Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-  

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
43 Resultaten
Kavel: 5500

Lalique presse papier

Startprijs 100 EUR

Lalique presse papier. Frankrijk. Art Deco. Glazen houder met steenbok. Twee chips. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 13 x 11 cm. In redelijke staat.


Kavel: 5501

Antieke Boheemse schaal Ø 27 cm.

Resultaat: 80 EUR

Antieke Boheems kristalglazen schaal met figuren in landschap decor. Monogram W.R. Circa 1870 - 1880. Afmeting: Ø 27 cm. In goede staat.


Kavel: 5502

Moderne Floris Meydam glazen pijpfles, H 45 cm.

Resultaat: 50 EUR

Moderne, grote Hollandse glazen pijpvaas van Floris Meydam. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.


Kavel: 5503

3x Vrijmetselaar kristalglas

Startprijs 250 EUR

Drie delen antiek Vrijmetselaar kristalglas, met diverse symbolen geëtst. Afmeting: 14 - 18 cm. In goede staat.


Kavel: 5504

Antieke Lutz vaas, 1910

Startprijs 200 EUR

Antieke glazen Lutz vaas. Iriserend. Circa 1910. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5505

Zeven Murano bloemen

Resultaat: 100 EUR

Zeven Murano bloemen van glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 55 - 90 cm. In goede staat.


Kavel: 5506

Grote Murano flacon, H 24 cm.

Resultaat: 120 EUR

Grote 19e eeuwse Murano-glazen flacon met plated stop. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.


Kavel: 5507

Twee delen oud kristal

Resultaat: 90 EUR

Twee delen oud/antiek waaierkristal. 20e Eeuw. 1x 10-Delige verdeelschaal. 1x 11-Delige gebakset. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 12 - 31 cm. In goede staat.


Kavel: 5508

2x Art Deco glaswerk

Resultaat: 80 EUR

Twee delen Art Deco glaswerk. Holland. (1) Anna Groen schaal, Leerdam, circa 1930. (2) Menage-set, zout, peper, mosterd + zwart tablet (Leerdam?). Afmeting: 10 - 22 cm. In goede staat.


Kavel: 5509

17 Stuks Copier Leerdam borrel glazen

Resultaat: 60 EUR

17 Stuks Copier Leerdam borrel glazen in twee maten. Holland. Circa 1960. Afmeting: 5 - 6 cm. In goede staat.


Kavel: 5510

Lot oud/antiek kristal/Boheems (9x)

Startprijs 100 EUR

Lot oud/antiek kristal, onder andere rood Boheems. Afmeting: 12 - 42 cm. In goede staat.


Kavel: 5511

8x Swarovski figuren

Resultaat: 90 EUR

Acht diverse Swarovski kristallen figuren. Diverse dieren + doosjes. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 2 - 5 cm. In goede staat.


Kavel: 5512

7x Swarowski figuren

Resultaat: 80 EUR

Zeven diverse Swarovski kristallen figuren. Dieren/kinderwagen + doosjes. Afmeting: 4 - 5 cm. In goede staat.


Kavel: 5513

Twee antieke glazen vazen

Startprijs 50 EUR

Twee antieke glazen vazen Circa 1930. (1) Copier Leerdam bolvaas, één chip. (2) Onbekend, dikwandige vaas. Afmeting: H 20 - 21 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5514

Vier delen antiek glaswerk

Resultaat: 40 EUR

Vier delen antiek glaswerk. Circa 1930. Bestaande uit; Twee blauwe bekers, en twee gele geslepen geplooide borden. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.


Kavel: 5515

Boheems kristallen dekseldoos Ø 13,5 cm.

Resultaat: 50 EUR

Antieke Boheems kristallen dekseldoos met florale handbeschildering + goud decor. Afmeting: H 9 x Ø 13,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5516

Lot glaswerk (6x)

Startprijs 80 EUR

Zes delen divers glaswerk. Onder andere Murano. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 20 - 36 cm. In goede staat.


Kavel: 5517

Drie pronkbokaal glazen, 1890

Startprijs 90 EUR

Drie grote antieke Duitse historisme pronkbokaal glazen. Circa 1890. (1) Grote roemer met kasteel. (2) Twee bokalen met noppen + verliefde paren. Allen handbeschilderd. Afmeting: 25 - 29 cm. In goede ...


Kavel: 5518

Vijf kristallen flacons

Startprijs 50 EUR

Vijf diverse oude (parfum) flacons. Kristal + glas. 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.


Kavel: 5519

Drie glazen design schalen Ø 25 - 47 cm.

Resultaat: 130 EUR

Drie grote glazen design schalen. 1x Richard Art Collection. 2x Ongesigneerd, waarvan één met bladgoud. Afmeting: Ø 25 - 47 cm. In goede staat.


Kavel: 5520

Drie delen antiek glaswerk

Resultaat: 60 EUR

Drie delen antiek glaswerk. Eén WMF schenkkan van draadglas en twee geslepen kristallen gembercoupes. Afmeting: 25 - 32 cm. In goede staat.


Kavel: 5521

Lot Baccarat glazen (13x)

Startprijs 80 EUR

Lot met dertien Franse Baccarat glazen. Michel Angelo. Circa 1930. Paar kleine chips. Afmeting: 8 - 11 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5522

Glazen uil

Resultaat: 50 EUR

Murano-stijl glazen uil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 x 26 x 10 cm. In goede staat.


Kavel: 5523

Drie mondgeblazen karaffen

Startprijs 50 EUR

Drie 19e eeuwse mondgeblazen karaffen met florale etsen. Afmeting: H 21 - 34 cm. In goede staat.