Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verzamelalbum met 31 diverse munten
Resultaat: 550 EUR

Verzamelalbum met 31 stuks diverse munten Willem II tot Wilhelmina. Diverse jaren naslagwerk Afmeting: 32 x 28 x 6 cm. In goede staat.

Tien antieke tegels
Resultaat: 550 EUR

Tien diverse antieke tegels. 17e - 18e Eeuw. Onder andere; 7x Italië, Azuleso. En drie maal ruiter te paard. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Smeedijzeren waag
Resultaat: 120 EUR

16e - 17e Eeuwse smeedijzeren gesigneerde grote evenaar waag met gotische graveringen. Signatuur Chr. Roth. Afmeting: 50 x 100 x 11 cm. In goede originele staat.

Twee mahoniehouten dennenappels, H 38 cm.
Resultaat: 200 EUR

Twee grote mahoniehouten dennenappels op voet. Naar antiek voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Vijf antieke tinnen klepkannen
Resultaat: 90 EUR

Vijf antieke tinnen klepkannen. Divers. Met diverse bodemmerken. Afmeting: 20 - 23 cm. In goede staat.

Vijf antieke tinnen klepkannen
Resultaat: 90 EUR

Vijf antieke tinnen klepkannen. Divers. Bodemmerken. Afmeting: 18 - 26 cm. In goede staat.

Twee glas-in-lood raamhangers
Resultaat: 180 EUR

Twee grote glas-in-lood vensters met floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 88 x B 52 cm. + H 93 x B 62 cm. In goede staat.

Antieke tinnen Jan Steen kan, H 19,5 cm.
Resultaat: 250 EUR

Antieke tinnen Jan Steen kan. Mogelijk 17e of 18e eeuw. Bodemmerk. Gaatje zijkant. Oxidatie. Afmeting: H 19,5 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke kolenkit, 1900
Resultaat: 60 EUR

Mooie antieke eikenhouten kolenkit met messing beslag en snijwerk (hert). Circa 1900. Afmeting: 47 x 45 x 37 cm. In goede staat.

Kleine haardplaat + 2 wafelijzers
Resultaat: 80 EUR

Kleine 17e eeuwse haardplaat + twee wafelijzers. Afmeting: 58 - 80 cm. In goede staat.

Antieke staande bronzen lamp
Resultaat: 325 EUR

Grote antieke vergulde bronzen staande lamp door Van der Straeten Georges. 1856 - 1928. Circa 1900. Afmeting: H 90 cm. In goede staat.

Lot bronzen gietmallen (23 st.)
Resultaat: 170 EUR

Lot van 23 stuks 19e eeuwse bronzen gietmallen voor kandelaren of klok ornamenten. Divers. Afmeting: 5 - 13 cm. In goede staat.

Grote hang/biljartlamp in Tiffany-stijl
Resultaat: 190 EUR

Grote Tiffany-stijl glas-in-lood hang- of biljartlamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 120 x 35 cm. In goede staat.

Twee Chinese wierookbranders
Resultaat: 225 EUR

Twee grote Chinese bronzen wierookbranders met draken en foo-honden. Met bodemmerk. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Petroleumlamp, 1880
Resultaat: 70 EUR

Antieke opaline glazen olielamp. Handbeschilderd. Floraal/vogel decor. Circa 1880. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.

Paerdemes
Resultaat: 140 EUR

Antiek paerdemes met houten greep voorzien van snijwerk met paarden. 32 cm. In goede staat

Lot sieraden (bodemvondsten)
Resultaat: 50 EUR

Bodemvondsten met sieraden, Perzische bodemvondsten met o.a. oorhangers, kettingen, hangers en een rammelaar. Deels gemaakt uit een zilverhoudende legering. Versierd met stenen. In redelijk goede staa...

Lot bontjassen etc. (5x)
Resultaat: 140 EUR

Lot bontjassen. Divers. Bestaande uit: Drie jassen, kraag/omslag + hoedendoos. Afmeting: 20 - 90 cm. In goede staat.

Lot divers (4x)
Resultaat: 110 EUR

Vier delen divers. 20e Eeuw. Bestaande uit: (1) Schwarzwalder beer met zalm. (2) Indonesische teakhouten dekseldoos met paradijsvogel. (3) Lederen paard. (4) Mahoniehouten standaard. Afmeting: 25 - 45...

Italiaanse Venetiaanse hanglamp
Resultaat: 100 EUR

Italiaanse Venetiaanse Murano glazen hanglamp. Vijf-lichts. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 64 x Ø 42 cm. In goede staat.

Antieke Zwitserse speeldoos
Resultaat: 200 EUR

Kleine antieke Zwitserse cilinder speeldoos. 19e Eeuw. Afmeting: 14 x 34 x 22 cm. In zeer goede werkende staat.

Twee aardewerken lampen
Resultaat: 25 EUR

Twee lampen. Divers. Tweede helft 20e eeuw. Wedgwood + porselein, floraal. Afmeting: H 28 - 37 cm. In goede staat.

Drie bronzen sluitgewichten
Resultaat: 60 EUR

Drie bronzen sluitgewichten. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.

