Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Drie glazen design schalen Ø 25 - 47 cm.
Resultaat: 130 EUR

Drie grote glazen design schalen. 1x Richard Art Collection. 2x Ongesigneerd, waarvan één met bladgoud. Afmeting: Ø 25 - 47 cm. In goede staat.

Grote Murano flacon, H 24 cm.
Resultaat: 120 EUR

Grote 19e eeuwse Murano-glazen flacon met plated stop. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Twee kristallen dekselcoupes
Resultaat: 120 EUR

Twee kleine antieke waaierkristallen dekselcoupes. Minimale chip mogelijk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Zeven Murano bloemen
Resultaat: 100 EUR

Zeven Murano bloemen van glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 55 - 90 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek kristal (13x)
Resultaat: 100 EUR

Dertien delen oud/antiek kristal. Divers. Stopflacons. Afmeting: 13 - 24 cm. In goede staat.

Set glazen hanen
Resultaat: 100 EUR

Twee Murano-stijl glazen hanen. 21e Eeuw. Afmeting: H 20 - 30 cm. In goede staat.

Twee delen oud kristal
Resultaat: 90 EUR

Twee delen oud/antiek waaierkristal. 20e Eeuw. 1x 10-Delige verdeelschaal. 1x 11-Delige gebakset. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 12 - 31 cm. In goede staat.

8x Swarovski figuren
Resultaat: 90 EUR

Acht diverse Swarovski kristallen figuren. Diverse dieren + doosjes. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 2 - 5 cm. In goede staat.

Antieke Boheemse schaal Ø 27 cm.
Resultaat: 80 EUR

Antieke Boheems kristalglazen schaal met figuren in landschap decor. Monogram W.R. Circa 1870 - 1880. Afmeting: Ø 27 cm. In goede staat.

2x Art Deco glaswerk
Resultaat: 80 EUR

Twee delen Art Deco glaswerk. Holland. (1) Anna Groen schaal, Leerdam, circa 1930. (2) Menage-set, zout, peper, mosterd + zwart tablet (Leerdam?). Afmeting: 10 - 22 cm. In goede staat.

7x Swarowski figuren
Resultaat: 80 EUR

Zeven diverse Swarovski kristallen figuren. Dieren/kinderwagen + doosjes. Afmeting: 4 - 5 cm. In goede staat.

17 Stuks Copier Leerdam borrel glazen
Resultaat: 60 EUR

17 Stuks Copier Leerdam borrel glazen in twee maten. Holland. Circa 1960. Afmeting: 5 - 6 cm. In goede staat.

Drie delen antiek glaswerk
Resultaat: 60 EUR

Drie delen antiek glaswerk. Eén WMF schenkkan van draadglas en twee geslepen kristallen gembercoupes. Afmeting: 25 - 32 cm. In goede staat.

Drie delen antiek glaswerk
Resultaat: 60 EUR

Drie delen antiek glaswerk. Eerste helft 20e eeuw. (1) Roemer, handbeschilderd, chip. (2) Karaf, handbeschilderd. (3) Bokaal, handbeschilderd. Afmeting: 17 - 32 cm. In redelijk/goede staat.

Twee delen Murano glas
Resultaat: 60 EUR

Twee delen Italiaans Murano glas. Bakje + karaf. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6 - 23 cm. In goede staat.

Moderne Floris Meydam glazen pijpfles, H 45 cm.
Resultaat: 50 EUR

Moderne, grote Hollandse glazen pijpvaas van Floris Meydam. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Boheems kristallen dekseldoos Ø 13,5 cm.
Resultaat: 50 EUR

Antieke Boheems kristallen dekseldoos met florale handbeschildering + goud decor. Afmeting: H 9 x Ø 13,5 cm. In goede staat.

Glazen uil
Resultaat: 50 EUR

Murano-stijl glazen uil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 x 26 x 10 cm. In goede staat.

Vier delen antiek glaswerk
Resultaat: 40 EUR

Vier delen antiek glaswerk. Circa 1930. Bestaande uit; Twee blauwe bekers, en twee gele geslepen geplooide borden. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.

Glanzen pelikaan
Resultaat: 35 EUR

Murano-stijl moderne glazen pelikaan. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Vier delen glaswerk
Resultaat: 25 EUR

Vier delen divers glaswerk. Onder andere; Leerdam spijkervaas, Murano et cetera, Ongemerkt. Afmeting: 10 - 23 cm. In goede staat.

Vier glazen Murano figuren
Resultaat: 25 EUR

Vier glazen Murano dieren. Vissen + vogel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 36 cm. In goede staat.

Vijf glazen zwanen figuren
Resultaat: 20 EUR

Vijf glazen zwanen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere Murano. Afmeting: H 13 - 14 cm. In goede staat.

Drie delen antiek glaswerk
Resultaat: 20 EUR

Drie delen antiek glaswerk. Jugendstil/Art Deco. Circa 1910 - 1930. Twee Jugendstil vazen. Eén Art Deco vaas. Afmeting: H 10 - 32 cm. In goede staat.