Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Franse vitrinekast
Resultaat: 550 EUR

Mooie Franse vitrinekast in Louis Quinze stijl met gebogen glas en vier lades. Fijnhout belijmd met verguld messing beslag. 21e Eeuw. Afmeting: 146 x 102 x 42 cm. In goede staat.

Antieke bureaustoel, 1900
Resultaat: 160 EUR

Antieke eikenhouten draaibare bureaustoel met lederen zitting. Circa 1900. Afmeting: 85 x 65 x 65 cm. In goede staat.

Art Deco schrijfbureau, 1935
Resultaat: 250 EUR

Groot palissanderhouten schrijfbureau. Art Deco. Circa 1935. Met twee uitschuifbare schrijfbladen en twee deuren met daarachter lades + lade centraal. Afmeting: 180 x 95 x 80 cm. In goede staat.

Eiken spinde, 1800
Startprijs 400 EUR

Kleine Noord-Duitse 2-deurs eikenhouten spinde op sledepoten. Barok. Circa 1800. Afmeting: 169 x 165 x 65 cm. In zeer goede staat.

Kleine eiken kussenkast
Resultaat: 350 EUR

Kleine 18e eeuwse eikenhouten kussenkast. Slot later. Afmeting: 159 x 129 x 58 cm. In zeer goede staat.

Franse neo-gotische kast
Resultaat: 275 EUR

19e Eeuwse Franse neo-gotische één-deurs kast met snijwerk en ijzeren slot. Eikenhout. Afmeting: 140 x 97 x 40 cm. In goede staat.

Eiken chiffoniere, 1820
Resultaat: 300 EUR

Vroeg 19e eeuwse eikenhouten chiffoniere. Circa 1820. Empire. Afmeting: 158 x 105 x 53 cm. In goede staat.

Hollandse chiffoniere, 1820
Resultaat: 275 EUR

Hollands mahoniehouten chiffoniere met zes lades. Empire. Circa 1820. Gerestaureerd. Sloten zijn vervangen door knoppen. Afmeting: 155 x 107 x 48 cm. In goede staat.

Mahonie klapbuffet, 1820
Startprijs 300 EUR

Hollands mahoniehouten empire klapbuffet met volle zuilen en koperen kapitellen. Circa 1820. Afmeting: 89 x 55 x 94 cm. In goede staat.

Grote teakhouten V.O.C. kist
Resultaat: 1.000 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse teakhouten koloniale V.O.C. kist met bronzen beslag, origineel slot + hengsels. Vermoedelijk Portugal. Afmeting: 59 x 132 x 55 cm. In goede staat.

Kapitale notenhouten kast, 1880
Startprijs 700 EUR

Kapitale notenhouten Duitse Ulmer neo renaissance kast. Historisme. Twee deuren, vier lades, getorste zuilen. Met intarsia + opzet. Circa 1880. Afmeting: 186 x 128 x 56 cm. In goede staat.

18e Eeuws mahonie secretaire
Resultaat: 300 EUR

18e Eeuws Hollands mahoniehouten secretaire. Twee delig. Louis Quinze. Circa 1760. Dubbel gebogen, mooi binnenleven en bronzen beslag. Afmeting: 115 x 60 x 136 cm. In goede staat.

Italiaanse kast met intarsia
Resultaat: 375 EUR

Grote Italiaanse notenhouten kast met florale intarsia en snijwerk. Barok-stijl. Met twee lades, zes deuren en twee facet geslepen glazen deuren. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 235 x 21...

Duitse vitrinekast
Startprijs 650 EUR

Duitse kersenhouten 2-deurs vitrinekast met lades en volle zuilen. Biedermeier-stijl. 20e Eeuw. Deur verbogen. Afmeting: 200 x 145 x 63 cm. In redelijke staat.

Piano kruk (schelpvorm)
Resultaat: 650 EUR

19e Eeuwse schelpvormige notenhouten pianokruk. Verstelbaar. Afmeting: 63 x 48 x 44 cm. In zeer goede staat.

Grote antieke spiegel, H 158 x B 90 cm.
Startprijs 300 EUR

Grote antieke halspiegel met amor putti. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: H 158 x B 90 cm. In goede staat.

Mahoniehouten Louis Seize kabinet, 1780
Startprijs 900 EUR

Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet. Circa 1780. Ongerestaureerd. Met messing ringbeslag en deuren met guirlandes. Afmeting: 170 x 56 x 225 cm. In redelijk/goede staat.

Kapitale Franse beeldenkast, 1880
Resultaat: 650 EUR

Kapitale antieke Franse mahoniehouten beeldenkast met zeven deuren, twee lades, snijwerk, volle zuilen en hemel. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 255 x 160 x 57 cm. In goede staat.

Empire spiegel, 1820
Resultaat: 240 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire spiegel met lade en verguld bronzen versiering. Empire. Circa 1820. Afmeting: H 145 x B 100 x D 40 cm. In goede staat.

Damesbureau, 1840
Resultaat: 350 EUR

Klein 19e eeuws Hollands mahoniehouten damesbureau in chiffoniere vorm. Met inlegwerk in binnenleven + opklapbare etagiere. Circa 1840. Afmeting: 127 x 42 x 75 cm. In goede staat.

Noten vitrinekast, 1860
Resultaat: 400 EUR

Grote antieke notenhouten vitrinekast met rondom facet geslepen glas. Willem III. Circa 1860. Met notenhouten verstelbare schappen. Mooie kwaliteit en in zeer goede staat. Afmeting: 225 x 115 x 45 cm.

Eiken vitrine opzetkast
Resultaat: 450 EUR

Duitse eikenhouten vitrine opzetkast. Twee-delig. 19e Eeuw. Afmeting: 230 x 155 x 43 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Duitse barok opzetkast
Resultaat: 450 EUR

18e Eeuwse Duitse notenhouten barok opzetkast. Twee-delig. Met getorste zuilen, deur + lade. Afmeting: 182 x 68 x 37 cm. In goede staat.

Zuid-Duitse Louis Seize commode, 1800
Resultaat: 500 EUR

Zuid-Duitse essenhouten gefineerde Louis Seize commode met vier lades, band-intarsia + ster inleg. Circa 1800. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 100 x 119 x 57 cm. In z...