Vier antieke dien/onderzet bladen
Resultaat: 50 EUR

Vier antieke keramieken dien/onderzet bladen met vernikkelde omranding. Duitsland. Afmeting: Ø 13 - Ø 50 cm. In goede staat.

2 Antieke olielampen, 1920
Resultaat: 100 EUR

Antieke gebloemde opaline glazen petroleumlamp. Circa 1920. Afmeting: H 43 cm. en een Antieke Jugendstil opaline glazen petroleumlamp. Circa 1910. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Blauw-glazen windlicht
Resultaat: 100 EUR

Mondgeblazen blauw-glazen windlicht. 21e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Vijf delen oud/antiek brons
Resultaat: 130 EUR

Vijf delen oud/antiek brons. Divers. Onder andere; Oosterse houders, olielampen. Afmeting: 14 - 26 cm. In goede staat.

Lot koperwerk
Resultaat: 50 EUR

Lot oud/antiek koperwerk. Onder meer; beddenpan, haardset, kandelaren et cetera. Afmeting: 13 - 115 cm. In goede staat.

2x Majolica hanglamp, 1910
Resultaat: 120 EUR

Twee antieke Jugendstil majolica hang-petroleumlampen. Circa 1910. Afmeting: 50 x Ø 45 cm. In goede staat.

Didgeridoo
Resultaat: 60 EUR

Oude didgeridoo. Bamboe. 20e Eeuw. Afmeting: L 120 cm. In goede staat.

Antieke wandgarderobe, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antieke eikenhouten Hollandse wandgarderobe met spiegel + leeuwenkoppen. Circa 1900. Afmeting: 112 x 30 x 15 cm. In goede staat.

2x Gietijzeren ballerina
Resultaat: 450 EUR

Twee grote decoratieve ballerina's. Tuindeco. Gemaakt van gietijzer. 21e Eeuw. Afmeting: H 120 - 125 cm. In goede staat.

Lot Russisch/Oosters lakwerk (15x)
Resultaat: 90 EUR

Groot lot Russisch + Oosters lakwerk. Handbeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.

Russisch lakwerk ei in plated houder
Resultaat: 100 EUR

Russisch lakwerk ei in plated houder. Joris op de draak + heilig kruis. 20e Eeuw. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Hollandse merklap in lijst
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuwse Hollandse merklap in eikenhouten omlijsting. Afmeting: H 60 x B 57 cm. In goede staat.

Garderobe met spiegel, 1920
Startprijs 60 EUR

Hollandse eikenhouten garderobe met spiegel. Circa 1920. Afmeting: 94 x 95 x 12 cm. In goede staat.

Kleine model koets
Resultaat: 130 EUR

Kleine modelkoets. 20e Eeuw. Hardhout + lakwerk + ijzeren onderstel + bladveren + dissel. Afmeting: 74 x 51 x 38 cm. In goede staat.

Lot stoelbekleding (22 st.)
Resultaat: 120 EUR

Lot stoelbekleding. Diverse maten. 22 Stuks. Onder andere; petit point etc. + band. Diverse maten. In goede staat.

14x Spiegel display
Resultaat: 40 EUR

Veertien spiegel displays, ten behoeve van sieraden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 - 17 cm. In goede staat.

Drie Oosterse figuren
Startprijs 60 EUR

Drie Oosterse figuren. Twee porseleinen danseressen. Eén metalen Chinees figuur, beide benen gesoldeerd. Afmeting: 23 - 25 cm. In matig/goede staat.

2 Parker pennen
Resultaat: 150 EUR

Twee Parker pennen, verguld met lijnbewerking. Voorzien van een vulpotlood en een vulpen. 13,5 cm. In goede staat.

Antieke theodoliet van Ahrend
Resultaat: 90 EUR

Antieke theodoliet. Circa 1920. Ahrend 8505. Afmeting: 12 x 17 x 9 cm. In goede staat.

Struisvogel ei onder stolp
Resultaat: 60 EUR

Struisvogel-ei onder glazen stolp, met chroom. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Grote tinnen kraantjes kan + comfoor, H 50 cm.
Resultaat: 80 EUR

Grote 19e eeuwse tinnen kraantjeskan + comfoor. Barok. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.

19e Eeuwse theestoof
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse Hollandse Willem III theestoof met messing binnenbak. Afmeting: H 42 x Ø 36 cm. In goede staat.

Lepelrek + tinnen lepels
Resultaat: 120 EUR

19e Eeuws eikenhouten lepelrek met twaalf antieke tinnen lepels. Gestempeld. Afmeting: 56 x 22 x 4 cm. In goede staat.

Karaffenset + presenteerblad
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke ruitkristallen stopkaraffen op een Louis Seize-stijl metalen presenteerblad met spiegel. Afmeting: 34 cm. / 8 x 32 x 26 cm. In goede staat.

3x Tuinbeeld
Resultaat: 100 EUR

Drie tuinbeelden (1) Meisje op klompen. (2) Bartje + console. (3) Vrouw met gewaad/kleed. 20e Eeuw. Afmeting: 75 - 93 cm. In goede staat.