Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Grote antieke bronzen bel Ø 37 cm. 2000
Grote antieke bronzen bel Ø 37 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Twee Sevres-stijl piedestals + vazen 2001
Twee Sevres-stijl piedestals + vazen

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
twee kandelaars 2002
twee kandelaars

Resultaat:

1.200 EUR

Twee antieke Franse cassolettes, H 37 cm. 2003
Twee antieke Franse cassolettes, H 37 cm.
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Antieke Zwitserse speeldoos 2004
Antieke Zwitserse speeldoos

Resultaat:

200 EUR

Twee vuurvergulde kerkelijke kandelaren 2005
Twee vuurvergulde kerkelijke kandelaren
Startprijs 850 EUR
Twee grote Franse kandelaren, H 68 cm. 2006
Twee grote Franse kandelaren, H 68 cm.
Startprijs 1.450 EUR
Antieke Duitse globe 2007
Antieke Duitse globe
Startprijs 250 EUR
Twee kandelaren in Sevres-stijl, H 51 cm. 2008
Twee kandelaren in Sevres-stijl, H 51 cm.
Startprijs 275 EUR
Verkocht
Grote hang/biljartlamp in Tiffany-stijl 2009
Grote hang/biljartlamp in Tiffany-stijl

Resultaat:

190 EUR

Twee antieke kandelaren 2010
Twee antieke kandelaren
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Antieke tinnen Jan Steen kan, H 19,5 cm. 2011
Antieke tinnen Jan Steen kan, H 19,5 cm.

Resultaat:

250 EUR

19e Eeuwse Turkse metalen kist 2012
19e Eeuwse Turkse metalen kist
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Twee antieke Perzische tegels in lijst 2013
Twee antieke Perzische tegels in lijst

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Antiek Perzisch tegeltableau 2014
Antiek Perzisch tegeltableau

Resultaat:

300 EUR

Art Deco plafonniere 2015
Art Deco plafonniere
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Zuid-Afrikaanse bok buste 2016
Zuid-Afrikaanse bok buste

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Zuid-Afrikaanse springbok buste 2017
Zuid-Afrikaanse springbok buste

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Baden Powel scouting fornuis 2018
Baden Powel scouting fornuis

Resultaat:

325 EUR

Antiek Frans inktstel (Veuve Perrin) 2019
Antiek Frans inktstel (Veuve Perrin)
Startprijs 140 EUR
Twee bronzen vazen 2020
Twee bronzen vazen
Startprijs 700 EUR
Drie oude glazen stolpen 2021
Drie oude glazen stolpen
Startprijs 200 EUR
Verkocht
6x Bronzen schijven Luristan 2022
6x Bronzen schijven Luristan

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Lot bodemvondsten Luristan 2023
Lot bodemvondsten Luristan

Resultaat:

250 EUR