Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Stel kandelaren met putti
Resultaat: 2.750 EUR

Stel monumentale bronzen kaarskandelaren met putto. Gebruineerd en gepolijst. Met Carrara marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.

Antieke kalender klok, 1880
Resultaat: 1.400 EUR

Zeldzame antieke Franse bronzen kalenderklok op zwart marmeren basement. Met uurwerk, datumaanduiding, thermometer, barometer. Functies niet getest. Gietstempel achterop. Circa 1880. Afmeting: 53 x 40...

twee kandelaars
Resultaat: 1.200 EUR

Twee vuurvergulde Charles Dix bronzen kaarskandelaren met Oosterse figuren. Circa 1830. Bijbehorende Charles Dix pendule wordt ook aangeboden!! (zie kavelnr.: 3510). Afmeting: H 53 cm. In goede staat.

Twee antieke Perzische tegels in lijst
Resultaat: 1.100 EUR

Twee antieke dikke Perzische tegels in lijst. Met afbeelding Perzische damesbustes. Bodemvondst. Gelijmd. Afmeting: circa 19 x 19 cm/st. In redelijke staat.

17e Eeuwse Duitse geldkist
Resultaat: 1.100 EUR

17e Eeuwse smeedijzeren Duitse geldkist met speciaal sluitmechanisme. Bodem en deksel deels doorgeroest. Afmeting: 40 x 85 x 47 cm. In redelijke staat.

Twee Sevres-stijl piedestals + vazen
Resultaat: 850 EUR

Twee grote Sevres-stijl porseleinen piedestals met messing kapitellen en marmeren bladen + Sevres-stijl vazen. 21e Eeuw. Afmeting: 110 x 31 x 31 cm. / 65 x Ø 20 cm. In goede staat.

Twee antieke Franse cassolettes
Resultaat: 850 EUR

Twee antieke Franse cassolettes van marmer met brons. Circa 1900. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Negen antieke Perzische tegels
Resultaat: 650 EUR

Negen antieke Perzisch geglazuurde ronde tegels. Divers. Vier gelijmd, rest goed. Figuren voorstelling. Turkoois glazuur. Afmeting: Ø 22 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Duitse zondagskoets, 1900
Resultaat: 650 EUR

Antieke Duitse zondagskoets met patent naven. Lühr Oldenburger Wagenfabrik. Circa 1900. Dichte koets met achter-instap, compleet met dissel. Lichte spoor van wormbeval. In goede staat/functioneel. Afm...

Tien antieke tegels
Resultaat: 550 EUR

Tien diverse antieke tegels. 17e - 18e Eeuw. Onder andere; 7x Italië, Azuleso. En drie maal ruiter te paard. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Verzamelalbum met 31 diverse munten
Resultaat: 550 EUR

Verzamelalbum met 31 stuks diverse munten Willem II tot Wilhelmina. Diverse jaren naslagwerk Afmeting: 32 x 28 x 6 cm. In goede staat.

Twee antieke Franse kaarskandelaren, H 96 cm.
Resultaat: 500 EUR

Twee zeer grote antieke Franse messing vergulde + porseleinen kaarskandelaren op marmeren basement. Geëlektrificeerd. Circa 1900. Afmeting: H 96 cm. In goede staat.

Prachtige Franse likeurkelder
Resultaat: 500 EUR

Prachtige Franse boulle likeurkelder met glazen en karaffenset. 19e Eeuw. Afmeting: 28 x 34 x 27 cm. In goede staat.

2x Gietijzeren ballerina
Resultaat: 450 EUR

Twee grote decoratieve ballerina's. Tuindeco. Gemaakt van gietijzer. 21e Eeuw. Afmeting: H 120 - 125 cm. In goede staat.

25x Bodemvondsten Luristan
Resultaat: 400 EUR

Lot van 25 stuks bronzen bodemvondsten Luristan. Divers. Hangers et cetera. Circa 500 - 1000 voor christus. Afmeting: 2 - 6 cm. In goede staat.

41x Bodemvondsten Luristan
Resultaat: 400 EUR

Lot van 41 stuks bronzen perzische bodemvondsten Luristan. Circa 500 - 1000 voor christus. Diverse voorwerpen, onder andere hangers et cetera. Afmeting: 3 - 6 cm. In goede staat.

Zuid-Afrikaanse bok buste
Resultaat: 350 EUR

Grote Zuid-Afrikaanse buste van bok. 20e Eeuw. Afmeting: 106 x 30 x 75 cm. In goede staat.

11x Luristan bodemvondsten
Resultaat: 350 EUR

Lot van 11 stuks bronzen bodemvondsten Luristan. Onder andere; fibula + sieraden et cetera. Circa 500 - 1000 voor christus. Afmeting: 2,5 - 6 cm. In goede staat.

13x Bodemvondsten Luristan
Resultaat: 350 EUR

Dertien bronzen bodemvondsten Luristan. Circa 500 - 1000 voor christus. Onder meer; bewerkte bijl + twaalf miniatuur houwelen. Afmeting: 3 - 9 cm. In goede staat.

51x Bronzen bodemvondst Luristan
Resultaat: 350 EUR

Lot van 51 stuks bodemvondsten Luristan. Circa 500 - 1000 voor christus. Miniatuur bellen met dieren. Afmeting: 2 - 4 cm. In goede staat.

Twee antieke amfora vazen, 1860
Resultaat: 350 EUR

Twee antieke Napoleon III marmeren amfora vazen met verguld bronzen beslag. Circa 1860. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Baden Powel scouting fornuis
Resultaat: 325 EUR

Zeldzaam antiek ijzeren Baden Powel scouting fornuis met petroleumbranders. Rippinggilles Trademark Limited patent. Circa 1900. Afmeting: 39 x 44 x 33 cm. In goede staat.

Antieke staande bronzen lamp
Resultaat: 325 EUR

Grote antieke vergulde bronzen staande lamp door Van der Straeten Georges. 1856 - 1928. Circa 1900. Afmeting: H 90 cm. In goede staat.

Antiek Perzisch tegeltableau
Resultaat: 300 EUR

Antiek 6-pas polychroom Perzisch tegeltableau. Bodemvondst. Restauraties. Afmeting: H 57 x B 38 cm. In goede staat.