Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee gestoken tafeltjes
Startprijs 40 EUR

Twee Indonesische houtgestoken (bijzet)tafels. Opklapbaar. 20e Eeuw. Afmeting: H 40 - 75 cm. In goede staat.

Antieke pianokruk, 1910
Startprijs 50 EUR

Antieke eikenhouten Jugendstil pianokruk met stoffen zitting. Circa 1910. Afmeting: H 53 x Ø 36 cm. In goede staat.

Oude eiken tafel, 1910
Startprijs 50 EUR

Ovale eikenhouten Jugendstil tafel met etagere. Circa 1910. Afmeting: 77 x 87 x 55 cm. In goede staat.

Antieke bijzettafel, 1930
Startprijs 50 EUR

Antieke eikenhouten bijzettafel. Amsterdamse School. Circa 1930. Afmeting: 67 x 58 cm. In goede staat.

Tafel met klauwpoten
Startprijs 50 EUR

Ronde tafel van notenkleurig beukenhout met klauwpoten. Renaissancestijl. Afmeting: H 69 x Ø 100 cm. In goede staat.

Spiegel, H 108 x B 53 cm.
Startprijs 60 EUR

Facet geslepen spiegel van vurenhout. 20e Eeuw. Afmeting: H 108 x B 53 cm. In goede staat.

Antieke spiegel, H 66 x B 40 cm.
Startprijs 60 EUR

Antieke wortelhouten spiegel met facet geslepen glas. Circa 1900. Afmeting: H 66 x B 40 cm. In goede staat.

Lederen poef
Startprijs 60 EUR

Bruin-lederen poef met houten poten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 43 x 65 x 65 cm. In redelijke staat.

Biedermeier naaitafel
Startprijs 60 EUR

19e Eeuwse biedermeier naaitafel met vierspant poot, in oude bierverf. Afmeting: 80 x 50 x 82 cm. In goede staat.

Eiken rolluikkastje
Startprijs 60 EUR

Hollands Louis Seize-stijl eikenhouten rolluikkastje. Circa 1900. Afmeting: 72 x 59 x 35 cm. In goede staat.

Mahonie nachtkastje, 1870
Startprijs 60 EUR

19e Eeuws mahoniehouten nachtkast met wit marmeren blad. Circa 1870. Afmeting: 81 x 40 x 35 cm. In goede staat.

Twee bijzettafels
Startprijs 70 EUR

Twee bijzettafels. Tweede helft 20e eeuw. (1) tafeltje met intarsia + speeldoos. (2) tafel, geschulpt. Afmeting: 42 x 27 x 37 cm. / 53 x 75 x 45 cm. In goede/redelijke staat.

Mahoniehouten pianokruk
Startprijs 70 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten pianokruk met leeuwenpoten. Afmeting: H 56 x Ø 34 cm. In goede staat.

Nachtkast met jalouziedeur, 1800
Startprijs 80 EUR

Eikenhouten nachtkast met lade en jalouziedeur. Louis Seize. Circa 1800. Afmeting: 60 x 55 x 31 cm. In goede staat.

Ladenkast in empire-stijl
Startprijs 80 EUR

Mahoniehouten ladenkast met bronzen beslag. Empire-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 70 x 48 cm. In goede staat.

Armleunstoel
Startprijs 80 EUR

Noten armleunstoel. Circa 1890. Met florale bekleding. Gebruikssporen. Afmeting: 110 x 68 x 72 cm. In redelijk/goede staat.

Electrische sta-op stoel van Prominent
Startprijs 80 EUR

Wit-lederen electrische sta-op-stoel van Prominent. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 113 x 70 x 75 cm. In goede staat.

Paar antieke Engelse fauteuils
Startprijs 80 EUR

Twee antieke Engelse mahoniehouten fauteuils met velours stoffering. Afmeting: 107 x 72 x 75 cm. In goed staat.

Antieke plantentafel
Startprijs 90 EUR

Antieke eikenhouten plantentafel met Queen Anne poten. Circa 1920. Afmeting: 79 x 32 x 32 cm. In goede staat.

Antieke bobbing plantentafel, 1920
Startprijs 90 EUR

Antieke bobbing plantentafel van beukenhout, in notenkleur gebeitst. Circa 1920. Afmeting: H 91 x Ø 36 cm. In goede staat.

2x Wortelnoten salontafels
Startprijs 90 EUR

Twee wortelnoten salontafels met queen Anne poten. Stijlmeubels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 - 123 cm. In goede staat.

Eiken drank/TV kast
Startprijs 90 EUR

Eiken drank/tv kast. Eind 20e eeuw. Met twee lades en klapbare deur. Afmeting: 125 x 95 x 65 cm. In goede staat.

Vier biedermeier stoelen
Startprijs 90 EUR

Vier antieke mahoniehouten laat biedermeier stoelen met velours stoffering. Circa 1850. Afmeting: 95 x 55 x 47 cm. In redelijke staat, moeten verlijmd worden

Eiken turfkastje
Startprijs 100 EUR

Eikenhouten turfkastje met jalouziedeur + lade. Louis Seize-stijl. Circa 1900. Afmeting: 70 x 60 x 50 cm. In goede staat.