Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-  

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
24 Resultaten
Kavel: 4500

Perzisch tapijt, 200 x 300 cm.

Resultaat: 375 EUR

Groot Perzisch tapijt. Blauw en beige van kleur. Floraal motief. Afkomst Nain/Perzië. Afmeting: 200 x 300 cm. In goede staat.


Kavel: 4501

Perzisch tapijt, 310 x 195 cm.

Resultaat: 140 EUR

Prachtig fijn geknoopt Perzisch tapijt met in het midden een medaillon. Lichtblauw en rood van kleur. Afmeting: 310 x 195 cm. In goede staat.


Kavel: 4502

Perzisch tapijt, 290 x 193 cm.

Resultaat: 275 EUR

Groot Perzisch tapijt in de kleuren rood en beige. Floraal motief. Afmeting: 290 x 193 cm. In goede staat.


Kavel: 4503

Groot oud Perzisch kleed, 189 x 130 cm.

Resultaat: 150 EUR

Groot oud Perzisch kleed. Floraal. Aardetinten. Afmeting: 189 x 130 cm. Restauraties. In redelijk/goede staat.


Kavel: 4504

Antiek Perzisch Heriz kleed, 174 x 149 cm.

Resultaat: 950 EUR

Antiek Perzisch Heriz kleed. Gharadje. Met bont floraal decor. Circa 1900 - 1920. Afmeting: 174 x 149 cm. In goede staat.


Kavel: 4505

Antiek Perzisch kleed, 172 x 106 cm.

Startprijs 400 EUR

Antiek Perzisch kleed. Yamoud, uit Turkmenistan. Hoofdkleur rood. Circa 1920. Afmeting: 172 x 106 cm. In goede staat.


Kavel: 4506

Twee antieke Perzische kleden

Startprijs 100 EUR

Twee antieke Perzische kleden. 1x Klein, Shiraz, beschadigd. 1x Zwart/blauw/groen/creme. Afmeting: 125 x 80 cm. / 132 x 109 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 4507

Wandkleed met Latijnse tekst, 185 x 140 cm.

Resultaat: 60 EUR

19e Eeuws wandkleed met Latijnse tekst. Fijngeknoopt. Afmeting: 185 x 140 cm. In goede staat.


Kavel: 4508

Groot Perzisch kleed, 436 x 298 cm.

Resultaat: 750 EUR

Groot Perzisch kleed met prachtig floraal motief en medaillon in het midden. Rood en blauw van kleur. Afmeting: 436 x 298 cm. In goede staat.


Kavel: 4509

Perzisch kleed, 198 x 137 cm.

Resultaat: 275 EUR

Groot oud fijngeknoopt Perzisch kleed. Rood, bruin. Floraal. Afmeting: 198 x 137 cm. In goede staat.


Kavel: 4510

Drie Perzische kleden

Startprijs 90 EUR

Drie Perzische kleden, waaronder één bidkleed. Florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 100 - 135 cm. In goede staat.


Kavel: 4511

Birmees wandkleed, 110 x 105 cm.

Startprijs 70 EUR

Oud Birmees wandkleed met reliëf. Gouddraad, glazen stenen en metalen ringen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 110 x 105 cm. In goede staat.


Kavel: 4512

Groot Perzisch kleed, 217 x 131 cm.

Resultaat: 200 EUR

Groot oud Perzisch kleed. Floraal, bont gekleurd. Hoofdkleur rood. Afmeting: 217 x 131 cm. In goede staat.


Kavel: 4513

Oud Perzisch kleed, 156 x 110 cm.

Resultaat: 70 EUR

Oud Perzisch kleed. Floraal. Hoofdkleur rood. Afmeting: 156 x 110 cm. In goede staat.


Kavel: 4514

Oud Perzisch kleed, 173 x 94 cm.

Startprijs 100 EUR

Oud rood Perzisch kleed. Floraal. Afmeting: 173 x 94 cm. In goede staat.


Kavel: 4515

Perzisch kleed, 161 x 112 cm.

Resultaat: 190 EUR

Oud Perzisch kleed. Bont. Floraal/vogel decor. Afmeting: 161 x 112 cm. In goede staat.


Kavel: 4516

Perzisch kleed, 205 x 112 cm.

Resultaat: 100 EUR

Groot oud Perzisch kleed. Met hoofdkleuren rood, bruin. Floraal. Afmeting: 205 x 112 cm. In goede staat.


Kavel: 4517

Groot Perzisch kleed, 232 x 151 cm.

Resultaat: 110 EUR

Groot antiek Perzisch kleed in aardetinten. Aan één kant beschadigd. Afmeting: 232 x 151 cm. In redelijke staat.


Kavel: 4518

Twee antieke Perzische kleden

Resultaat: 90 EUR

Twee antieke Perzische kleden. Afmeting: 116 x 76 cm. / 142 x 109 cm. In goede staat.


Kavel: 4519

2x Oud/antiek Perzisch kleed

Resultaat: 225 EUR

Twee oude/antieke Perzische kleden. 108 x 55 cm. / 140 x 106 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 4520

Perzisch tapijt, 159 x 262 cm.

Resultaat: 130 EUR

Groot Perzisch kleed, floraal. Hoofdkleur rood. Afmeting: 159 x 262 cm. In goede staat.


Kavel: 4521

Bidkleed, 56 x 84 cm.

Resultaat: 90 EUR

Klein Perzisch bidkleed van zijde. Floraal motief. Aardetinten. Afmeting: 56 x 84 cm. In goede staat.


Kavel: 4522

Bidkleed, 55 x 86 cm.

Resultaat: 70 EUR

Klein fijngeknoopt Perzisch bidkleed van zijde met floraal decor. Afmeting: 86 x 55 cm. In goede staat.


Kavel: 4523

Zijden kleed (Ghoum), 80 x 57 cm.

Resultaat: 140 EUR

Handgeknoopt zijden ghoum kleed. Zeer fijn geknoopt met veel dieren afbeeldingen + bloem decor. Top kwaliteit! Nieuw prijs: Hfl. 8.000,- (= ca. € 3.650,-) Afmeting: 80 x 57 cm. In goede staat.