeting: 310 x 195 cm. In goede staat.

Zijden kleed (Ghoum), 80 x 57 cm.
Resultaat: 140 EUR

Handgeknoopt zijden ghoum kleed. Zeer fijn geknoopt met veel dieren afbeeldingen + bloem decor. Top kwaliteit! Nieuw prijs: Hfl. 8.000,- (= ca. € 3.650,-) Afmeting: 80 x 57 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 159 x 262 cm.
Resultaat: 130 EUR

Groot Perzisch kleed, floraal. Hoofdkleur rood. Afmeting: 159 x 262 cm. In goede staat.

Groot Perzisch kleed, 232 x 151 cm.
Resultaat: 110 EUR

Groot antiek Perzisch kleed in aardetinten. Aan één kant beschadigd. Afmeting: 232 x 151 cm. In redelijke staat.

Perzisch kleed, 205 x 112 cm.
Resultaat: 100 EUR

Groot oud Perzisch kleed. Met hoofdkleuren rood, bruin. Floraal. Afmeting: 205 x 112 cm. In goede staat.

Twee antieke Perzische kleden
Resultaat: 90 EUR

Twee antieke Perzische kleden. Afmeting: 116 x 76 cm. / 142 x 109 cm. In goede staat.

Bidkleed, 56 x 84 cm.
Resultaat: 90 EUR

Klein Perzisch bidkleed van zijde. Floraal motief. Aardetinten. Afmeting: 56 x 84 cm. In goede staat.

Oud Perzisch kleed, 156 x 110 cm.
Resultaat: 70 EUR

Oud Perzisch kleed. Floraal. Hoofdkleur rood. Afmeting: 156 x 110 cm. In goede staat.

Bidkleed, 55 x 86 cm.
Resultaat: 70 EUR

Klein fijngeknoopt Perzisch bidkleed van zijde met floraal decor. Afmeting: 86 x 55 cm. In goede staat.

Wandkleed met Latijnse tekst, 185 x 140 cm.
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuws wandkleed met Latijnse tekst. Fijngeknoopt. Afmeting: 185 x 140 cm. In goede staat.