Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-  

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
43 Resultaten
Kavel: 5500

Lalique presse papier

Startprijs 100 EUR

Lalique presse papier. Frankrijk. Art Deco. Glazen houder met steenbok. Twee chips. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 13 x 11 cm. In redelijke staat.


Kavel: 5501

Antieke Boheemse schaal Ø 27 cm.

Resultaat: 80 EUR

Antieke Boheems kristalglazen schaal met figuren in landschap decor. Monogram W.R. Circa 1870 - 1880. Afmeting: Ø 27 cm. In goede staat.


Kavel: 5503

3x Vrijmetselaar kristalglas

Startprijs 250 EUR

Drie delen antiek Vrijmetselaar kristalglas, met diverse symbolen geëtst. Afmeting: 14 - 18 cm. In goede staat.


Kavel: 5504

Antieke Lutz vaas, 1910

Startprijs 200 EUR

Antieke glazen Lutz vaas. Iriserend. Circa 1910. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5505

Zeven Murano bloemen

Resultaat: 100 EUR

Zeven Murano bloemen van glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 55 - 90 cm. In goede staat.


Kavel: 5506

Grote Murano flacon, H 24 cm.

Resultaat: 120 EUR

Grote 19e eeuwse Murano-glazen flacon met plated stop. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.


Kavel: 5507

Twee delen oud kristal

Resultaat: 90 EUR

Twee delen oud/antiek waaierkristal. 20e Eeuw. 1x 10-Delige verdeelschaal. 1x 11-Delige gebakset. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 12 - 31 cm. In goede staat.


Kavel: 5510

Lot oud/antiek kristal/Boheems (9x)

Startprijs 100 EUR

Lot oud/antiek kristal, onder andere rood Boheems. Afmeting: 12 - 42 cm. In goede staat.


Kavel: 5512

7x Swarowski figuren

Resultaat: 80 EUR

Zeven diverse Swarovski kristallen figuren. Dieren/kinderwagen + doosjes. Afmeting: 4 - 5 cm. In goede staat.


Kavel: 5513

Twee antieke glazen vazen

Startprijs 50 EUR

Twee antieke glazen vazen Circa 1930. (1) Copier Leerdam bolvaas, één chip. (2) Onbekend, dikwandige vaas. Afmeting: H 20 - 21 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5514

Vier delen antiek glaswerk

Resultaat: 40 EUR

Vier delen antiek glaswerk. Circa 1930. Bestaande uit; Twee blauwe bekers, en twee gele geslepen geplooide borden. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.


Kavel: 5515

Boheems kristallen dekseldoos Ø 13,5 cm.

Resultaat: 50 EUR

Antieke Boheems kristallen dekseldoos met florale handbeschildering + goud decor. Afmeting: H 9 x Ø 13,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5516

Lot glaswerk (6x)

Startprijs 80 EUR

Zes delen divers glaswerk. Onder andere Murano. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 20 - 36 cm. In goede staat.


Kavel: 5517

Drie pronkbokaal glazen, 1890

Startprijs 90 EUR

Drie grote antieke Duitse historisme pronkbokaal glazen. Circa 1890. (1) Grote roemer met kasteel. (2) Twee bokalen met noppen + verliefde paren. Allen handbeschilderd. Afmeting: 25 - 29 cm. In goede ...


Kavel: 5518

Vijf kristallen flacons

Startprijs 50 EUR

Vijf diverse oude (parfum) flacons. Kristal + glas. 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.


Kavel: 5520

Drie delen antiek glaswerk

Resultaat: 60 EUR

Drie delen antiek glaswerk. Eén WMF schenkkan van draadglas en twee geslepen kristallen gembercoupes. Afmeting: 25 - 32 cm. In goede staat.


Kavel: 5522

Glazen uil

Resultaat: 50 EUR

Murano-stijl glazen uil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 x 26 x 10 cm. In goede staat.


Kavel: 5523

Drie mondgeblazen karaffen

Startprijs 50 EUR

Drie 19e eeuwse mondgeblazen karaffen met florale etsen. Afmeting: H 21 - 34 cm. In goede staat.


Kavel: 5524

Drie delen oud glaswerk

Startprijs 50 EUR

Drie delen oud glaswerk. (1) Wijn-decanter op smeedijzeren houder. (2) Art Deco dienblad (3) Kristalglazen karaf. Afmeting: 34 - 51 cm. In goede staat.


Kavel: 5526

Lot kristalglas (10x)

Startprijs 50 EUR

Lot kristalglas. 20e Eeuw. Bestaande uit: Cocktail shaker + zeven kaarskandelaren. Afmeting: 12 - 30 cm. In goede staat.


Kavel: 5527

Flacon + wijnglas

Startprijs 40 EUR

19e Eeuws mondgeblazen flacon + glas. Glas heeft florale graveringen + goud decor. Land van herkomst: Italië? Afmeting: 13 - 18 cm. In goede staat.


Kavel: 5528

Drie delen antiek glaswerk

Resultaat: 60 EUR

Drie delen antiek glaswerk. Eerste helft 20e eeuw. (1) Roemer, handbeschilderd, chip. (2) Karaf, handbeschilderd. (3) Bokaal, handbeschilderd. Afmeting: 17 - 32 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5529

Twee delen Murano glas

Resultaat: 60 EUR

Twee delen Italiaans Murano glas. Bakje + karaf. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6 - 23 cm. In goede staat.


Kavel: 5530

Glanzen pelikaan

Resultaat: 35 EUR

Murano-stijl moderne glazen pelikaan. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.