Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-  

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
43 Resultaten
Kavel: 5539

Set glazen hanen

Resultaat: 100 EUR

Twee Murano-stijl glazen hanen. 21e Eeuw. Afmeting: H 20 - 30 cm. In goede staat.


Kavel: 5519

Drie glazen design schalen Ø 25 - 47 cm.

Resultaat: 130 EUR

Drie grote glazen design schalen. 1x Richard Art Collection. 2x Ongesigneerd, waarvan één met bladgoud. Afmeting: Ø 25 - 47 cm. In goede staat.


Kavel: 5502

Moderne Floris Meydam glazen pijpfles, H 45 cm.

Resultaat: 50 EUR

Moderne, grote Hollandse glazen pijpvaas van Floris Meydam. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.


Kavel: 5538

Drie delen antiek glaswerk

Resultaat: 20 EUR

Drie delen antiek glaswerk. Jugendstil/Art Deco. Circa 1910 - 1930. Twee Jugendstil vazen. Eén Art Deco vaas. Afmeting: H 10 - 32 cm. In goede staat.


Kavel: 5537

Vijf glazen zwanen figuren

Resultaat: 20 EUR

Vijf glazen zwanen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere Murano. Afmeting: H 13 - 14 cm. In goede staat.


Kavel: 5534

Vier delen antiek kristal

Startprijs 50 EUR

Vier delen antiek waaierkristal. Bestaande uit: Boterstolp, drie schalen in scheepjes-vorm. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 18 - 30 cm. In goede staat.


Kavel: 5533

Twee antieke stolpen, 1900

Startprijs 60 EUR

Twee antieke waaierkristallen boter/kaasstolpen. Circa 1900. Minimale chip mogelijk. Afmeting: Ø 20 - 21 cm. In goede staat.


Kavel: 5525

Lot oud/antiek kristal (13x)

Resultaat: 100 EUR

Dertien delen oud/antiek kristal. Divers. Stopflacons. Afmeting: 13 - 24 cm. In goede staat.


Kavel: 5522

Glazen uil

Resultaat: 50 EUR

Murano-stijl glazen uil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 x 26 x 10 cm. In goede staat.


Kavel: 5521

Lot Baccarat glazen (13x)

Startprijs 80 EUR

Lot met dertien Franse Baccarat glazen. Michel Angelo. Circa 1930. Paar kleine chips. Afmeting: 8 - 11 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5512

7x Swarowski figuren

Resultaat: 80 EUR

Zeven diverse Swarovski kristallen figuren. Dieren/kinderwagen + doosjes. Afmeting: 4 - 5 cm. In goede staat.


Kavel: 5511

8x Swarovski figuren

Resultaat: 90 EUR

Acht diverse Swarovski kristallen figuren. Diverse dieren + doosjes. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 2 - 5 cm. In goede staat.


Kavel: 5509

17 Stuks Copier Leerdam borrel glazen

Resultaat: 60 EUR

17 Stuks Copier Leerdam borrel glazen in twee maten. Holland. Circa 1960. Afmeting: 5 - 6 cm. In goede staat.


Kavel: 5508

2x Art Deco glaswerk

Resultaat: 80 EUR

Twee delen Art Deco glaswerk. Holland. (1) Anna Groen schaal, Leerdam, circa 1930. (2) Menage-set, zout, peper, mosterd + zwart tablet (Leerdam?). Afmeting: 10 - 22 cm. In goede staat.


Kavel: 5505

Zeven Murano bloemen

Resultaat: 100 EUR

Zeven Murano bloemen van glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 55 - 90 cm. In goede staat.


Kavel: 5542

Grote glazen vaas, H 44,5 cm.

Startprijs 120 EUR

Grote glazen vaas, type Gallé. Jugendstil-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 44,5 cm. Chip binnenrand, verder in goede staat.


Kavel: 5541

Lot draadglas (5x)

Startprijs 35 EUR

Vijf delen antiek draadglas met vernikkeld messing. Circa 1900. Afmeting: 7 - 20 cm. In goede staat.


Kavel: 5540

Set glazen vogels

Startprijs 50 EUR

Twee Murano-stijl glazen vogels. 21e Eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.


Kavel: 5536

Vier glazen Murano figuren

Resultaat: 25 EUR

Vier glazen Murano dieren. Vissen + vogel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 36 cm. In goede staat.


Kavel: 5535

Vier delen glaswerk

Resultaat: 25 EUR

Vier delen divers glaswerk. Onder andere; Leerdam spijkervaas, Murano et cetera, Ongemerkt. Afmeting: 10 - 23 cm. In goede staat.


Kavel: 5532

Twee kristallen dekselcoupes

Resultaat: 120 EUR

Twee kleine antieke waaierkristallen dekselcoupes. Minimale chip mogelijk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.


Kavel: 5531

Drie delen antiek kristal

Startprijs 60 EUR

Drie delen antiek kristal. Bestaande uit: Twee confiture dekselpotten van waaierkristal + onderzetters. En een kandij-coupe + onderschaal. Minimale chips mogelijk. Afmeting: 14 - 19 cm. In goede staat...


Kavel: 5530

Glanzen pelikaan

Resultaat: 35 EUR

Murano-stijl moderne glazen pelikaan. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.


Kavel: 5529

Twee delen Murano glas

Resultaat: 60 EUR

Twee delen Italiaans Murano glas. Bakje + karaf. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6 - 23 cm. In goede staat.